Wiadomość prywatna

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 20, 2017 17:17 Wiadomość prywatna

Witam serdecznie wszystkich użytkowników :).

Czy nowi forumowicze mogą wysyłać wiadomości prywatne? Wysłałem jedną, ale w folderze "Wysłane" (panel użytkownika) widnieje pustka, stąd moje wątpliwości. Ponadto, kliknięcie na "Nową wiadomość" skutkuje komunikatem "Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do korzystania z tej funkcji. Możliwe że dopiero się zarejestrowałeś i dopiero po dłuższym uczestnictwie w życiu forum będziesz mógł ją wykorzystać.".

MrFusion

Avatar użytkownika
 
Posty: 16
Od: Nie sie 20, 2017 16:33

Post » Nie sie 20, 2017 19:11 Re: Wiadomość prywatna

W zasadzie już znalazłem odpowiedź w wątku "Przewodnik po technicznym" (a konkretnie https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=5&t=141711). Wybaczcie to małe zamieszanie :).

MrFusion

Avatar użytkownika
 
Posty: 16
Od: Nie sie 20, 2017 16:33

Post » Czw paź 05, 2017 15:21 Re: Wiadomość prywatna

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zdjęcie mi, jeśli to możliwe, ograniczenia możliwości wysyłania wiadomości prywatnych. Jestem nowym użytkownikiem, w zasadzie nie udzielam się na forum (brak czasu), więc raczej szybko nie przekroczę magicznej granicy 20 postów (nie chcę na siłę spamować). Konto założyłem aby wesprzec od czasu do czasu koty znajdujące się w potrzebie, w miarę moich skromnych możliwości :). W tej chwili nie jestem nawet w stanie odpisać na wiadomość innego użytkownika, co bardzo utrudnia mi funkcjonowanie na forum.

MrFusion

Avatar użytkownika
 
Posty: 16
Od: Nie sie 20, 2017 16:33

Post » Czw paź 05, 2017 15:26 Re: Wiadomość prywatna

To tylko 5 postów
jeszcze jeden i będziesz mieć uprawnienia do wysyłania PW

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Czw paź 05, 2017 15:47 Re: Wiadomość prywatna

Hmm, z jakiegoś powodu sądziłem, że należy mieć 20 postów na liczniku :). Tym postem powinieniem uzyskać uprawnienia. Dzięki

MrFusion

Avatar użytkownika
 
Posty: 16
Od: Nie sie 20, 2017 16:33




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości