Myszak (tetralogia Fallota), Kropka, Dymek i Dev

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lut 09, 2018 0:06 Re: Myszak (tetralogia Fallota), Kropka, Dymek i Dev

Cała moja banda ma się dobrze (odpukać!).

Myszak z wadą serca napastuje czasami resztę, ale też uwielbia głaskanie przeze mnie i branie na kolana (czasami pozwala mi na to ;)

Bo każdy kot musi czuć się kochany, potrzebny i wyjątkowy :)
Wtedy kot żyje dłużej, pomimo chorób.
Obrazek
Obrazek

akne

Avatar użytkownika
 
Posty: 1339
Od: Pon lut 18, 2013 21:06
Lokalizacja: Warszawa - Targówek


Post » Sob lut 10, 2018 0:31 Re: Myszak (tetralogia Fallota), Kropka, Dymek i Dev

Szalony Kot pisze:Cieszę się, że u Was dobrze i leczenie glaskaniem pomaga ;) :ok:


Super, że nam kibicujesz :1luvu:

Leki są ważne w terapii, ale poza lekami trzeba kota też dopieszczać.

Koty muszą czuć się ważne i kochane, dlatego tak wiele kotów gaśnie po trafieniu do schronisk.
Obrazek
Obrazek

akne

Avatar użytkownika
 
Posty: 1339
Od: Pon lut 18, 2013 21:06
Lokalizacja: Warszawa - Targówek

Post » Pon sty 21, 2019 20:32 Re: Myszak (tetralogia Fallota), Kropka, Dymek i Dev

Kot Myszak (diagnoza: tetralogia Fallota) ma już ponad 8 lat, a może nawet ponad 10 lat.
Nie wiadomo dokładnie, bo adoptowałam go ze schroniska w roku 2012. Mógł mieć wtedy od 2 do 4 lat.

Wniosek: tetralogia Fallota u kota to ruletka. Albo serce przebuduje się do skompensowania tej wady, albo zwierzak umiera przed ukończeniem drugiego roku życia.

Zasięgnę porady u kardiologów i dam Wam znać, czego się dowiedziałam.
Obrazek
Obrazek

akne

Avatar użytkownika
 
Posty: 1339
Od: Pon lut 18, 2013 21:06
Lokalizacja: Warszawa - Targówek

Post » Czw lut 14, 2019 23:13 Re: Myszak (tetralogia Fallota), Kropka, Dymek i Dev

akne pisze:Kot Myszak (diagnoza: tetralogia Fallota) ma już ponad 8 lat, a może nawet ponad 10 lat.
Nie wiadomo dokładnie, bo adoptowałam go ze schroniska w roku 2012. Mógł mieć wtedy od 2 do 4 lat.

Wniosek: tetralogia Fallota u kota to ruletka. Albo serce przebuduje się do skompensowania tej wady, albo zwierzak umiera przed ukończeniem drugiego roku życia.

Zasięgnę porady u kardiologów i dam Wam znać, czego się dowiedziałam.


Dziś wieczorem po powrocie z pracy zastałam martwego kota Myszaka na szafie.

Tetralogia Fallota to śmiertelna wada serca, Myszakowi udało się z nią przeżyć ponad 8 lat.

...
Obrazek
Obrazek

akne

Avatar użytkownika
 
Posty: 1339
Od: Pon lut 18, 2013 21:06
Lokalizacja: Warszawa - Targówek

Post » Czw lut 14, 2019 23:23 Re: Myszak (tetralogia Fallota), Kropka, Dymek i Dev

Współczuję.
Żegnaj Myszaku (*)

kotydwa12

Avatar użytkownika
 
Posty: 989
Od: Wto lut 09, 2010 17:24
Lokalizacja: Warszawa


Post » Pt sie 07, 2020 15:07 Re: Myszak (tetralogia Fallota), Kropka, Dymek i Dev

Witam, mamy stwierdzona tetralogie Fallota u naszego 17 tygodniowego kociaka brytyjskiego, dowiedzielismy sie wczorajszym obszukalam caly internet ale jest bardzo malo informacji o tej chorobie i znalazlam ten wątek, chciala bym dowiedzieć sie czegos od osob których koty na to chorowaly, oprócz tego co nam powiedział kardiolog. Pozdrawiam

elcia0787

 
Posty: 1
Od: Pt sie 07, 2020 8:49

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@, puszatek i 115 gości