Bezdomne koty

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt gru 22, 2017 15:12 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa-POMÓŻCIE NA ŚWIĘTA PRZETRWAĆ

waanka pisze:Kurierzy z GLS są nienormalni; z KAZDYM kłóciłam się i nie mogłam dojść do porozumienia. Ja nie wiem, czy oni specjalnie tak ich dobierają?
Korzystaj z DPD - zero problemów i dostawa od - do, zawsze na czas, tak jak jest podane w mailu.

Ja mam znowu gorsze doświadczenia z DPD.Unikam jak ognia.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55357
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt gru 22, 2017 16:25 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa-POMÓŻCIE NA ŚWIĘTA PRZETRWAĆ

Dotarczono dzisiaj dwie paczki, ale oczywiscie nie wniesiono do domu tylko p, Farnciszek z zona musieli je sami wtaszczyćo kurier zostawił je pod blokiem bo akurat spotkal p. Frannciszka przed garazem
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Pt gru 22, 2017 19:03 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa-POMÓŻCIE NA ŚWIĘTA PRZETRWAĆ

Tak samo mnie potraktowali -musiałam wszystko wnieść sama. Nigdy więcej GLS.

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 22, 2017 19:10 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa-POMÓŻCIE NA ŚWIĘTA PRZETRWAĆ

ASK@ pisze:
waanka pisze:Kurierzy z GLS są nienormalni; z KAZDYM kłóciłam się i nie mogłam dojść do porozumienia. Ja nie wiem, czy oni specjalnie tak ich dobierają?
Korzystaj z DPD - zero problemów i dostawa od - do, zawsze na czas, tak jak jest podane w mailu.

Ja mam znowu gorsze doświadczenia z DPD.Unikam jak ognia.


Jak widać, nie ma reguły...

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 22, 2017 23:54 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa-POMÓŻCIE NA ŚWIĘTA PRZETRWAĆ

Do mnie przyjezdza zawsze ten sam pan z GLS, jest miły, wnosi i nie mam mu nic do zarzucenia. Czyli to wszystko zalezy od człowieka a nie od firmy
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Sob gru 23, 2017 10:20 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa-POMÓŻCIE NA ŚWIĘTA PRZETRWAĆ

Ewa.KM pisze:Tabo prosiłam Cie abys uprzedziła p. Franciszka, ze będzie paczka za która nie musi płacić i żeby wpuscił kuriera. Nie wiem co za debilny kurier był u niego bo śedzac przesyłakę, kóra była w doreczeniu juz od wczoraj dzisiaj jest komunikat "paczka nie zostala doręczona, odbiorca nie ma gotówki" https://gls-group.eu/PL/pl/sledzenie-pa ... 4669650495

Będe to reklamowac ale jesli paczka wróci do Wrocławia to potrwa kolejny tydzień.
Edit złożyłam reklamacje w zooplusie


Pan Był uprzedzony. Dzwoniłam specjalnie.Bardzo się ucieszył i oczekiwał na paczkę.
Najbardziej się boję,że jakiś kurier chciał Go naciągnąć na kasę za wcześniej opłaconą paczkę :strach: . Wprawdzie mówiłam,że nic nie trzeba płacić,ale wiadomo jak łatwo czasem oszukać starego człowieka.Bardzo się przestraszyłam ,że zamiast pomóc,dołożyliśmy jeszcze kłopotu i wstydu :oops: Bo mówiłam,że opłacone,a kurier powiedział inaczej.
Nie mam pojęcia co tam zaszło.Rozmawiałyśmy z Ewa.KM,ponoć nie było takiego kuriera ,co chciał kasę (Ewa.KM zadzwoniła do Pana Karmiciela sama).Miejmy nadzieję,że wszystko się wyjaśni :?

Ewa.KM :1luvu:
Madie :1luvu:
waanka :1luvu:
dziękuję Wam Dobre Anioły


w imieniu starszego Pana,który jest tak wzruszony pomocą,że nie potrafi tego wyrazić słowami.Ale ja słyszę tą Jego radość w głosie. Choć tyle (bo znów potwierdzAŁ,ŻE NIE MOŻE SIĘ PLECAMI NAWET NA CHWILĘ ODWRÓCIĆ KARMIĄĆ KOTY,BO PRZECIWNICY KARMIENIA RZUCAJĄ W NIEGO CZYM POPADNIE :strach:) Straszne to,że człowiek tyle przeżył w życiu,tyle zniósł (jest Sybirakiem :201494 ),a w końcówce życia spotkają Go takie szykany i nieprzyjemnści.I za co pytam?!!! Że ma dobre serce i nie pozwala paść z głodu kotom??? Kiedyś karmił też łabędzie. Ale już nie ma sił chodzić nad Redę,by to robić. Mówi,że łabędzie,zwłaszcza szare ,są tam masowo zabijane. Co za podłość.

