Już duży Mały Miś wreszcie ma DS:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon gru 04, 2017 10:07 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 7 KOTÓW ,RESZTA CZEKA DT NA CITO!

Cudowny Pan Przemek,który najwięcej logistycznie mi pomagał w Sobieszewie dostał ode mnie klatkę wystawową z zooplusa,która pomoże w przetrzymywaniu kotek po sterylizacji ,które mu się trafią. Już jedna lokatorka w niej zamieszkała. Kotka,którą ktoś chciał w gospodarstwie..zlikwidować. Została zabrana ,jest wysterylizowana i już bezpieczna.Nie wróci w swoje ,dawne,niebezpieczne miejsce.

Na moją prośbę złowił także wczoraj Pingwinkę z chorym oczkiem,która najbardziej potrzebowała tam pomocy.
Obrazek

Niestety obawiam się,że bez dobrego okulisty ,będzie ciężko. Dziś kotka ma trafić do weta. I nie wiem co z nią dalej. Chcę ją przejąć jak najszybciej,ale NIE MAM JUŻ TERAZ KOMPLETNIE DOKĄD :cry: Potrzebny DT :201494 I pomoc w ogłaszaniu kotuni może na Trójmiasto? Może tam znajdzie domek? Mogłabym ją zabrać,jak zwolni się u mnie jakieś miejsce,ale wszystkie tymczasy siedzą uparcie i ani drgną :twisted:

Zabrał też miłą buraskę,która błagała o pomoc,łasiła się,biegła za każdym,kto okazał jej zainteresowanie.
Obrazek

Obie kotki potrzebują ogłoszeń i DT na cito.
Czy ktoś może im pomóc?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon gru 04, 2017 10:46 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 7 KOTÓW ,RESZTA CZEKA DT NA CITO!

Hebi, mieszkasz w Trójmieście. Czy dałabyś radę wydrukować kolorową wersję ogłoszeń i zawieźć te kilka papierowych ogłoszeń o tych koteczkach do knajpy Avocado w Gdańsku (knajpy są dwie,z tego co widzę w necie-we Wrzeszczu i Przymorzu). Poprzednio tam udało się variovorax skutecznie ogłosić niebieskiego. Może jeszcze tym dwóm kotkom by się udało,choć nie tak piękne jak on...
Ale spróbujmy :ok:
Może masz jeszcze jakiś pomysł na zostawienie ogłoszenia w Trójmieście?
Pan Przemek dowiózłby kotkę w Trójmieście,jeśli znalazłby się dobry domek.

Tylko trzebaby dobry tekst skleić i zdjęcia jakieś może lepsze zdobyć.Tutaj na wątku jest kilka,ale kiepskawe...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto gru 05, 2017 18:38 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 7 KOTÓW ,RESZTA CZEKA DT NA CITO!

Hebi? Daj znać proszę co w kwestii ogłoszenia.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro gru 06, 2017 17:22 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 7 KOTÓW ,RESZTA CZEKA DT NA CITO!

Oj, Oj. Jak się cieszę. że nie jestem kotem z Gdańska ani z Warszawy. :201449 Mógłbym trafić pod "opiekę" którejś z tych dwóch Pań. A nie daj Boże trafić do ich domków. :placz: To końca życia bym musiał wysłuchiwać ile ta ja kosztuję. Trzeba karmę kupić mokrą i suchą a nie daj Boże leczyć. To też nie za darmo. W moim kocim łebku to tak. Jak coś daję to daję bez oczekiwania na dzięki. Jak oczekuję czegokolwiek w zamian to nie daję tylko inwestuję. No cóż. Duzi są dziwni. Poczytałem trochę i się zastanawiam czy Duzi mają jakieś forum dla narcyzów :201456 . Szkoda tylko, że na TYM (kocim!) forum tak mało o nas. Raczej tu już nie zajrzę :evil:
Drops
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw gru 07, 2017 11:39 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 7 KOTÓW ,RESZTA CZEKA DT NA CITO!

ewkkrem pisze: A nie daj Boże trafić do ich domków. :placz:


Daj Boże, niech trafią lepiej, do Twojego domu, ewkkrem. Szukają domów stałych i tymczasowych. Pomożesz choć jednemu?

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Czw gru 07, 2017 13:41 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 7 KOTÓW ,RESZTA CZEKA DT NA CITO!

Moja Doża też dużo pomaga. Nas miała trójkę wziętą w ciągu 8 miesięcy. Ja byłem pierwszy z przetrąconą tylną łapką, Pusia gnębiona pod balkonami na drugim końcu miasta i wreszcie maluch Maciek, którego ktoś w wieku ok. 3 miesięcy wyrzucił z domu. Siedział na drzewie i płakał 4 dni. Oprócz tego dla bezdomniaków też wynosi nasze jedzonko. A propos mojego poprzedniego wpisu. Moja duża mnie skrzyczała, że byłem niegrzeczny i kazała przeprosić - co niniejszym czynię. Na przekorę - czy nie mam troszeczkę racji?. Choć ciut, ciut. Może i nie ale jestem tylko głupiutkim kocurem i chciałbym na Naszych Katach czytać o nas.
Drops
Arcana pisze:Daj Boże, niech trafią lepiej, do Twojego domu, ewkkrem. Szukają domów stałych i tymczasowych. Pomożesz choć jednemu?

Przykro mi Arcana z Gdańska nie choć bardzo lubię całe Trójmiasto ale dosłownie za zakrętem mamy koty potrzebujące pomocy i trochę bez sensu wydaje mi się Podróżowanie po całej Polsce. Za koszty podróży można pomóc jeszcze jednemu kotu.
ewkkrem
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt gru 08, 2017 10:44 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 7 KOTÓW ,RESZTA CZEKA DT NA CITO!

ewkkrem pisze: chciałbym na Naszych Katach czytać o nas.
ewkkrem


Pomyliłaś fora.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pt gru 08, 2017 10:57 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 7 KOTÓW ,RESZTA CZEKA DT NA CITO!

To nie jest forum o kotach?
Drops
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt gru 08, 2017 11:08 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 7 KOTÓW ,RESZTA CZEKA DT NA CITO!

"Nasze koty" to nie tu.
A o czym piszesz? Chcesz jakoś pomóc kotom? Koszty podróży to najmniejszy problem.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pt gru 08, 2017 20:35 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 7 KOTÓW ,RESZTA CZEKA DT NA CITO!

Arcana pisze:"Nasze koty" to nie tu.
A o czym piszesz? Chcesz jakoś pomóc kotom? Koszty podróży to najmniejszy problem.

Czy chcę?!!! Co bym to robił. Czy uważasz, że pyskówki na Waszym wątku robią coś dobrego? Przypominają mi wojnę w naszym miejskim TOZie. Wstyd i hańba. Koty są najmniej ważne. Najważniejsza mamona i prestiż. My we Włocławku mamy też problem - schronisko nie bo zaraza - TOZ nie - bo nie wiadomo co się tam dzieje - zostajemy sami. Podobnie jak Tab10 i Variovorax. A w i gruncie rzeczy to nawet nie wiem o co chodzi. Nieważne. Jak mi uświadomiłaś - i słusznie, że wprosiłem się niechciany jest mi trochę niewyraźnie. Fakt - wątek był o Gdańskich kociątkach i ktoś z Włocławka nie powinien się tu wtryniać. Wybacz Arkana. Jestem na Forum MIAŁ od bardzo niedawna i etykieta jest dla mnie obca. Czytałem i pisałem na różnych wątkach to, co mi serce mówiło. Dla nich. Dla kotów. Dowiedziałem się, że od Gdańskich kotów mi wara. Słusznie, bo te z Włocławka czują i cierpią dokładnie tak samo.
Już ostatni raz przepraszam.
Drops
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt gru 08, 2017 21:08 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 7 KOTÓW ,RESZTA CZEKA DT NA CITO!

Rzecz nie w tym, skąd jesteś, tylko co tu wnosisz. Nic lepszego niż to, co krytykujesz, jeśli widzisz tu aferki i narcyzm.
Nawołując do pisania o kotach, piszesz o sobie i innych osobach.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pt gru 08, 2017 21:13 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 7 KOTÓW ,RESZTA CZEKA DT NA CITO!

Nie rozumiemy się ale to temat - jak mi uświadomiłaś - nie na to forum. (zresztą słusznie).
ewkkrem
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt gru 08, 2017 21:17 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 7 KOTÓW ,RESZTA CZEKA DT NA CITO!

Grażyna odpuść. Nie karm trolla.
Chce "kot" czytać o swoich kotach u siebie. Niech się "kot" zajmie kotami ze swej okolicy i pisze o nich u siebie. Będzie mial " nasze koty ".
Nie będzie wpisów nie będzie dyskusji. Kolejny nic nie wynoszący wpis z jakimiś wtretami z przeszłości.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55321
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt gru 08, 2017 21:27 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 7 KOTÓW ,RESZTA CZEKA DT NA CITO!

Slusznie
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob gru 09, 2017 16:29 Re: Gdańsk- URATOWANYCH 7 KOTÓW ,RESZTA CZEKA DT NA CITO!

ASK@ pisze:Grażyna odpuść. Nie karm trolla.
Chce "kot" czytać o swoich kotach u siebie. Niech się "kot" zajmie kotami ze swej okolicy i pisze o nich u siebie. Będzie mial " nasze koty ".
Nie będzie wpisów nie będzie dyskusji. Kolejny nic nie wynoszący wpis z jakimiś wtretami z przeszłości.


Masz rację, Aśka, szkoda słów, ale trudno nie reagować.
Jak kotek-niemotek chce się wypowiadać na temat osób pomagających kotom, powinien przeczytać kilka ich wątków, żeby zobaczyć, co robią i co to znaczy pomagać kotom, nie naszym, tylko bezdomnym. Tabo ledwie żyje po wyprawach do lecznic na sanacje paszczy dwóch ostatnio uratowanych kotów. Jeśli dobrze liczę, ma aktualnie 5 kotów wyciągniętych z okolic Kołobrzegu i z Gdańska. Szósty białaczkowiec jakimś cudem znalazł dom. A oprócz tej piątki na dom czeka jeszcze czwórka ślepaczków upchniętych tymczasowo u koleżanki tabo. Z tych u tabo jeden z niewydolnością nerek, drugi starszy z wirusem FIV, kolejny czeka na badania. A próbuje też pomóc kotom, które zostały w Gdańsku.
Zanim się napisze coś od rzeczy, warto coś wiedzieć. Choćby to, że oprócz bezdomnych tymczasów tabo ma 3 swoje koty i psa i na pewno nie ma czasu na bleblanie z wirtualnymi kotkami.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Damian- iza71koty i 168 gości