SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 25, 2017 0:08 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Nie, nie parzę :) Kroję/rąbię na 3 części i jedzą :)
ser_Kociątko
 

Post » Pon wrz 25, 2017 18:48 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

To spróbujemy - poczekam tylko na szyję z jakiegoś drobniejszego zwierza ;)
Właśnie, jak surowe to najpyszniejsze, jak sparzone to tak mniej.
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5844
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Pon wrz 25, 2017 21:35 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Jakie puszki najlepsze dla bezdomnych kotów (daję smalec, żółtka jaj, ser biały, śmietankę, suchą smillę dla kociąt, serca drobiowe , bozitę).

misiulka

 
Posty: 202
Od: Nie lut 15, 2015 21:32

Post » Śro wrz 27, 2017 17:37 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Ostatnio edytowano Śro wrz 27, 2017 17:44 przez piter7, łącznie edytowano 1 raz

piter7

 
Posty: 60
Od: Wto sie 03, 2010 19:15

Post » Śro wrz 27, 2017 17:43 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6



Przepiorki nie testowałam.

Testowałam te bezzbozowa dla kastratów https://www.kuchniapupila.pl/kot/karmy- ... 1717431216
I Low Grain z dorszem, bo mało spotykany smak. https://www.kuchniapupila.pl/kot/karmy- ... p604504759

Ta z dorszem lepiej smakowała.
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Czw wrz 28, 2017 6:59 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6



Wersja N&D bezzbozowa (bez kłosa) śledź, kurczak i jagnięcina to protoplasta Purizonu.
Wersja z przepiórka to chyba nowość :) Ciekawe czy w przyszłości i Purizon poszerzy ofertę.

Polina

Avatar użytkownika
 
Posty: 375
Od: Sob sty 17, 2015 14:58

Post » Czw wrz 28, 2017 7:35 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Polina pisze:


Wersja N&D bezzbozowa (bez kłosa) śledź, kurczak i jagnięcina to protoplasta Purizonu.
Wersja z przepiórka to chyba nowość :) Ciekawe czy w przyszłości i Purizon poszerzy ofertę.


Raczej nie. Ja tez tak myślałam jak Ty, bo pojawialy sie takie głosy na forum.
Ale rozmawiałam z Mysza na watku zooplusa i okazało się, ze Farminę i Purizona produkuja całkiem inne Firmy.

Mysza pisze:Purizon jest produkowany przez niemiecką firmę MATINA GmbH, która wytwarza karmy tylko dla Zooplusa

Co do Farminy zacytuję kogoś "Farmina N&D Low grain jest dobrą gatunkowo i smaczną karmą, Grain free natomiast ma znów niedobry Ca:P"



No i prawdopodobnie Farmina bedzie juz niedługo dostepna w zooplusie. Dla psów wlasnie wprowadzili, to i dla kotów za momęcik pewnie będzie.
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Czw wrz 28, 2017 8:34 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

misiulka pisze:Jakie puszki najlepsze dla bezdomnych kotów (daję smalec, żółtka jaj, ser biały, śmietankę, suchą smillę dla kociąt, serca drobiowe , bozitę).

Podstawowe pytanie: Ile masz kotów pod opieką i ile miesięcznie możesz na to poświęcić?

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 28, 2017 8:39 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Czekam na farmine dla kotow w zooplusie.
A tymczasem zaopatrzylam sie w Optimeal Grain Free, indyk. Zobaczymy, co koty na to ;)
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9372
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw wrz 28, 2017 8:49 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

FarciKot pisze:
Polina pisze:


Wersja N&D bezzbozowa (bez kłosa) śledź, kurczak i jagnięcina to protoplasta Purizonu.
Wersja z przepiórka to chyba nowość :) Ciekawe czy w przyszłości i Purizon poszerzy ofertę.


Raczej nie. Ja tez tak myślałam jak Ty, bo pojawialy sie takie głosy na forum.
Ale rozmawiałam z Mysza na watku zooplusa i okazało się, ze Farminę i Purizona produkuja całkiem inne Firmy.

Mysza pisze:Purizon jest produkowany przez niemiecką firmę MATINA GmbH, która wytwarza karmy tylko dla Zooplusa

Co do Farminy zacytuję kogoś "Farmina N&D Low grain jest dobrą gatunkowo i smaczną karmą, Grain free natomiast ma znów niedobry Ca:P"


Sprawdź sobie składy tych trzech wariantów farminy N&D i purizonu. Odpowiedź jest oczywista. Nie mówię, że produkuje je ta sama fabryka. Nie znam detali, ale prawdopodobnie na bazie receptury farminy fabryka zooplusa robi ją dla tego sklepu pod marka Purizon.

Polina

Avatar użytkownika
 
Posty: 375
Od: Sob sty 17, 2015 14:58

Post » Czw wrz 28, 2017 9:31 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Polina pisze:
FarciKot pisze:
Polina pisze:


Wersja N&D bezzbozowa (bez kłosa) śledź, kurczak i jagnięcina to protoplasta Purizonu.
Wersja z przepiórka to chyba nowość :) Ciekawe czy w przyszłości i Purizon poszerzy ofertę.


Raczej nie. Ja tez tak myślałam jak Ty, bo pojawialy sie takie głosy na forum.
Ale rozmawiałam z Mysza na watku zooplusa i okazało się, ze Farminę i Purizona produkuja całkiem inne Firmy.

Mysza pisze:Purizon jest produkowany przez niemiecką firmę MATINA GmbH, która wytwarza karmy tylko dla Zooplusa

Co do Farminy zacytuję kogoś "Farmina N&D Low grain jest dobrą gatunkowo i smaczną karmą, Grain free natomiast ma znów niedobry Ca:P"



Sprawdź sobie składy tych trzech wariantów farminy N&D i purizonu. Odpowiedź jest oczywista. Nie mówię, że produkuje je ta sama fabryka. Nie znam detali, ale prawdopodobnie na bazie receptury farminy fabryka zooplusa robi ją dla tego sklepu pod marka Purizon.


Sprawdziłam i tak jak Ty mysłam, ze to Farmina produkuje dla zooplusa. Lub to taka sama receptura. Lecz to nie prawda. Hodowcy kontaktowali sie z zooplusem i odpowiedz zooplusa jest taka a nie inna. To nie Farmina dla nich robi Purizona. Purizon z Farmina nie ma nic wspolnego. A jesli oni tam mówia to czemu mieliby kłamac?
Inna firma zrobiła im karme o podobnych smakach i tyle. Lepsza smakowo karme, poniewaz Purizona o tym samym smaku koty chetniej jedza niz Farmine.
Jest tyle firm i tyle karm niby podobnych a jednak całkoicie roznych, bo jedne karmy koty chetnie jedza przy innych grymasza choc sklad niby taki sam, albo bardzo podobny. Czasami wystarczy 1 skladnik inny i karma chetniej jedzona.

Moje koty jesli chodzi o no grain wola Purizona. I najchetniej jedza rybnego. Jagniecina srednio im podchodzi choc mokre karmy z jgniecina lubia. A Kurczak z ryba moze byc jesli nic innego nie ma.
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Czw wrz 28, 2017 13:26 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

FarciKot pisze: No i prawdopodobnie Farmina bedzie juz niedługo dostepna w zooplusie. Dla psów wlasnie wprowadzili, to i dla kotów za momęcik pewnie będzie.

A to akurat nie jest gwarancją. Z jakiejś przyczyny zooplus sprzedaje Cat'z Finefood ale Dog'z Finefood już nie.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw wrz 28, 2017 15:57 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Stomachari pisze:
FarciKot pisze: No i prawdopodobnie Farmina bedzie juz niedługo dostepna w zooplusie. Dla psów wlasnie wprowadzili, to i dla kotów za momęcik pewnie będzie.

A to akurat nie jest gwarancją. Z jakiejś przyczyny zooplus sprzedaje Cat'z Finefood ale Dog'z Finefood już nie.


Dlatego tez napisałam prawdopodobnie, a nie na 100% :D
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Czw wrz 28, 2017 19:39 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

;)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw wrz 28, 2017 19:46 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Mam do wydania około 140zł dla bezdomniaczków, więc nie może być drogo - myślałam o happy cat minkas, josera josicat lub smilla - co polecacie ?
Szyszka ............................................. Moris .............................................. Glutek i Muszka
Obrazek Obrazek Obrazek [url=https://naforum.zapodaj.net/e1a033c7ccbe.jpg.html][url=https://naforum.zapodaj.net/35b4fd9e2ec9.jpg.html]

iwaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2711
Od: Pt sie 12, 2011 18:33
Lokalizacja: Warmińsko - Mazurskie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ArturB, jukatlu, skaz i 215 gości