Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu. I wymarzył!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie lis 19, 2017 8:03 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Maurycku. Mój Pan Doktor, który mnie kastrował, powiedział wczoraj dużej, że kot w domu powinien ważyć od 3 do 4,5 kilograma 8O
duża tylko się uśmiechnęła.
Trzymam łapki za twoje oczko
Kubuś
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie lis 19, 2017 10:41 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

MalgWroclaw pisze:Maurycku. Mój Pan Doktor, który mnie kastrował, powiedział wczoraj dużej, że kot w domu powinien ważyć od 3 do 4,5 kilograma 8O
duża tylko się uśmiechnęła.
Trzymam łapki za twoje oczko
Kubuś


Kubusiu, no weź mnie nie załamuj! To ja już mam taką nadwagę? A ja tak kocham jeść! (dzisiaj ukradłem trochę jajecznicy z talerza :P) A ile Ty ważysz Kubusiu?
Chore oczko to jest Maksia, ja na szczęście mam zdrowe :wink: ale łapki trzymaj, trzymaj <3
M.
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie lis 19, 2017 12:40 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Miauprzepraszam, duża pomyliła kocurki. Nie wiemy, ile ważę, bo się nie ważymy :kotek:
duża mówi, że sama ma za dużo wagi, nas też ważyć nie będzie
Kubuś
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon lis 20, 2017 19:37 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Ee Kubusiu, to Ty masz dobrze jak Cię duża nie waży, git masz dużą :D Moja to mnie bez przerwy waży na takiej wadze, co najpierw staje sama, potem bierze mnie na ręce i ważymy się razem. A potem coś przelicza i na końcu mówi "Maurycku, znowu ważysz więcej" :evil:
No i co ja mam z tą dużą zrobić jak ciągle jestem głodny i kocham jeść?

Ale dzisiaj za wiele nie popiszę, bo duża jest przeziębiona, kaszle i kicha i zaraz zamknie mi komputer. M.
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Wto lis 21, 2017 11:02 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

zuzia96 pisze:Ee Kubusiu, to Ty masz dobrze jak Cię duża nie waży, git masz dużą :D Moja to mnie bez przerwy waży na takiej wadze, co najpierw staje sama, potem bierze mnie na ręce i ważymy się razem. A potem coś przelicza i na końcu mówi "Maurycku, znowu ważysz więcej" :evil:
No i co ja mam z tą dużą zrobić jak ciągle jestem głodny i kocham jeść?

Ale dzisiaj za wiele nie popiszę, bo duża jest przeziębiona, kaszle i kicha i zaraz zamknie mi komputer. M.



może ma wagę zepsutą albo coś źle liczy :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lis 21, 2017 16:53 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Maurycku, chciałem Ci cichutko szepnąć że ... pół roku temu ważyłem 6800 dkg. Moja Duża mnie już "nie chce ważyć", bo jestem mocnym, silnym i "muskularnym" kocurkiem któremu ważenie "nie pasuje". Moja Duża... może się sama ważyć jak chce?!
Masz w sam raz figurę i do tego... prześliczne "wyszczuplające kropki". Ja Ciebie w 100 % rozumiem, na "mały kąsek" dam się zawsze skusić.
"Trzymaj się blisko Dużej, One bez naszej pomocy zdrowieją dłużej.
Pozdrawiam z Berlina. Lucas (podobno już... siedmiokilowy???)

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Wto lis 21, 2017 17:02 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Kubusiu... A ile ważył Twój Doktor? Lucas

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Wto lis 21, 2017 17:57 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

lucas 2014 pisze:Kubusiu... A ile ważył Twój Doktor? Lucas

Mój Pan Doktor jest duży, ale nie jest gruby. Duża mówi, że on ma obsesję na temat kociej wagi 8O
Duża bardzo lubi mojego Pana Doktora
Kubuś
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto lis 21, 2017 21:34 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Maurycku, Kubusiu my jesteśmy po prostu dużymi kotkami. Najważniejsze, że zdrowymi!!! :P Lucas

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Wto lis 21, 2017 21:40 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

[code][/code]A ja "chodzę" do kociego doktora (tam leczą tylko koty). Tam są dwie panie "doktory". Ja ich... nie lubię. One to wiedzą i ich "asystentki" mają zawsze założone do badania spawalnicze skórzane rękawice. Pazurki i zęby to ja mam... :twisted: :twisted: Lucas

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Wto lis 21, 2017 22:00 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Ważyłem pół roku temu 6800 dkg. Teraz może jestem... siedmiokilowym kocurkiem. Wskakuję i zeskakuję bezszelestnie na ponad półtorametrowe półki. Ja nigdy nic nie zrzuciłem, nadepnąłem ani strąciłem. A mój kolega Julek (4500 dkg) skacze jak worek ziemniaków!!! Duża mówi, że ja ląduję jak piórko z ponad dwóch metrów (ale ona nie wiem czemu nie lubi jak tak skakam) i się zawsze wszytcy dziwią. 8O Pozdrawiam. Lucas

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Śro lis 22, 2017 1:54 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

A ja tupię. Lubię tupać :oops: Klusia też tupie
Kubuś
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt lis 24, 2017 22:16 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Uff, wreszcie włączyła... :201416

Hej chłopaki, ale ja Wam dziękuję za to co piszecie!!! bo to znaczy że nie tylko ja tyle ważę i niech moja duża daruje sobie te uwagi na temat mojej tuszy :201495 Lucas, od razu mi raźniej, że drugi kolega waży nawet nieco więcej. A już ta Twoja teoria o wyszczuplających kropkach jest tak baaardzo mądra, że będę się jej trzymał :201421 Dzięki Wam zmądrzałem i już nie dam się ważyć. Albo wagę zepsuję. :ryk:

Muszę to wszystko co napisaliście zaraz swojej dużej pokazać. Wstała wreszcie z wyrka, właściwie to już wczoraj wstała, bo musiała Maksia na zabieg wozić. A potem siedziała z nim w pokoju, bo Maksiu jakiś taki pijany od pana doktora wrócił. Miała być cisza i był szlaban na komputer. Próbowałem sam nawet włączyć kompa, chciałem chociaż coś poczytać. Ale nie udało mi się, muszę jeszcze nad tym popracować :20147

Chłopaki, a umiecie może już sami włączyć kompa? Jakieś instrukcje dla kolegi?

Kubuś, a jak Ty tupiesz? bo ja nie umiem :oops: ja chodzę jakoś tak cicho. No chyba że coś zwalę po drodze, to wtedy jest huk :mrgreen:

Oj, widzę że mam duuużo do nadrobienia :20147
Maurycek
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt lis 24, 2017 23:40 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Jakbyś coś chciał wiedzieć o "tupaniu jak stado słoni"... to mój kolega Julek jest expertem. Jak zeskakuje to słychać go dwa piętra niżej, "uda" mu się... wszystko podeptać (nawet oko śpiącej Dużej), "wyląduje" dokładnie na środku jej kanapki na śniadanie... Dużej czasem nie do śmiechu, bo ... i nie jeden raz urządził sobie " pas hamowania" po biegach maratońskich na jej brzuchu. Dodaję :twisted: pazurków to My nie dajemy sobie obcinać!!! Lucas

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Pt lis 24, 2017 23:43 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Bardzo lubię tupać, wyścigujemy się w tupaniu z Klusią
Kubuś
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości