Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 17, 2017 10:50 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś.Obiś PNN.

Futra dziękują za słowa uznania, tuczenie zdaje się to moja specjalność :P
Obcio tak, nie najgorzej. Ale chudzieńki jest. Musi wziąć przykład z Paskuda, którego całkiem niedawno uznałam za kotkę w ciąży i narobiłam zamieszania na forum. Obiś niestety mi podupadł w SPA, oczywiście poza efektem delikatnego poprawienia wyników i wszelkiego dobrodziejstwa kroplówki dożylnej, prawie 10 dni w klatce po 8 godzin dziennie, wycofały mi kota psychicznie.
Taki bezwolny króliczek się zrobił, zrezygnowany, smutny, bardzo mało jadł. Teraz jest znacznie lepiej, apetyt wraca, biega, ogrody odwiedza, kontaktowy jest i che żyć. Wczoraj na kroplówce już nawet pyskował do Wujka Doktora, a łapą pacnął, a zęby pokazał i najgorsze wyrazy powtarzał po kilka razy. Rano śniadanko i wybiega. Wraca głodny.
Co w środku w Obisiu nie wiemy, mamy nadzieję z doktorem, że ustabilizujemy ten paskudny pnn na jakimś znośnym poziomie, aczkolwiek nie jest to proste. Na razie cieszymy się każdym dniem.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt lis 17, 2017 10:58 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś.Obiś PNN.

I to jest najbardziej sluszne podejscie!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84526
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt lis 17, 2017 15:40 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś.Obiś PNN.

Taaa....
To jeszcze do kompletu, bardzo zaniedbany i chudy Brat, pierwsza miłość Mamy, ale wybrała ostatecznie Paskuda.
Obrazek
Biedny taki.... :mrgreen:
Właśnie przyszedł na dach, a właściwie przybiegł, że od tygodnia nic nie jadł :ryk:
To na bank brat Obisia, skarpetki mają z jednej firmy i żabot też.
Jajcarz.
Ma dom, niech nie udaje.
I to by była Święta Trójca komórkowa.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt lis 17, 2017 15:55 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś.Obiś PNN.

Piekny kocur przygotowany do zimy :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84526
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt lis 17, 2017 16:38 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś.Obiś PNN i Trójca Święta z dachu

Omatko jaka kluska! On jest OKRĄGŁY!!!
Ps.i śliczny bardzo też..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lis 18, 2017 22:18 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś.Obiś PNN i Trójca Święta z dachu

Utuczone i leniwe. Paskud siedzi cały dzień w Hiltonie, ma tyle tłuszczu i futra, że nic sobie nie robi z chłodu i mżawki. mama trzyma się bliżej komórki, ale jak mnie widzi, przerażona ucieka. I bardzo dobrze :evil: A w komórce przecieka dach, muszę zawołać pana papiarza, żeby jeszcze przed śniegami załatał co trzeba, bo dachowce kataru dostaną albo czegoś gorszego jeszcze.
Byłam z Obciem na kroplówce, on ma dosyć i nie lubi. Teraz dopiero we wtorek, dwa dni spokoju.
Zważyliśmy Obisia na weterynaryjnej wadze, mamy 20 deko do przodu! :ok:
A jedzenie nerkowe to wyrzucanie pieniędzy. Nie i już. NIe będę głodzić kota. Suche owszem, saszetki mogę sobie sama zjeść.
Przypadkowo kupiłam w małym sklepiku nową karmę, nazywa się to Gussto. Tania nie jest, ale jaka pyszna!
https://www.google.pl/search?q=gussto+k ... e&ie=UTF-8
Obiś rąbie puszkę 200 g prawie całą za jednym razem. A niech je, Obcio ma jeść!
Jeszcze miesiąc i ciut i dni będą coraz dłuższe 8)
Edit:
Obrazek
Svetlana Petrova. Takie sobie domalowanki robi, bardzo śmieszne :P
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob lis 18, 2017 23:31 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś.Obiś PNN i Trójca Święta z dachu

czitka pisze:Utuczone i leniwe. Paskud siedzi cały dzień w Hiltonie, ma tyle tłuszczu i futra, że nic sobie nie robi z chłodu i mżawki. mama trzyma się bliżej komórki, ale jak mnie widzi, przerażona ucieka. I bardzo dobrze :evil: A w komórce przecieka dach, muszę zawołać pana papiarza, żeby jeszcze przed śniegami załatał co trzeba, bo dachowce kataru dostaną albo czegoś gorszego jeszcze.
Byłam z Obciem na kroplówce, on ma dosyć i nie lubi. Teraz dopiero we wtorek, dwa dni spokoju.
Zważyliśmy Obisia na weterynaryjnej wadze, mamy 20 deko do przodu! :ok:
A jedzenie nerkowe to wyrzucanie pieniędzy. Nie i już. NIe będę głodzić kota. Suche owszem, saszetki mogę sobie sama zjeść.
Przypadkowo kupiłam w małym sklepiku nową karmę, nazywa się to Gussto. Tania nie jest, ale jaka pyszna!
https://www.google.pl/search?q=gussto+k ... e&ie=UTF-8
Obiś rąbie puszkę 200 g prawie całą za jednym razem. A niech je, Obcio ma jeść!
Jeszcze miesiąc i ciut i dni będą coraz dłuższe 8)

Zamiast wywalać kasę na renale, kup karmę dla seniorów :!:
Ja właśnie ćwiczę to samo z Felkiem i seniorowe żarełko okazało się bardzo smaczne. Weci potwierdzają, że może być, bo skład ma ok, jeśli chodzi o nerki.
Obrazek

