Szóstka... I kolejny :/

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 27, 2017 0:11 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

a czy czasem rujka już się nie klania ? one tak jakieś 5 mies będą miały chyba ?

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15056
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt paź 27, 2017 0:34 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Też tak może być. Kotka może faktycznie zaczynać ruję i znaczyć teren. Tym bardziej warto zbadać mocz, a zaraz po szczepieniu wykastrować, jeśli nie ją, to choć jej braci.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt paź 27, 2017 0:37 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

dokładnie - obecność dojrzewających kocurów może ją dodatkowo stymulować...

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15056
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt paź 27, 2017 16:50 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Byliśmy dzisiaj u weta, akurat udało się tak, że zsiusiała się na stół wetowski. Temperatura w normie, osłuchowo ok.
Mocz pobrany do analizy w wynikach nie wykazał zapalenia pęcherza.
Po powrocie do domu - sik 3x kuweta i 1x kartonowy drapaczek...
ser_Kociątko
 

Post » Pt paź 27, 2017 20:45 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Może w takim razie dołożyć jej jeszcze kuwetę z innym żwirkiem?
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt paź 27, 2017 20:58 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

Oj,to problem z tym posikiwaniem :(

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob paź 28, 2017 0:08 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

CIĄĆ !!! i to natentychmiast.

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15056
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob paź 28, 2017 11:50 Re: Pięć kociaków i Czarnamatka. Balbi w DS,trójca w DT..

A może ona też czuje pełnojajecznego Tośka i tym bardziej zaznacza moczem "zasoby"?...
Obrazek

Anneke_

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Czw mar 28, 2013 15:24
Lokalizacja: Poznań miasto doznań :)

Post » Nie paź 29, 2017 13:28 Re: Pięć kociaków. Balbina i Czarnamatka w DS,trójca w DT..

Przepraszam, że rzadko bywam, ale czasowo nie wyrabiam.
Ser_Kociątko jak na froncie walki z sikaczami ?

Jedno obiecane poszło dzisiaj, drugie obiecane wyślę w poniedziałek z rańca, w sobotę nie zdążyłam na pocztę, bo wizyta zapoznawcza z Chrupkiem Maciejem została przełożona na wcześniejszą godzinę i trwała dłuuugo....
Może coś z tego będzie, sprawy się docierają. W poniedziałek Chrupek Maciej i Wąsiata Koko idą na pierwsze szczepienie i może około czwartku Chrupek by się przeprowadzał.....
Ale nie mówmy hoop, bo wszystko jeszcze może się zmienić.....
Wąsiata na razie przeprowadzi się do mnie, o dziwo Czarny mi pozwolił, niesamowite 8O , polizał ja na dzień dobry zamiast spożyć z posypka w panierce. Pozostałe jeszcze syczą, przynoszę ja na chwilę i jak widzę, że już dość to odnoszę, za każdym razem jest trochę dłużej.
To jest kot niesamowity, cienka jak przecinek, czarna kulka energii, ma kompletnie na wszystko wyrąbane, nawet na syczącego Wielkokota, wagi prawie 10 kg, patrzy na niego, jak na idiotę, odwraca się tyłem i ignoruje zajmując się swoimi sprawami, a jest różnica, jej masa to trochę ponad kilogram :mrgreen:
Do domu weszła jakby to było jej i mieszkała tu od zawsze a reszta to goście, którzy się trochę za długo zasiedzieli.
Zwiedza wszystko, wejdzie wszędzie, wczoraj otworzyła maselniczkę, wyżarła masło i sałatkę z obiadu. Poprawiła wyjadając grubemu z miski, potem skorzystała z ich kuwety.
Nic jej nie pokazywałam, sama wszystko zlokalizowała. Jest piekielnie inteligentna, mam takie interaktywne zabawki do wybierania chrupek, widząc to po raz pierwszy od razu wiedziała do czego służy, podeszła i bez zastanawiania się, bez przyglądania się, zaczęła wyciągać chrupki, jakby to było oczywiste.
To jest mega kot :twisted:



A oto Chrupek Maciej:

https://www.olx.pl/oferta/chupek-maciej ... 1011004547
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Nie paź 29, 2017 16:03 Re: Pięć kociaków. Balbina i Czarnamatka w DS,trójca w DT..

Spoko, poczekamy. :)
Dajemy radę pralka już czerwona :D:D
Trzymam kciuki za chrupka.
Zadzwonię w poniedziałek pod wieczór ;) Bo jest niesamowita sprawa, że aż zgłupiałam :D :D
ser_Kociątko
 

Post » Nie paź 29, 2017 16:57 Re: Pięć kociaków. Balbina i Czarnamatka w DS,trójca w DT..

No to teraz to ja jestem już czerwona z ciekawości :twisted:

Dom MatkiCzarnej (Lilu) gromadnie przyjdzie we wtorek pożegnać się z Chrupkiem i życzyć mu szczęścia na drogę do nowego domu.
Dom Balbiny (Kamy) wirtualnie macha na pożegnanie i też życzy szczęścia Chrupkowi.

Zaczynam się zastanawiać, czy nie zorganizować spotkania Domów Kotów z Jednej Wsi :wink:
Śmieszne jest to, że wszystkie domy są bardzo blisko mnie i wszystkie najprawdopodobniej będą chodzić do mojej weterynarz :mrgreen: więc będę wiedzieć jak coś się podzieje zdrowotnie.
Dom Chrupka jest w kontakcie i się przygotowuje i niecierpliwie oczekuje, jak wszystko po szczepieniu będzie ok, to pojedzie w środę.
Ale na razie ciiiiiii, szaaaaaaa......... :wink:
bo to wiadomo, różnie w życiu bywa :twisted:
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Nie paź 29, 2017 17:15 Re: Pięć kociaków. Balbina i Czarnamatka w DS,trójca w DT..

Kciuki za Chrupka :ok: :ok: :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie paź 29, 2017 17:47 Re: Pięć kociaków. Balbina i Czarnamatka w DS,trójca w DT..

Za Chrupka
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie paź 29, 2017 22:02 Re: Pięć kociaków. Balbina i Czarnamatka w DS,trójca w DT..

Bardzo dziękujemy PixiDixi za darowiznę dla Tymczasów :) :1luvu: :1luvu:
I oczywiście Wilber :1luvu: :1luvu:
ser_Kociątko
 

Post » Nie paź 29, 2017 22:53 Re: Pięć kociaków. Balbina i Czarnamatka w DS,trójca w DT..

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
chociaz tak moge pomoc

Bardzo podziwiam to co robicie.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Google [Bot], magic99 i 294 gości