Maleństwa 4 z 30 lipca proszą o DS/DT, pilne, robi się zimno

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie wrz 24, 2017 13:46 Maleństwa 4 z 30 lipca proszą o DS/DT, pilne, robi się zimno

Jak w temacie, sytuacja pilna bo ludzie mieszkający na działce niedługo pojadą do domu i nie będzie miał kto się nimi opiekować.
W sytuacji bez wyjścia pojadą do schronu co nie jest dobrym rozwiązaniem.
Pisałam o nich u siebie na wątku ogólnym viewtopic.php?f=1&t=176831&start=1005#p11849025
druga sprawa, to jak znalazł by się jakiś kąt dla nich, czy ktoś by pomógł w utrzymaniu dzieciaczków?

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Pon paź 02, 2017 21:23 przez Anna61, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie wrz 24, 2017 14:33 Re: Maleństwa urodzone 30 lipca proszą o DS/DT.

Podnosze
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Nie wrz 24, 2017 18:51 Re: Maleństwa urodzone 30 lipca proszą o DS/DT.

Podniosę maluchy :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21518
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon wrz 25, 2017 9:38 Re: Maleństwa urodzone 30 lipca proszą o DS/DT.

Dzięki za podnoszenie. :201461
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon wrz 25, 2017 17:04 Re: Maleństwa urodzone 30 lipca proszą o DS/DT.

Sytuacja robi się coraz bardziej poważna bo dzisiaj jeden z kociaków chodził sobie po rowie przy ulicy.
Matka wyprowadza je z komórki a z dwóch są stron ulice.
Szkoda maluszków, one tylko uchowały się wszystkie tej trzeciej kocicy, bo jednej coś zeżarło dzieci które urodziła za śmietnikiem, a drugiej tylko jeden się został.
Może ktoś ma 1-2-3-4-5 kotów i może pomóc?
Ja gdybym miała 5 kotów to bym je wzięła bez zmrożenia oka.
Osobiście miałam kiedyś swoich 6 kotów i wzięłam ze schroniska na tymczas kaleką kotkę, odmówiwszy jakiejkolwiek pomocy finansowej dla niej.
Nie krzyczałam o pomoc na forum, nie wyciągałam od ludzi kasy, wtedy mogłam pomóc choć i tak niewiele miałam.
Teraz mam zbyt dużo tymczasów, bardzo chorych tymczasów i po prostu nie mogę tym dzieciaczkom pomóc.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon wrz 25, 2017 23:19 Re: Maleństwa urodzone 30 lipca proszą o DS/DT.

Podnoszę.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto wrz 26, 2017 19:01 Re: Maleństwa urodzone 30 lipca proszą o DS/DT.

Byłam dzisiaj u maluszków i zrobiłam im zdjęcia.
Wydaje mi się, że wszystkie 4 kociaczki to dziewczynki, ale tak do końca nie potrafię stwierdzić czy oby na pewno.
One dają się brać na ręce, nie są dzikie, naprawdę rozkoszne i zal by się zmarnowały zaraz na starcie życiowej drogi.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto wrz 26, 2017 21:52 Re: Maleństwa urodzone 30 lipca proszą o DS/DT.

Podniosę maluchy !
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21518
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto wrz 26, 2017 23:25 Re: Maleństwa urodzone 30 lipca proszą o DS/DT.

A my teraz przygarnęliśmy taką szarusie, jak na zdjęciu maluch. Chora oczywiście, a do tego taka onieśmielona,że chowa się za łóżkiem i płacze przy wyciąganiu. Ona miauka cały czas, a my w nią wlewamy leki i to wygląda jakbyśmy kota maltretowali, szczególnie że dźwięk jest wtedy odstraszający. Nawet Kreska od nas w takich momentach ucieka :?

Aniu bardziej,gdybyś na fb wystawiła prośbę, bo tutaj kto by ewentualnie mogł przygarnąć, to albo mu metrażu już nie starcza,albo funduszy brak.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro wrz 27, 2017 10:29 Re: Maleństwa urodzone 30 lipca proszą o DS/DT.

Atta pisze:Aniu bardziej,gdybyś na fb wystawiła prośbę, bo tutaj kto by ewentualnie mogł przygarnąć, to albo mu metrażu już nie starcza,albo funduszy brak.

Ogłaszam je tam :(
https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A ... ussjte6oUO

i wcześniejszy apel też był, bez odzewu.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw wrz 28, 2017 0:12 Re: Maleństwa urodzone 30 lipca proszą o DS/DT.

Coś mi się wydaje, że po lecie będzie więcej takich bid :( Teraz dziewczynka przyniosła kuzynce znalezione w rowie dwa kotki, bo jak powiedziała: "słyszałam, że pani zbiera koty" :201422 A też nie wiadomo,czy tam w pobliżu matki nie było.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw wrz 28, 2017 19:46 Re: Maleństwa urodzone 30 lipca proszą o DS/DT.

Atta pisze:Coś mi się wydaje, że po lecie będzie więcej takich bid :(

Też zauważyłam, że coraz więcej kociaków pojawia się na portalach.

Atta pisze: Teraz dziewczynka przyniosła kuzynce znalezione w rowie dwa kotki, bo jak powiedziała: "słyszałam, że pani zbiera koty" :201422 A też nie wiadomo,czy tam w pobliżu matki nie było.

Mnie też dokładnie tak kiedyś powiedziano. :evil:

Dzwoniła do mnie pani która karmi te kotki i jest zainteresowana jedna osoba maluszkiem, ale pani chciała jeszcze się poradzić mnie.
Otóż odradziłam, bo z opisu wywnioskowałam, że dzieci chcą zabawkę do wożenia we wózku (poprzedniego wozili) dopóki mały to ma być w domu, a jak urośnie to fru na dwór. Do tego maja 3 psy a poprzedni kot zaginął.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw wrz 28, 2017 20:36 Re: Maleństwa urodzone 30 lipca proszą o DS/DT.

To takie nie ciekawe środowisko dla kociaków :roll: Chociaż Mania tez wozi swojego - już nie kociaka, tylko wypasionego kocura, który pakuje sie do wózka dla lalek i miauczy przeraźliwie póki go nie zacznie wozić. Kot ma już 4 lata i nie przypuszczałam,ze może się tak zachowywać, że wyrośnie z takich zabaw, no ale co kot to inny charakter :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw wrz 28, 2017 21:19 Re: Maleństwa urodzone 30 lipca proszą o DS/DT.

Atta pisze:To takie nie ciekawe środowisko dla kociaków :roll: Chociaż Mania tez wozi swojego - już nie kociaka, tylko wypasionego kocura, który pakuje sie do wózka dla lalek i miauczy przeraźliwie póki go nie zacznie wozić. Kot ma już 4 lata i nie przypuszczałam,ze może się tak zachowywać, że wyrośnie z takich zabaw, no ale co kot to inny charakter :mrgreen:

Można wozić oczywiście, :) tylko poprzedni kot im zginął/zaginął, kiedy, w jakich okolicznościach? Był wychodzący? Czy blisko ulicy, czy może psy zagryzły? I najważniejsze, czy szukali kota, czy od razu dzieci chcą nową zabawkę?
Za dużo pytań bez odpowiedzi, ale wnioski nasuwają się same niestety.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw wrz 28, 2017 22:24 Re: Maleństwa urodzone 30 lipca proszą o DS/DT.

Dlatego napisałam,ze jednak nieciekawie mogłoby być i znów zdarzyć się tak,że kot by zaginał (albo wyprowadził się ;))

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Agnieszka-, ASK@ i 48 gości