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lis 18, 2017 23:36 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś.Obiś PNN i Trójca Święta z dachu

O! :ok:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie lis 19, 2017 9:03 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś.Obiś PNN i Trójca Święta z dachu

czitka pisze:Svetlana Petrova. Takie sobie domalowanki robi, bardzo śmieszne :P

No, i to bym sobie powiesiła. Ewentualnie tego w słonecznikach :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22903
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lis 19, 2017 10:16 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś.Obiś PNN i Trójca Święta z dachu

morelowa pisze:
czitka pisze:Svetlana Petrova. Takie sobie domalowanki robi, bardzo śmieszne :P

No, i to bym sobie powiesiła. Ewentualnie tego w słonecznikach :D

A ja tego Whistlera, to już prawie ja, tylko kolor kota się nie zgadza :P
Obrazek
Słońce. Będzie ładny dzień. Uśmiechnijmy się! :P
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie lis 19, 2017 11:59 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś.Obiś PNN i Trójca Święta z dachu

Tu jest ten kot na żywo:

Wojtek

 
Posty: 27316
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Nie lis 19, 2017 12:56 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś.Obiś PNN i Trójca Święta z dachu

To Ty taka bardziej smukła jesteś.. :D

Ładny dzień był. Minął. Jest wiatr okropny, brak słońca i zimno jakoś tak..Ale uśmiechać się można , ofc. :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22903
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lis 20, 2017 22:43 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś.Obiś PNN i Trójca Święta z dachu

czitka pisze:Svetlana Petrova. Takie sobie domalowanki robi, bardzo śmieszne :P



A Susan Herbert znacie? ;-)
Obrazek
Zanabyłam kiedyś "Galerię sztuki z pazurem" i podoba mi się baardzo. A tu nawet oryginały można kupić, tylko drogie troszkę.... http://www.chrisbeetles.com/artists/her ... -2014.html
Kicia ? - 09'96 ['] Czarnulka 1.06.97 - 24.12.08 ['] Myszka 26.05.96 - 4.06.11 ['] Mrówcia 05/06'13-13.03.16 ['] Szarusia Agatka ? - 7.02.2018 ['] Kicia Liza 04/05'2000 - 29.05.2018 ['] Pusia '06/'07? -11.10.22 [']
Taki mały kot; taki wielki brak......

włóczka

 
Posty: 1376
Od: Sob kwi 25, 2009 16:43
Lokalizacja: miasto prządek / miasto zalewajki ;-)

Post » Wto lis 21, 2017 9:10 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś.Obiś PNN i Trójca Święta z dachu

czitka pisze:
morelowa pisze:
czitka pisze:Svetlana Petrova. Takie sobie domalowanki robi, bardzo śmieszne :P

No, i to bym sobie powiesiła. Ewentualnie tego w słonecznikach :D

A ja tego Whistlera, to już prawie ja, tylko kolor kota się nie zgadza :P
Obrazek
Słońce. Będzie ładny dzień. Uśmiechnijmy się! :P

U Ciebie w Hiltonie różne osobowości się pokazują, i taki pewnie się nawinie :lol:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw lis 23, 2017 23:06 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś.Obiś PNN i Trójca Święta z dachu

Hilton zajęty, od wczesnych godzin rannych leży tam Paskud :evil: Na krześle ogrodowym obok Mama :evil:
Gonię. Z przytupem gonię, bo moje koty boją się wyjść do ogrodu. Paskud ucieka powoli i się ogląda, Mama wieje z prędkością światła. Oba tłuste.
Obcio daje mi szkołę. Bo on wychoooodzi. Przychodzi żeby zjeść i wychoooodzi. Najchętniej wieczorem gdy mamy jechać do Wujka Doktora i szukaj wiatru w polu. Wczoraj nie ma kota do 22-giej, chodzę, wołam, szukam, nie ma. Zaglądam do sąsiadów po drugiej stronie uliczki, przed domem rośnie spory iglak w kształcie wielkiego stożka. A pod iglakiem kto? Obcio, jak zaczarowany, siedzi wpatrzony w to drzewo i ani drgnie. Za to drga drzewo 8O Coś siedziało w środku. Proszę, wabię chrupkami, macham wędką, w końcu przyniosłam grabie i przez płot usiłuję wypłoszyć to coś, żeby Obcio wreszcie do domu przyszedł. Ani drgnął. Ślepy i głuchy. Będzie siedział i czekał. No trochę mi zeszło... :roll:
Rano wyszedł do ogrodu bez śniadania. Kanapek też nie wziął. Pomyślałam, że mu zaniosę, może zje w ogrodzie.
Idę. Ale Obiś je śniadanie. Właśnie kończył ptaszka :roll: I tak wygląda dieta nerkowa mojego kota...
Przed południem rozmawiałam z sąsiadką, na posesji której wczoraj siedział pod tym iglakiem. Państwo codziennie wychodzą późnym wieczorem z pieskiem na spacer. Nie wie co tam mogło siedzieć, ale podobno nocą tu się wszystko rusza dookoła :strach: Mnóstwo kotów, kuny, lisy, licho wie co lub kto jeszcze. Czasem można zobaczyć dzika na końcu uliczki 8O
Byliśmy dzisiaj na kroplówce, ale nie do końca się udało. Obcio nabrał wigoru i sobie nie pozwala. Doktor Wujek w końcu się jakoś w Obisia wkłuł, ale nie było łatwo. W połowie kroplówki Obiś się wściekł i zdemolował gabinet. Nie i już!
Biedny. A w sobotę będzie jeszcze gorzej, bo dodatkowo pobieramy krew. Oby wyniki się poprawiły.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul, Silverblue, zuza i 86 gości