Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3 1z10!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 23, 2018 12:48 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Wstęp jest 12+ :)
ser_Kociątko
 

Post » Wto sty 23, 2018 17:15 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Ziemosław pisze:
Dyktatura pisze:
Ziemosław - ja też dziś się kręciłam po drugiej stronie twojego bloku. Chciałam zajść na podwórko i Ci pomachać, ale akurat miałam tramwaj za 2 minuty.

a o której godzinie?
następnym razem dzwoń to z psem wyjdę :mrgreen:

Ok, tylko zazwyczaj się wtedy spieszę bo to już po 19-stej jest.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 23, 2018 17:31 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Dyktatura pisze:
Ziemosław pisze:
Dyktatura pisze:
Ziemosław - ja też dziś się kręciłam po drugiej stronie twojego bloku. Chciałam zajść na podwórko i Ci pomachać, ale akurat miałam tramwaj za 2 minuty.

a o której godzinie?
następnym razem dzwoń to z psem wyjdę :mrgreen:

Ok, tylko zazwyczaj się wtedy spieszę bo to już po 19-stej jest.

Dzisiaj na 19 idę na fitnesy więc jutro :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto sty 23, 2018 21:25 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Wiecie co?
Byłam na tych ćwiczeniach - Body Workout. Ogólnie były ze 3 babeczki +50 a reszta w moim wieku około. No i ... po rozgrzewce miałam ciemno przed oczami (!), przez 1 połowę ćwiczeń bolała mnie kolka a przez drugą - kolano.
Nienawidzę siebie za to, tę zerową kondycję, to że te babeczki +50 dawały radę ładnie ćwiczyć a ja sapałam i nie mogłam wytrzymać :(

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto sty 23, 2018 21:29 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Ziemosław pisze:Wiecie co?
Byłam na tych ćwiczeniach - Body Workout. Ogólnie były ze 3 babeczki +50 a reszta w moim wieku około. No i ... po rozgrzewce miałam ciemno przed oczami (!), przez 1 połowę ćwiczeń bolała mnie kolka a przez drugą - kolano.
Nienawidzę siebie za to, tę zerową kondycję, to że te babeczki +50 dawały radę ładnie ćwiczyć a ja sapałam i nie mogłam wytrzymać :(

Za duży wysiłek.
Musisz stopniowo. Bo zniszczysz sobie stawy
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto sty 23, 2018 21:30 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Zacznij chodzć na basen, tam się ładnie kondycja wyrabia :)
ser_Kociątko
 

Post » Wto sty 23, 2018 21:31 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

ser_Kociątko pisze:Zacznij chodzć na basen, tam się ładnie kondycja wyrabia :)

Prawie nie umiem pływać :(

Moli25 pisze:
Ziemosław pisze:Wiecie co?
Byłam na tych ćwiczeniach - Body Workout. Ogólnie były ze 3 babeczki +50 a reszta w moim wieku około. No i ... po rozgrzewce miałam ciemno przed oczami (!), przez 1 połowę ćwiczeń bolała mnie kolka a przez drugą - kolano.
Nienawidzę siebie za to, tę zerową kondycję, to że te babeczki +50 dawały radę ładnie ćwiczyć a ja sapałam i nie mogłam wytrzymać :(

Za duży wysiłek.
Musisz stopniowo. Bo zniszczysz sobie stawy


Ostatnio gadałam z instruktorką na siłowni i powiedziała że najlepsze będą zajęcia o dużej intensywności :(

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto sty 23, 2018 21:35 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Martuś a może spróbuj pilatesu lub jogi są mniej wysiłkowe. Ćwiczenia w basenie też lubię.
A co do kawiarni to nie byłam, nawet nie wiem czy w Warszawie taka jest, w Walendowie na rybkę można z psem wchodzić i to mi się podoba.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 23, 2018 21:37 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Ziemosław pisze:
ser_Kociątko pisze:Zacznij chodzć na basen, tam się ładnie kondycja wyrabia :)

Prawie nie umiem pływać :(

Moli25 pisze:
Ziemosław pisze:Wiecie co?
Byłam na tych ćwiczeniach - Body Workout. Ogólnie były ze 3 babeczki +50 a reszta w moim wieku około. No i ... po rozgrzewce miałam ciemno przed oczami (!), przez 1 połowę ćwiczeń bolała mnie kolka a przez drugą - kolano.
Nienawidzę siebie za to, tę zerową kondycję, to że te babeczki +50 dawały radę ładnie ćwiczyć a ja sapałam i nie mogłam wytrzymać :(

Za duży wysiłek.
Musisz stopniowo. Bo zniszczysz sobie stawy


Ostatnio gadałam z instruktorką na siłowni i powiedziała że najlepsze będą zajęcia o dużej intensywności :(

Przeczytalam to mojemu specjaliście i on mówi ze jednak musisz mieć jak najcięższe ćwiczenia 8O
To do boju
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto sty 23, 2018 21:38 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Czy Stasiu nie chciałby być moim trenerem personalnym? :D

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto sty 23, 2018 21:41 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Ziemosław pisze:Czy Stasiu nie chciałby być moim trenerem personalnym? :D

On na masę jedzie. Fitness go nie interesuje :lol:

Dumny jest bo wczoraj na siłowni skończył 110km na sztandze :smokin:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto sty 23, 2018 21:42 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Moli25 pisze:
Ziemosław pisze:Czy Stasiu nie chciałby być moim trenerem personalnym? :D

On na masę jedzie. Fitness go nie interesuje :lol:

Dumny jest bo wczoraj na siłowni skończył 110km na sztandze :smokin:

To się dogadamy bo ja masę już mam i mu chętnie oddam :ryk: :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto sty 23, 2018 22:09 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

ser_Kociątko pisze:Wszystko zależy od podejścia właściciela.

Mój kolega ma to wszystko przemyślane, sam ma kota. Pytał o zdanie, ale akurat mnie nic do takiej kawiarni nie ciągnie, co oczywiście powiedziałam.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sty 23, 2018 22:13 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

MalgWroclaw pisze:
Moli25 pisze:
Ziemosław pisze:Dziewczynyyyyyyyyy!!!

Obok mojej pracy robią Kot Cafe :201461 :201461 :201461
Wiecie że MUSIMY tam iść? :kotek:

Szukają kogoś do pracy? :ryk:

chyba nie na razie. To mój kolega zakłada


Ja żartowałam. Trochę będzie mi szkoda tych kotków. Dla niektórych to będzie A pewno duży stres.
Wielu ludzi przyjdzie napewno z ciekawości.
Będą nachalni, trochę jak "zoo"
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro sty 24, 2018 9:01 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby oraz Franklin <3

Gosiagosia pisze:Martuś a może spróbuj pilatesu lub jogi są mniej wysiłkowe. Ćwiczenia w basenie też lubię.
A co do kawiarni to nie byłam, nawet nie wiem czy w Warszawie taka jest, w Walendowie na rybkę można z psem wchodzić i to mi się podoba.



w Warszawie była i były w niej problemy :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, KguaooLap, Lifter, luty-1 i 106 gości