Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu. I wymarzył!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw sty 04, 2018 13:42 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Są wyniki z hist.-pat. Maksia. Już gorzej być nie mogło!! :placz: Ma dwa różne nowotwory, na łapce mięsak, na pleckach gruczolakorak. Oba złośliwe!! :placz:

Co jeszcze mogło spotkać mojego biednego Maksia????
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Czw sty 04, 2018 17:00 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Maksiuniu :(
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw sty 04, 2018 18:31 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

A Maurycy miał kiedyś pewną wizytę. I się nie spodobał. Bo gryzł pana.

Też bym gryzła, gdyby ktoś obcy przyszedł do mojego domu i bez przerwy chodził za mną i próbował głaskać. Gdzie kot szedł bo miał dość, tam pan za nim z rękami. Nie usiadł, nie porozmawiał, tylko chodził za kotem. Przecież kot nie wie w jakim celu ktoś obcy za nim łazi. Maurycy się bronił, w końcu się zdenerwował. Ale nie liczyły się emocje kota, ważne były potrzeby głaskania z marszu. Ludzie są dziwni, a była to osoba wywodząca się ponoć z kociolubnego domu.

To tyle. Beznadzieja :cry:


Jestem przybita diagnozą Maksia :placz:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Czw sty 04, 2018 18:49 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Każdy byłby :(
Dobrze, że nie oddałaś Maurycka. Właśnie czytam na fb o kociaki, co go oddali z powrotem z adopcji, bo zbyt żywy
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw sty 04, 2018 19:06 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Maksiu najmocniejsze :ok: :ok: za Twoje zdrowie :1luvu: :201461
Królu Maurycku na pewno znajdzie się wspaniały domek,który będzie Cię bardzo kochał i szanował Twoje potrzeby
wspaniały Kocurku :1luvu: :201461 i za to najmocniejsze :ok: :ok:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Pt sty 05, 2018 15:38 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

zuzia96 pisze:Są wyniki z hist.-pat. Maksia. Już gorzej być nie mogło!! :placz: Ma dwa różne nowotwory, na łapce mięsak, na pleckach gruczolakorak. Oba złośliwe!! :placz:

Co jeszcze mogło spotkać mojego biednego Maksia????



biedny Maksio i Ty :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sty 12, 2018 21:44 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Nie piszę ostatnio, bo co tu pisać :cry: Maurycek jak siedział tak siedzi, zainteresowania brak. On się tym za bardzo nie przejmuje, ja i owszem. Bo już dawno powinien grzać futro w swoim własnym domu. No ale cóż, jak się jest zwykłym burasem, to i w życiu ma się pod górkę.

Ale humor, no i sen Mauryckowi zawsze dopisuje, w pozach różnych :D tym razem sen koteczka w pozach tanecznych :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ale żeby nie było, że tylko śpi :twisted: czasami machnie łapą w jakąś zabawkę raz albo dwa :mrgreen:
Obrazek
o nie, trzy to już za duży wysiłek :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt sty 12, 2018 22:04 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

A to nasz bidulek Maksiu
Obrazek

Chodzi teraz w takim kubraczku (zrobionym z rękawa bawełnianej bluzki :wink: ), żeby plecki mogły się dobrze zagoić. Byliśmy na kontroli, pan doktor kubraczek pochwalił i nakazał nosić go jeszcze przez 2 tygodnie. Niby te plecy goją się dobrze (tak mówił wet), ale jak Maksiu próbuje tam dostać jęzorkiem, to za bardzo naciąga skórę i zaraz robi się różowa. Taka jakby była jeszcze bardzo wrażliwa i boję się, żeby za bardzo nie rozlizywał. Pozostałe cięcia już ładnie zagojone, na łapce śmiga, nie ma żadnego dyskomfortu z powodu braku paluszka.

Niestety, nie ma wątpliwości, że są to dwa różne nowotwory. Łudziłam się bardzo, że to może jakaś pomyłka, bo nie wierzyłam, że jeden kot może mieć dwa różne nowotwory naraz. Ale pomyłki nie ma :cry: na moją prośbę dzwonili do labu pytać.
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Sob sty 13, 2018 1:23 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Maksiu ma bardzo gustowne ubranko, gratuluję pomysłu i wykonania. Dobrze, że mu przeszkadza tylko w rozlizywaniu. Biedactwo.
Maurycku, wierzę, że Twój dom czeka na ciebie. Dobrze, że się nie przejmujesz jego tymczasowym brakiem
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob sty 13, 2018 1:42 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Maurycku, my jesteśmy dalej w "twoich kropkach " zakochani. Ludzie mają chyba "papę na oczach", że Ciebie nie widzą. Uszki i ogonek do góry bo jesteś śliczny.
Odpowiedzialny Domku dla Maurycka, znajdź się :201494 Taki kotek to szczęście w domu. Lucas 2014

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Sob sty 13, 2018 1:45 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Maksiu, dla Ciebie :ok:
A...i w "ubranku" jesteś...rozbrajający. Lucas 2014 :1luvu:

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Nie sty 14, 2018 8:47 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Maurycku
:201461
Maksiuniu
:201461 :201461
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie sty 14, 2018 23:00 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

MalgWroclaw pisze:Maksiu ma bardzo gustowne ubranko, gratuluję pomysłu i wykonania. Dobrze, że mu przeszkadza tylko w rozlizywaniu. Biedactwo.
Maurycku, wierzę, że Twój dom czeka na ciebie. Dobrze, że się nie przejmujesz jego tymczasowym brakiem

Z tymi kubraczkami mam doświadczenie już od paru lat, bo miałam kiedyś kotkę z alergią pokarmową, która potwornie się rozdrapywała na karku. I ona chodziła długo w takich ubrankach. To proste wykonanie - obcinam rękaw od bluzki bawełnianej, wycinam 2 otwory na łapki i już jest kubraczek. Teraz właśnie przy Maksiu, jak tak bez przerwy zdejmował opatrunki przypomniałam sobie o takim kubraczku. Łapka już jako tako się zagoiła, nie musiał już mieć na niej opatrunku, a zostały te biedne plecki, które trzeba było jakoś osłonić. I kubraczek się sprawdził. Maksiowi nie przeszkadza, nie walczy z nim i jakoś ciągniemy :wink:

Do tego ma swojego ukochanego kota-poduszkę, którą uwielbia, najgorsze dni po operacji przeleżał na niej.
Obrazek

Obrazek
Tę poduszkę kupiłam dla siebie :oops: bo jest mięciutka, można ją w dowolny sposób upchać pod głową i o taką mi chodziło. A do tego jest kotem, cała więc szczęśliwa przytargałam zakup do domu. I tyle ją mialam :mrgreen: Maksiu od razu się w niej zakochał i sobie przywłaszczył. Teraz jest jego, śpi na niej, ugniata ją, inne koty nawet nie próbują na niej się położyć. Ja tylko czasami :mrgreen: jak Maksiu jest w drugim pokoju :D Ale co tam ja, niech będzie kocinka szczęśliwa... <3
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie sty 14, 2018 23:05 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

A kolega Mister nie mieści się już w żadnej miejscówce :twisted: rapetki wystają :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie sty 14, 2018 23:14 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Misterku Maurysiu
cudne masz wystające kociałko
:201461
Ciociu, przecież Ciocia może mieć każdą inną poduszkę. Choremu kocurkowi nie wolno zabierać
Pralcia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości