Smutno.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 25, 2018 9:55 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

A nam się udało z dwupakiem :)
Przed Świętami ktoś podrzucił pod dom 90 letniej staruszki dwa małe czarne kotki- 5mies kocurka i 3 mies dziką koteczkę. Staruszka kotki dokarmia,ale do domu nie wpuszcza, ktoś je wypatrzył zmarznięte na parapecie, udało się złapać i trafiły do lecznicy.Kocurek przestraszony ale przymilny, koteczka dzika, nawet zdjęcia nie udało się zrobić. I państwo, którzy zdecydowali się adoptować kocurka, w trakcie załatwiania procedur adopcyjnych podjęli decyzję, że koteczkę też :D Wiedząc że na razie dzikuska i nawet zdjęcia nie widzieli. Są też tacy ludzie, więc trzymam kciuki za Kudłatą Strzałkę i śliczną Burasię u Agnieszki- że trafią na Dużych patrzących sercem a nie tylko oczami.

Lili zupełnie podmieniona :D śliczna :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw sty 25, 2018 10:53 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

[b]Dorciu[b] a ten dwupak czyni postępy w socjalizacji czy nadal dzikuski?
Też się nie dziwię, że kosmatka przyciąga jak magnes, przecież atrakcyjne opakowanie zawsze zwraca uwagę ;-).
A jak ślepuszka znosi rujkę, bardzo cierpi biedulka :201461
Taka dziś u mnie ślizgawica aż się pocę ze strachu :strach:

kajtek56

 
Posty: 362
Od: Nie maja 04, 2008 10:11
Lokalizacja: Zielonka

Post » Czw sty 25, 2018 15:31 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

gosiaa pisze:Ja bym wybrała burą dziewczynkę, ale może ja dziwna jestem ;)


zaraz tam dziwna :smokin: burasy najfajniejsze są :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sty 25, 2018 16:48 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Witam Kochani .

Zacznę od Rudzi ,rujkę ma spokojną ,nie wrzaskliwą ,lekko śpiewną :wink: i z wygibasami.
Jak mi się uda to w przyszłym tygodniu ją wysterylizuje.
Chciała bym u dr. Karewicz bo ma złote ręce ale zobaczymy czy dam radę.

Co się dzieje z Kleszczem ,coś boli ,rusza się jeden ząbek ,ale i płakała jak do nóżki dotknęłam :placz: :cry:
.,
Lilka to dzielna sunia ,która rozkwita :D :ok:

Miałam gościa ,moją Anię z Gdyni ,przyjechała z pieskiem którego wzięła ode mnie na dt. do dr. Jodkowskiej .
oby Ona coś pomogła ,bo mi się dziewczyna ze stresu wykończy ,ten psiak prawie nie je :cry:

A u mnie problem goni problem ,mamy na Bemowie sunię z fatalnie połamaną szczęką ,tak że dr. Krajewski nie chciał jej robić ,zawezwali na jutro wetke której nie znam Klim :roll:
Suni za pewne po wypadku ,długo nie jadła ,może dziś wieczorem pojadę z Ewą i spróbuje nakarmić strzykawką.
Mówią ze może nawet sonda będzie potrzebna itp itd.
Wymiękam . :cry: :cry:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 25, 2018 22:45 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Biedna sunia :(
Ale nie wymiękaj :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44


Post » Pt sty 26, 2018 9:55 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Witam Kochani .
Poprosiłam (przez koleżankę ) Mikropsy o pomoc ,3 tysiące to kwota nie dla mnie ,nie dla nas :cry:
Mikropsy mogą mieć taniej , jak to Fundacja może zbierać pieniądze.
Już ją przejęli ,,tz.opłacą.ale resztą mamy zająć się same ,reszta to znalezienie suni domu.
Jest przekochana ,nie wiem czy to po morfinie czy taki ma charakter ale po prostu cudo.
Nakarmiłyśmy ,ja już mam wprawę w szczękowcach :wink:

Moja Lili to juz terier pełną gębą :mrgreen:

Za to kociaki jak zwykle czekają na dogodny transport do weta, na razie tfutfu jest ok.
Chudzinka niestety na antybiotyku ,pierw zachorował Kudeł ,teraz ona.
Jak to w stadzie .

Rudzia moje słoneczko dokazuje na całego ,a kiedy nie dokazuje miłości żąda ,takiej damsko męskiej :twisted:
Lezie wtedy do Filipka i żałośnie namawia do grzechu ,on by nawet chciał ,ale co z tego :smokin:

A ja ? tu mnie boli a tam strzyka ,norma :ryk:

Dziś Gadzinowie znów targają mnie do kina :strach: :strach: czym ja sobie na to zasłużyłam ? :placz:
Proszę ,tłumaczę ,a tam ,grochem o ścianę :twisted:
odchamiać mnie będą :mrgreen:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 27, 2018 18:40 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Jutro wielki dzień ,jedzie do domu Lila ,oj będzie się lało ..łzy :cry: :oops: i ona..ale to tylko dla jej dobra ,na początku trudno będzie się z tym pogodzić ,ale mam nadzieję że z czasem pokocha nowy domek.
Jutro też spróbuję drugi raz zabrać Rudzię na szczepienie i testy ,jak znów nie dojedziemy do weta ,zrezygnuję z dalekiej adopcji. :(

Wczoraj dzwoniła do mnie Pani która roztaczała wizję najlepszego ,wszystkowiedzącego domku i adoptuje tylko dwa ,bo tylko dwa mogą być szczęśliwe :idea: to było wszystko takie idealne że nabrałam podejrzeń ,bo wręcz nierealne :roll: Nie mogłam dłużej rozmawiać ..
poprosiłam o dalszą rozmowę jutro czyli dziś :wink:
Cisza ,jak makiem zasiał :mrgreen:
:twisted:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 28, 2018 22:26 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Lili pojechała. Tak się malutka bała..serce mało mi nie pękło :placz: ile razy sobie obiecywałam że nigdy więcej
nie dam się wkręcić że już nigdy i znów.
Miętki Bolek jestem :twisted:
Będzie dobrze .
I ja to wiem tylko troszkę czasu trzeba.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 28, 2018 22:50 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Powodzenia Lili :ok: :ok: :ok: :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie sty 28, 2018 22:55 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Za Lilunię :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon sty 29, 2018 10:09 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

:ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon sty 29, 2018 10:18 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

:ok: :ok: :ok: :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon sty 29, 2018 11:55 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Jak dziewczyna w nowym domku, masz jakieś wieści?
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sty 29, 2018 17:04 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Bądź szczęśliwa Lili :)

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 236 gości