SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 11, 2017 14:37 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Już drugi raz znalazłam jakiś malutki kawałek plastiku w Butchersie :x. Chyba czas przestać kupować te puszki... Szkoda, bo mam coraz mniej opcji, a Butchersa chciało jeść przynajmniej kilka kotów z mojej gromadki.

rudalia

Od: Nie maja 12, 2013 19:25

Post » Śro paź 11, 2017 19:07 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Ja kupuje puszki Butchersa dla kotków które dokarmiam. Smakuje im i jak dotąd nie znalazlam w nim niespodzianek.
Moja kotke rezydentke karmie sucha i mokra Feringa, jadla tez Purizona i Cats Finefood, ale Feringa jest wedlug mnie lepsza i przystepniejsza cenowo.
Do cats eat bats?

Muireade

Od: Pon sie 08, 2016 17:26

Post » Czw paź 12, 2017 13:59 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

FarciKot pisze:
Stomachari pisze:
FarciKot pisze: No i prawdopodobnie Farmina bedzie juz niedługo dostepna w zooplusie. Dla psów wlasnie wprowadzili, to i dla kotów za momęcik pewnie będzie.

A to akurat nie jest gwarancją. Z jakiejś przyczyny zooplus sprzedaje Cat'z Finefood ale Dog'z Finefood już nie.

Dlatego tez napisałam prawdopodobnie, a nie na 100% :D

A jednak Farmina juz już jest w zoo+ http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_d ... ha/farmina :D

A Brita 2 kg nadal nie ma :/ a moim kotom ten na kłaki zasmakował. Jak na razie jedyny smak z Brit Care, ktory jedza i nie grymasza.

FarciKot

Od: Czw sie 04, 2016 18:15

Post » Czw paź 12, 2017 19:06 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Jeszcze dyniowej wersji nie mają, ale może też ją sprowadzą.

FarciKot, skoro masz takie zdolności, to załatw mi proszę, żeby zooplus wzbogacił ofertę o Dog'z Finefood, co? ;)

Stomachari

Od: Sob kwi 16, 2016 21:29

Post » Czw paź 12, 2017 19:10 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Ja z suchości zamówiłam na próbę TOTW - kocurowi smakuje, kocica jest wniebowzięta, siedzi w misce i przebiera jak kopciuszek, bo mają wymieszane z Portą, a wszak teraz Porty jeść nie będzie ;)
Stefan i Burełko.

Fatka

Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Czw paź 12, 2017 19:12 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Stomachari pisze:FarciKot, skoro masz takie zdolności, to załatw mi proszę, żeby zooplus wzbogacił ofertę o Dog'z Finefood, co? ;)

Hehe ja wiem, ze mam cos z czarownicy, ale wierz mi na słowo, poza czarnym PR na forum i czarnym kotem innych atutów wiedzmy nie posiadam.
A szkoda, co nie :twisted:

FarciKot

Od: Czw sie 04, 2016 18:15

Post » Czw paź 12, 2017 19:16 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Jak dla mnie wystarczy, jeśli ktoś z większą siłą perswazji zagada do dyrekcji, a ta z radością się zgodzi na poszerzenie asortymentu ;)

Stomachari

Od: Sob kwi 16, 2016 21:29

Post » Czw paź 12, 2017 21:14 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Moja kota nadal odmawia mokrej karmy, a i z sucha dobrze nie jest. Maksymalnie zjadła po 20g mokrej i 20g suchej, i to pod warunkiem, że dzień wcześniej nie dostała mięsa. Wczoraj kupiłam jej saszetkę Whiskasa w ramach eksperymentu, zjadła cała przy dwóch posiedzeniach 8O . Wiem, że pewnie chodzi o smak i zapach Whiskasa, ale może znacie jakieś dobre karmy w podobnej formie - kawałki w galaretce?
Drugie pytanie - czy Applaws jest dobrą karmą? Co polecacie od nich? Jak dotąd próbowaliśmy pasztetu, trochę zjadła, ale bez szału.
Martwię się jej wagą, za tydzień będzie mieć skończone 4 miesiące a waży ok 1800g, od 27.09 przybrała 200g. To chyba kiepskie wyniki jak na syberyjkę.

Nightwish

Od: Wto lis 04, 2014 1:46

Post » Nie paź 15, 2017 8:45 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Almo Nature ( mokra), faktycznie jest tak złą karma, jak czytam ? ( chodzi mi o daily menu np z rybką) Nie ma tam info o ilości fosforu ani wapnia.
Moja kicia uwielbia rybne...

gatiko

Od: Pt paź 03, 2014 10:24

[poprzednia]