A teraz przyjemniej. Fundacja z okolicy,która była, ma pomóc w sterylizacjach,...ale trzeba złapać koty. To niewykonalne.Pan sobie nie poradzi. Trzeba by prosić wolontariusza/kogoś z okolic,by fizycznie w tym pomógł. Zobaczymy na wiosnę,co się uda.Na razie nie mam pojęcia ,kto to mógłby być,do kogo uderzać z pomocą.I fundacja była tam tylko raz,ale mają przyjechać jak Pan coś złapie i zadzwoni. Złapie. Łatwo powiedIeć. Przywieźli Panu jakąś karmę (super!),ale karma już się skończyła,także dobrze,że Wasza pomoc ruszyła :201494
I wysłałam Panu życzenia świąteczne w postaci kartki świątecznej z kotem :) i zdjęć jego ulubionych kotów,które teraz u mnie ,a o które się tak martwił. Zwłaszcza o rudego.Że zaraz uśpię ,jak się okazało ,że ma pnn. A tu zdjęcia jak się dość dobrze ma.Wczoraj pół nocy hasał jak kociak,zasnęłam nad ranem. Minęły 2tyg.od sanacji ,pysio pewnie mniej boli :) Takie zdjęcia dostał Pan. I jeszcze biało-czarnego,ale te są na wątku.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Waanko,Madie sprawdźcie proszę maile,czy macie info ,że Wasze przesyłki z karma dotarły do Pana. Wczoraj dostał dwie. Poczekamy też aż zooplus rozpatrzy reklamację Ewa.KM . Może się wyjaśni co z tym "odbiorca nie maił gotówki".

Jeszcze raz baaardzo Wam dziękuję :201494
A jeśli ktoś zechciałby jeszcze po świętach pomóc z karmą,bo teraz nie zdąży adres Pana Karmiciela cały czas mogę podesłać na PW.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob gru 23, 2017 13:07 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa-POMÓŻCIE NA ŚWIĘTA PRZETRWAĆ

z zooplusa dostałam takiego maila:
Szanowna Pani,

nawiązując do rozmowy telefonicznej informujemy, że skontaktowaliśmy się z firmą kurierską GLS.

Otrzymaliśmy wiadomość zwrotną, że doszło do pomyłki ze strony kuriera odnośnie próby pobrania pieniędzy za zamówienie.

Jednocześnie informujemy, że próba doręczenia przesyłki została ponowiona.

W przypadku dalszych pytań jesteśmy do Pani dyspozycji.

Serdeczne pozdrowienia,

Marta Krawczyk

Z rozmowy z p. Franciszkiem wynika, ze kuriera żadajacego zapłaty wcale nie było. To w sumie lepiej, ze kurier skłamal tylko w swoich papierach. Jak sie dowiedziałam, że nie wniósl paczki do domu, wysłalam kolejną skarge na kuriera.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Sob gru 23, 2017 14:45 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa-POMÓŻCIE NA ŚWIĘTA PRZETRWAĆ

Ja bym zażądała przeprosin i rekompensaty ze str.zooplusa.Proba wyłudzenia kasy że str.kuriera (zooplus nie wie ,że tylko w papierach)i oni mówią o ZWYKŁEJ pomyłce 8O
Niech wymogą na firmie kurierskiej zdyscyplinowanie takiego kuriera,a jak będzie więcej skarg,to zwolnienie. Trzebiatow jest mały,paczek nie ma trylion. Niech szuka pracy gdzie indziej,zanim kogoś rzeczywiscie oszuka skutecznie.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob gru 23, 2017 16:14 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa-POMÓŻCIE NA ŚWIĘTA PRZETRWAĆ

Tabo, sprawdziłam; paczka została dostarczona wczoraj parę minut po 12.

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 23, 2017 16:17 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa-POMÓŻCIE NA ŚWIĘTA PRZETRWAĆ

Ewa.KM pisze:Do mnie przyjezdza zawsze ten sam pan z GLS, jest miły, wnosi i nie mam mu nic do zarzucenia. Czyli to wszystko zalezy od człowieka a nie od firmy


Widocznie nam pecha do GLS

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 23, 2017 21:31 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa-POMÓŻCIE NA ŚWIĘTA PRZETRWAĆ

waanka pisze:Tabo, sprawdziłam; paczka została dostarczona wczoraj parę minut po 12.

Dziękuję,czyli to Twoja.A była w jednym,czy dwóch kartonach?.Bo ponoć przyszly dwie.
A może druga od Madie?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob gru 23, 2017 21:33 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa-POMÓŻCIE NA ŚWIĘTA PRZETRWAĆ

Jedna, bo był podany jeden numer przesyłki; tez podejrzewam, ze druga paczka była od Madie

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 23, 2017 21:41 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa-POMÓŻCIE NA ŚWIĘTA PRZETRWAĆ

Dziewczyny,

ode mnie sa dwa pudła. To jest to, co widzę na stronie zooplusa:

2017-12-23 04:18:36 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD SZZ
2017-12-23 04:28:15 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD SZZ

Nie napisali że doręczyli
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 24, 2017 1:43 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa-POMÓŻCIE NA ŚWIĘTA PRZETRWAĆ

waanka pisze:
ASK@ pisze:
waanka pisze:Kurierzy z GLS są nienormalni; z KAZDYM kłóciłam się i nie mogłam dojść do porozumienia. Ja nie wiem, czy oni specjalnie tak ich dobierają?
Korzystaj z DPD - zero problemów i dostawa od - do, zawsze na czas, tak jak jest podane w mailu.

Ja mam znowu gorsze doświadczenia z DPD.Unikam jak ognia.


Jak widać, nie ma reguły...

Nie do końca. Ja składałam reklamacje bezpośrednio w firmach kurierskich za złe zachowanie kurierów i o ile DPD wysyłał mi potwierdzenie na maila, że skarga przyszła a potem obcinał pensję kurierom (wiem bezpośrednio od kolegi tego kuriera, któremu po pensji polecieli), o tyle od GLS sobie nie przypominam.
Jest też ciekawostka w DPD: niezależnie od przyczyny niedoręczenia paczki (czyli w tym MOJA deklaracja, że chcę paczkę następnego dnia), wszystko jest wliczane w "skuteczność kuriera". A ta skuteczność przekłada się na pensję. Więc można zupełnie niechcący kurierowi obciąć pensję za samo przekładanie przesyłek.

Ewa.KM pisze:Dotarczono dzisiaj dwie paczki, ale oczywiscie nie wniesiono do domu tylko p, Farnciszek z zona musieli je sami wtaszczyćo kurier zostawił je pod blokiem bo akurat spotkal p. Frannciszka przed garazem

Znam kogoś, kto pracował w firmie spedycyjnej. Regulamin takiej firmy zakłada, że kurier nie ma obowiązku wnieść towaru pod mieszkanie. Ma prawo zostawić towar pod blokiem. I to odbiorca ma się pofatygować na dół.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10662
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Nie gru 24, 2017 14:05 Re: Dramat kotów z Trzebiatowa-POMÓŻCIE NA ŚWIĘTA PRZETRWAĆ

Dziewczyny, właśnie dzwonił Pan Franciszek. SZCZĘŚLIWY I WZRUSZONY :1luvu:
Dziękował,bardzo,bardzo dziękował za karmę. Dopiero co wrócił z karmienia ,było 12 kotów.
A rano o 4.00 przyszło aż 27 kotów :strach: Jeszcze mówi,że czeka Go karmienie o 16.00 i wtedy dopiero usiązie do Wigilii.

Chciał przekazać,że kotom baaardzo smakuje sucha karma,wolą niż Whiskas :wink: Najadły sie bardzo w tą Wigilię :smokin:
Tak bardzo się cieszę!
11 z nich (te co chciały) zamknął w garażu (tam trochę cieplej).

Pan Franciszek bardzo się cieszy,że Ewa.KM :1luvu: po świętach wyśle styropianową budkę dla kotów,bo On ma same kartony (kartony są takie zimne :( )
Wiem ,że jesteście zajęte przygotowaniami do Wigilii,ja też dopiero co skończyłam kroić sałatkę jarzynową :wink: ,ale na gorąco chciałam się podzielić radością.
Że nadmorskie koty już smakują Waszych prezentów,że nie są głodne.

Kocham Was za to :1luvu:


:s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4: :s4:
Spokojnych Świąt,smacznej Wigilii
Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości