Ogłoszenia "Wezmę kota"

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt mar 17, 2017 23:44 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Alienor pisze:
Alienor pisze:
Tekila1985 pisze:Chętnie zaopiekuje się kotem. Fajnie by było jakby miał dłuższą sierść. Wiek jest obojętny,może nawet być chory. Miejscowość Olkusz

A co z tym persem, którego masz w podpisie i który 3 lata temu wypadł (mimo podobno zabezpieczonych okien) z 4ego piętra? Bo jakoś potem nie pisałaś już o nim. Szukasz kota na dokocenie, czy tamtego persa już nie masz?


Dostałam odpowiedź w innym wątku, gdzie pytałam o to samo:

Tekila1985 pisze:Kotek został oddany do chorego chłopczyka pomaga mu po traumie,dzięki niemu chłopczyk znów się smije i jest z nich M kontakt. Mieszka koło moich rodziców. A ja teraz szukam jakiegoś futrzana któremu mogłabym stworzyć dom



8O
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pt maja 12, 2017 15:50 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Kinnia pisze:
Alienor pisze:
Alienor pisze:
Tekila1985 pisze:Chętnie zaopiekuje się kotem. Fajnie by było jakby miał dłuższą sierść. Wiek jest obojętny,może nawet być chory. Miejscowość Olkusz

A co z tym persem, którego masz w podpisie i który 3 lata temu wypadł (mimo podobno zabezpieczonych okien) z 4ego piętra? Bo jakoś potem nie pisałaś już o nim. Szukasz kota na dokocenie, czy tamtego persa już nie masz?


Dostałam odpowiedź w innym wątku, gdzie pytałam o to samo:

Tekila1985 pisze:Kotek został oddany do chorego chłopczyka pomaga mu po traumie,dzięki niemu chłopczyk znów się smije i jest z nich M kontakt. Mieszka koło moich rodziców. A ja teraz szukam jakiegoś futrzana któremu mogłabym stworzyć dom



8O



hmm a w tym watku ma 2 koty viewtopic.php?f=1&t=179877
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Sob cze 17, 2017 16:03 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Zaadoptuje devon rexa, do mojej zgranej "ekipy" ogoniastych devonkow, a dokładniej trójki. Gwarantuję odpowiedzialny dom i dużo miłości:)
Proszę o kontakt
Michalina.jarkiewicz@wp.pl

Michalinajj

 
Posty: 1
Od: Sob cze 17, 2017 15:58

Post » Pon sie 28, 2017 17:48 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Mam do oddania małego czarno-białego kocurka; znaleziony wczoraj wieczorem.
Załatwia się do kuwety, jest ufny i przyjazny - bez problemu daje się wziąć na ręce.
Wykąpany, z przyciętymi pazurkami.
Niestety, nie mogę go zatrzymać, ponieważ mam w domu dużego psa i dwie dorosłe kotki.
Dodałam na forum wątek wraz ze zdjęciami, ale czekam jeszcze na akceptację moderatora.
Maluch do odbioru w Żarach (woj. lubuskie). Więcej info na priv.

Pozdrawiam! :)

Czorna

 
Posty: 2
Od: Pon sie 28, 2017 16:54

Post » Śro wrz 13, 2017 8:47 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Wszystkie koty oddajecie za darmo?

adriantub

 
Posty: 1
Od: Śro wrz 13, 2017 8:46

Post » Śro wrz 13, 2017 15:34 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

adriantub pisze:Wszystkie koty oddajecie za darmo?

Tak. Ale tylko do dobrego domu.

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 19, 2017 8:09 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Czarne, kocie dziecko szuka domu. Kociak jest w Łodzi, mieszka na dworze. Mój nr tel 505 039 831

szopenowaasia

Avatar użytkownika
 
Posty: 19
Od: Śro lis 02, 2016 8:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 25, 2017 9:44 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Przygarniemy kotki w dwupaku (dziewczynka-chłopczyk lub dwie dziewczynki). Szukamy 5-6 miesięcznych burych lub całkiem czarnych kotków.

W grę wchodzi adopcja wyłącznie od osób prywatnych bez żadnych umów adopcyjnych, pośredników i schronisk. Mamy w tej kwestii bardzo złe doświadczenia i nie chcielibyśmy przeżyć ponownie tego samego (być może za bardzo generalizuję, ale mamy po prostu zbyty duży bagaż złych doświadczeń i nie chcemy go powiększać).

Kotki trafią do dobrego domu z dwójką dużych już dzieci i bardzo łagodnym psem (Golden Retriever), który bardzo lubi kocie towarzystwo. Duży dom z ogrodem w spokojnej dzielnicy (praktycznie zerowe ryzyko potrąceń przez samochody). Kotki będą raczej domowe z opcją wychodzenia.

Województwo Śląskie. Kontakt na priv.

bundy

 
Posty: 1
Od: Sob lis 25, 2017 9:32

Post » Sob lis 25, 2017 18:46 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

bundy pisze:Przygarniemy kotki w dwupaku (dziewczynka-chłopczyk lub dwie dziewczynki). Szukamy 5-6 miesięcznych burych lub całkiem czarnych kotków.

W grę wchodzi adopcja wyłącznie od osób prywatnych bez żadnych umów adopcyjnych, pośredników i schronisk. Mamy w tej kwestii bardzo złe doświadczenia i nie chcielibyśmy przeżyć ponownie tego samego (być może za bardzo generalizuję, ale mamy po prostu zbyty duży bagaż złych doświadczeń i nie chcemy go powiększać).

Kotki trafią do dobrego domu z dwójką dużych już dzieci i bardzo łagodnym psem (Golden Retriever), który bardzo lubi kocie towarzystwo. Duży dom z ogrodem w spokojnej dzielnicy (praktycznie zerowe ryzyko potrąceń przez samochody). Kotki będą raczej domowe z opcją wychodzenia.

Województwo Śląskie. Kontakt na priv.


To raczej będzie trudne, bo tu wszyscy oddają koty z umową adopcyjną, wizytami przed i poadopcyjnymi. Nic dziwnego, bo po co ładować własne, ciężko zarobione pieniądze, żeby go oddać do domu, który go będzie wypuszczał, żeby mógł zostać rozjechany/zagryziony/otruty. Też mamy cholernie dużo bardzo złych doświadczeń i nie chcemy ich więcej. Gadać, że jest się dobrym domem każdy może - nawet baba z dwójką dzieci, zagrożona odebraniem tychże i z wyrokiem eksmisji (kid you not, chciała wziąć persa z odzysku :roll: ).
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob lis 25, 2017 22:04 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

bundy pisze:Przygarniemy kotki w dwupaku (dziewczynka-chłopczyk lub dwie dziewczynki). Szukamy 5-6 miesięcznych burych lub całkiem czarnych kotków.

W grę wchodzi adopcja wyłącznie od osób prywatnych bez żadnych umów adopcyjnych, pośredników i schronisk. Mamy w tej kwestii bardzo złe doświadczenia i nie chcielibyśmy przeżyć ponownie tego samego (być może za bardzo generalizuję, ale mamy po prostu zbyty duży bagaż złych doświadczeń i nie chcemy go powiększać).

Kotki trafią do dobrego domu z dwójką dużych już dzieci i bardzo łagodnym psem (Golden Retriever), który bardzo lubi kocie towarzystwo. Duży dom z ogrodem w spokojnej dzielnicy (praktycznie zerowe ryzyko potrąceń przez samochody). Kotki będą raczej domowe z opcją wychodzenia.

Województwo Śląskie. Kontakt na priv.


mam propozycję
przejdź po osiedlu, nakarm kilka bezdomniaków a znajdziesz koty, która sa oswojone
zabierz je do weta, obrób zdrowotnie, wykastruj, zapłać za to
i będziesz miała to, o co prosisz tutaj
czyli koty na swoich warunkach, za swoją kasę
proste?
proste!
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Sob lis 25, 2017 22:09 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Jest pełno bied na skraju życia bytujacych pod chmurką więc poszukaj na fb. Fajny dom jak wasz zgarnie takiego zdechlaka, bez problemów wyleczy, zaszczepi i wykastruje.
Doskonale ciebie rozumiem w kwestii paskudnych doświadczeń. A ty zrozumiesz i nas. Z racji tego, że my też mamy okropne doświadczenia z ludźmi nie wydajemy kotów bez umów i wizyt przed adopcyjnych. Nasze koty też miały przykre doświadczenia z " ludźmi " więc dbamy by były bezpieczne i szczęśliwe. Pakujemy w nie uczuć i forsy bez opamiętania wprowadzając je na prostą więc niech nie dziwi ciebie, że na słowo nie uwierzymy.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lis 25, 2017 22:13 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Kinnia ma rację. Nie musi być fb. Wystarczy podwórko w okolicy lub w pierwszym osiedlu w pobliżu gdzie budują koty wolno żyjące. Systematyczna pomoc w karmienii zaowocuje wcześniej czy później wywalonymi biedami co ludziom się znudziły.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lis 26, 2017 22:36 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Bundy, dziewczyny dobrze radzą. Ja mam jednego "planowanego" rasowca i trzy kocie znajdki (ewidentnie eksmitowane, każdy znaleziony w innym miejscu bo każdy prosił o człowieczą pomoc i garnął się do przygodnej dwunożnej). I powiem Ci, że dostaniesz taki ocean kociej miłości, że będziesz się unosić na jego falach jak na bezpiecznym pontonie. Ludzie wyrzucają koty, popatrz, poszukaj a kot sam Cię wybierze tak, jak mnie i mojego kuzyna (bo to jednocześnie mój współlokator) wybrały nasze sierściuchy. To jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakie się trafiają w życiu. Ani przez chwilę nie żałowałam, że przyjęłam je pod dach i do wspólnego życia. Jeśli czegoś żałuję to tylko tego, że nie mam większego lokum i nie mogę przyjąć więcej bo moje 45 metrów już maksymalnie dokocone. Ale jeśli kiedyś się trafi, że status materialny mi się podniesie to natychmiast przyjmę do domu i do serca kolejne kocie biedy.

Mijanou

 
Posty: 4
Od: Pon mar 07, 2016 21:50

Post » Pon lis 27, 2017 13:52 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

bundy pisze:[b]W grę wchodzi adopcja wyłącznie od osób prywatnych bez żadnych umów adopcyjnych, pośredników i schronisk. Mamy w tej kwestii bardzo złe doświadczenia i nie chcielibyśmy przeżyć ponownie tego samego (być może za bardzo generalizuję, ale mamy po prostu zbyty duży bagaż złych doświadczeń i nie chcemy go powiększać).

I tu się mylisz. Skoro wykluczacie umowy adopcyjne, to schroniska i "pośrednicy" mieli z Wami ciężkie przejścia i złe doświadczenia, a nie odwrotnie. Wszystko inne już zostało napisane.

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 01, 2017 21:40 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Witam
Marzę żeby przygarnąć maluszka do naszej rodzinki. Ze względu na to że syn (18lat) jest uczulony na sierść to rozważam kota syberyjskiego.Niestety z rodowodem jest poza moim zasięgiem finansowym. Liczę i cierpliwie czekam, że może znajdzie się taki kotek szukający domu. W domu mamy także 9 letnią suczkę małej rasy i spokojnego 7 latka :) :kotek: :kotek:

fonia29

 
Posty: 2
Od: Pt gru 01, 2017 21:06

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości