Problem z zalogowaniem się

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 15, 2017 8:08 Problem z zalogowaniem się

Morelowa od wczoraj nie może się zalogować :(
Przy drugiej próbie logowania: "Przekroczyłaś limit prób logowania"
(czy bardzo podobnie).
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pt gru 15, 2017 8:58 Re: Problem z zalogowaniem się

I się zalogowałam. Ale nie wiem czy dzięki jakiejś interwencji, czy co...
System jakiś czas temu zaczął mnie wylogowywać przy każdym wyłączeniu kompa, bez mojego aktywnego udziału :mrgreen: , więc zaczęłam wklejac poprzednie hasło, po jakimś czasie zmieniłam szyfr na normalne, które działało do wczoraj rana. Po południu już nei mogłam się zalogować żadnym, a po tym już po jednej próbie [dziś rano takoż] pisało, że 'przekroczyłam limit.... '
To ja bym jeszcze chciała, żeby mnie nie wylogowywało, bo mi się nie chce ciągle tego metrowego szyfru robić kopiuj-wklej.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sty 18, 2018 18:57 Re: Problem z zalogowaniem się

Jak zmienić hasło? Zapomniałam hasłą i na e-maila przyszło mi tak fantastyczne,że nie sposób zapamiętać.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt sty 19, 2018 7:32 Re: Problem z zalogowaniem się

ewkkrem pisze:Jak zmienić hasło? Zapomniałam hasłą i na e-maila przyszło mi tak fantastyczne,że nie sposób zapamiętać.

wejdź u góry strony na panel użytkownika, potem na profil i następnie na szczegóły rejestracji :ok:
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości