Chorych 5 kotków z wrzodami na oczach. Pusia chłoniak ['] :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 25, 2017 9:55 Re: Chorych 5 kotków z wrzodami na oczach. Lalunia po steryl

Biało czarna Lilka dalej ma problem z jelitami. Dzisiaj zabiorę ją do lecznicy bo tak dalej być nie może, że będę codziennie codziennie prać posłanka czy łóżko bo tam się załatwia. Dzisiaj narobiła na rzadko w duże posłanko którego nie mogę włożyć do pralki, a do tego pada deszcz.
Problem zaczął się po około 2 tygodniach po sterylizacji.
Zauważyłam, że wchodzi (o ile już) do kuwety i wyskakuje z niej jak oparzona, jak zauważę, że kręci się to wsadzam do klatki i tam szybko załatwia się do kuwety bo wyjścia nie ma, inaczej na łóżko lub w posłanka.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lip 25, 2017 10:37 Re: Chorych 5 kotków z wrzodami na oczach. Lalunia po steryl

Anna61 pisze:Biało czarna Lilka dalej ma problem z jelitami. Dzisiaj zabiorę ją do lecznicy bo tak dalej być nie może, że będę codziennie codziennie prać posłanka czy łóżko bo tam się załatwia. Dzisiaj narobiła na rzadko w duże posłanko którego nie mogę włożyć do pralki, a do tego pada deszcz.
Problem zaczął się po około 2 tygodniach po sterylizacji.
Zauważyłam, że wchodzi (o ile już) do kuwety i wyskakuje z niej jak oparzona, jak zauważę, że kręci się to wsadzam do klatki i tam szybko załatwia się do kuwety bo wyjścia nie ma, inaczej na łóżko lub w posłanka.

Aniu, a mnie znów uzbierało się kilka starych ręczników. Wysłać Ci? Może przydałyby się w takiej sytuacji?
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Wto lip 25, 2017 11:57 Re: Chorych 5 kotków z wrzodami na oczach. Lalunia po steryl

JoasiaS pisze:Aniu, a mnie znów uzbierało się kilka starych ręczników. Wysłać Ci? Może przydałyby się w takiej sytuacji?

Jak najbardziej Joasiu. :1luvu:
Wczoraj jak przywoziłam kocięta to zasikały mi kocyk viewtopic.php?f=1&t=176831&start=900#p11816912
i chyba zacznę ręczniki podkładać.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lip 25, 2017 13:04 Re: Chorych 5 kotków z wrzodami na oczach. Lalunia po steryl

Anna61 pisze:
JoasiaS pisze:Aniu, a mnie znów uzbierało się kilka starych ręczników. Wysłać Ci? Może przydałyby się w takiej sytuacji?

Jak najbardziej Joasiu. :1luvu:
Wczoraj jak przywoziłam kocięta to zasikały mi kocyk viewtopic.php?f=1&t=176831&start=900#p11816912
i chyba zacznę ręczniki podkładać.

To poślę Ci na konto jeszcze parę groszy na tych małych zasikańców :twisted: :lol:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Wto lip 25, 2017 13:13 Re: Chorych 5 kotków z wrzodami na oczach. Lalunia po steryl

JoasiaS pisze:
Anna61 pisze:
JoasiaS pisze:Aniu, a mnie znów uzbierało się kilka starych ręczników. Wysłać Ci? Może przydałyby się w takiej sytuacji?

Jak najbardziej Joasiu. :1luvu:
Wczoraj jak przywoziłam kocięta to zasikały mi kocyk viewtopic.php?f=1&t=176831&start=900#p11816912
i chyba zacznę ręczniki podkładać.

To poślę Ci na konto jeszcze parę groszy na tych małych zasikańców :twisted: :lol:

To żwirek zamówię, dziękuję Joasiu :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lip 25, 2017 21:32 Re: Chorych 5 kotków z wrzodami na oczach. Lalunia po steryl

Anna61 pisze:Biało czarna Lilka dalej ma problem z jelitami. Dzisiaj zabiorę ją do lecznicy bo tak dalej być nie może, że będę codziennie codziennie prać posłanka czy łóżko bo tam się załatwia. Dzisiaj narobiła na rzadko w duże posłanko którego nie mogę włożyć do pralki, a do tego pada deszcz.
Problem zaczął się po około 2 tygodniach po sterylizacji.
Zauważyłam, że wchodzi (o ile już) do kuwety i wyskakuje z niej jak oparzona, jak zauważę, że kręci się to wsadzam do klatki i tam szybko załatwia się do kuwety bo wyjścia nie ma, inaczej na łóżko lub w posłanka.

Hmm..ciekawe dlaczego. Mam nadzieję,że to nie powikłania po sterylizacji, bo niestety doszło do takich u kotki mojej znajomej.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lip 25, 2017 21:39 Re: Chorych 5 kotków z wrzodami na oczach. Lalunia po steryl

Malutka Lilka znowu chciała załatwić się do miseczki z suchą karmą, ale usłyszałam jak mocno wygrzebywała i pogoniłam ją to szybko poleciala do kuwety zrobiła dołek i zrobiła normalną kupkę, nie luźną i nie twardą.
Nie wiem co jest, ale oby to nie było nic poważnego, bo to nie jest normalne zachowanie. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lip 26, 2017 18:29 Re: Chorych 5 kotków z wrzodami na oczach. Lalunia po steryl

Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lip 27, 2017 7:31 Re: Chorych 5 kotków z wrzodami na oczach. Lalunia po steryl

JoasiaS pisze:Aniu, a mnie znów uzbierało się kilka starych ręczników. Wysłać Ci? Może przydałyby się w takiej sytuacji?

Joasiu, paczka już u mnie, błyskawiczna dostawa. 8O
Bardzo dziękujemy za wszystko szczególnie za pastę multiwitaminową. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Miałam masakryczną noc bo mała Lalunia miała taką biegunkę ze z niej po prostu leciało jak chodziła.
Czy to wina sterydu który dostała?
W nocy gdy zapaprała mi całe łóżko i podłogę wsadziłam ją do kontenerka bo już nie miałam siły na sprzątanie, bo sama jestem bardzo przeziębiona i ledwo żyje.
Muszę ją wykąpać bo cała śmierdzi a sama sobie z nią nie poradzę. :(

Rano jej siostra Lilka znowu narobiła w posłanko, także od samego rana pralka już chodzi.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lip 27, 2017 8:38 Re: Chorych 5 kotków z wrzodami na oczach. Lalunia po steryl

Anna61 pisze:
JoasiaS pisze:Aniu, a mnie znów uzbierało się kilka starych ręczników. Wysłać Ci? Może przydałyby się w takiej sytuacji?

Joasiu, paczka już u mnie, błyskawiczna dostawa. 8O
Bardzo dziękujemy za wszystko szczególnie za pastę multiwitaminową. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Cieszę się, że mogłam pomóc. Pasta niestety napoczęta. Moje towarzystwo wzgardziło i pomyślałam, że może u Ciebie znajdą się jej amatorzy :)

Anna61 pisze:Miałam masakryczną noc bo mała Lalunia miała taką biegunkę ze z niej po prostu leciało jak chodziła.
Czy to wina sterydu który dostała?
W nocy gdy zapaprała mi całe łóżko i podłogę wsadziłam ją do kontenerka bo już nie miałam siły na sprzątanie, bo sama jestem bardzo przeziębiona i ledwo żyje.
Muszę ją wykąpać bo cała śmierdzi a sama sobie z nią nie poradzę. :(

Rano jej siostra Lilka znowu narobiła w posłanko, także od samego rana pralka już chodzi.

Trzymaj się, Aniu. Nie masz lekko z tym wszystkim :|
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw lip 27, 2017 19:21 Re: Chorych 5 kotków z wrzodami na oczach.Co się polepszy to

JoasiaS pisze:Trzymaj się, Aniu. Nie masz lekko z tym wszystkim :|

Ano nie Joasiu.

Byłam znowu w lecznicy z Lalunią.
Dostała sporo zastrzyków, pasty do buzi i została nawodniona i wzmocniona podskórnie Duphalytem.
Siedzi bidulka w klatce bo ma głodówkę do jutra rana.
Teraz dałam jej znowu 2 rodzaje pasty do buzi i na tym koniec na dzisiaj a jutro na kontrole do lecznicy.
Jak na razie jest spokój z kupkaniem u Laluni :201494

Obrazek Obrazek

Ręczniki od Joasi już w użytkowaniu. :wink:

A tak mała Lilunia znowu mi dzisiaj załatwiła się do posłanka :?
Obrazek

a po Laluni prania było na 2 suszarki. :?
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon wrz 25, 2017 17:30 Re: Chorych 5 kotków z wrzodami na oczach. Pusia chłoniak? :

Pusia jest bardzo chora, piszę o niej na wątku ogólnym viewtopic.php?f=1&t=176831&p=11853654#p11853654
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sty 30, 2018 12:15 Re: Chorych 5 kotków z wrzodami na oczach. Pusia chłoniak? :

Pusia [*] :cry:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Wto sty 30, 2018 14:05 Re: Chorych 5 kotków z wrzodami na oczach. Pusia chłoniak? :

Biedna Pusia [']

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto mar 13, 2018 14:21 Re: Chorych 5 kotków z wrzodami na oczach. Pusia chłoniak? :

Na ogólnym nie mogłam już się dopisać
daaawno na forum mnie nie było, osobiste :(

Aniu, ogromnie współczuję :(
Pusia [*]
już nie cierpi...

gizmo22

 
Posty: 171
Od: Wto lis 29, 2016 8:39

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Fatka i 166 gości