Drapaki dla kota - PROMOCJE i inne

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Śro sty 13, 2016 20:49 Re: Drapaki dla kota - WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2015

Póki co zamówiłam "Niebieskie wybrzeże". Skąd Wy bierzecie te nazwy :D Jakbym znowu wybierała farby przy remoncie.
Chwilowo musi wystarczyć, a jak się Aferze nie spodoba to z pewnością jakiś dom tymczasowy go chętnie przygarnie.

Domek kartonowy zrobiłam, ale wzbudza zainteresowanie głównie jak są goście w domu i czasem jak zapalimy więcej światła. A kanty są zgryzione prawie całkowicie :)

Vombat

 
Posty: 431
Od: Wto gru 08, 2015 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 14, 2016 0:05 Re: Drapaki dla kota - WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2015

Oferta zacna, mam pytanie czy "Kocie drzewo" jest stabline, bo jak piszecie wszystko wazy 16kg i martwie sie ze sie przewroci. Ponadto pytanie jakiewymiary mają srodkowe poleczki ?

veljarek

 
Posty: 10
Od: Nie lis 22, 2015 21:23

Post » Czw sty 14, 2016 17:58 Re: Drapaki dla kota - WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2015

veljarek pisze:Oferta zacna, mam pytanie czy "Kocie drzewo" jest stabline, bo jak piszecie wszystko wazy 16kg i martwie sie ze sie przewroci. Ponadto pytanie jakiewymiary mają srodkowe poleczki ?


Dzień Dobry, Kocie drzewo jest stabilne i przetestowane. Ale ten drapak co do zasady ma zabierać mało miejsca, dlatego jest na jeden wkręt mocowany do ściany. Co do wymiarów półek - 36x50 (taki rozmiar wybierają nawet właściciele dużych kotów). Można też zmienić rozmiar, ale ten w praktyce dobrze się sprawdza. Chodzi o to, żeby nie zajmował dużo przestrzeni domowej i jednocześnie, żeby kot miał wystarczająco dużo miejsca przy skakaniu z pietra na piętro :-)

Pozdrawiam, Leon

domekdlakota

Avatar użytkownika
 
Posty: 82
Od: Pt lis 20, 2015 20:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 14, 2016 18:03 Re: Drapaki dla kota - WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2015

Vombat pisze:Póki co zamówiłam "Niebieskie wybrzeże". Skąd Wy bierzecie te nazwy :D Jakbym znowu wybierała farby przy remoncie.
Chwilowo musi wystarczyć, a jak się Aferze nie spodoba to z pewnością jakiś dom tymczasowy go chętnie przygarnie.

Domek kartonowy zrobiłam, ale wzbudza zainteresowanie głównie jak są goście w domu i czasem jak zapalimy więcej światła. A kanty są zgryzione prawie całkowicie :)


Mamy nadzieję, że się drapak spodoba! A co do nazwy, fajna podpowiedź o źrodło, bo czasem nie wiemy jaką nazwę przyjąć - teraz będziemy zerkać na nazwy farb :-)

Co do domku kartonowego - sama go robiłaś?

domekdlakota

Avatar użytkownika
 
Posty: 82
Od: Pt lis 20, 2015 20:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sty 15, 2016 10:19 Re: Drapaki dla kota - WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2015

Mam na ścianach (rzecz jasna w róznych pokojach): światełka heraklionu, wino z Cordoby, francuski fiolet, korzeń kurkumy i jakieś szare, chyba arktyczna kra czy coś w tym stylu. Dulux kolory świata- nazwy jak po dobrym tripie ;)

Domek zrobiłam sama- skleiłam dwa niewielkie pudełka ze sobą, powycinałam otwory i wykorzystałam skrzydełka na daszki i dodatkowe przeszkody. Kotu nie przeszkadza brak kocich sylwetek w ramach ozdób, ważne że można tam zamordować piórka bez dodatkowej widowni albo schować upolowaną pluszową mysz ;) Jak wrócę do domu zobaczę czy da się to sensownie sfotografować, ale raczej nie bardzo...

A po drapak jadę w poniedziałek, już się nie mogę doczekać :D

Vombat

 
Posty: 431
Od: Wto gru 08, 2015 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 20, 2016 12:36 Re: Drapaki dla kota - WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2015

Drapak w domu!
Bardzo solidny, elegancki, kotu też się chyba podoba :) Na razie używa go głównie jako podestu do wskoczenia na suszarkę z praniem :twisted:, liczę że jak ta zniknie zacznie być wykorzystywany w celach wypoczynkowo- drapakowych.

Na dowód zdjęcia- trochę niewyraźne, ale mój telefon niezbyt sobie radzi przy sztucznym świetle:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kombinujcie tę nową ofertę, doczekać się nie mogę :D

Vombat

 
Posty: 431
Od: Wto gru 08, 2015 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 20, 2016 13:37 Re: Drapaki dla kota - WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2015

Vombat pisze:Drapak w domu!
Bardzo solidny, elegancki, kotu też się chyba podoba :) Na razie używa go głównie jako podestu do wskoczenia na suszarkę z praniem :twisted:, liczę że jak ta zniknie zacznie być wykorzystywany w celach wypoczynkowo- drapakowych.

Na dowód zdjęcia- trochę niewyraźne, ale mój telefon niezbyt sobie radzi przy sztucznym świetle:


Kombinujcie tę nową ofertę, doczekać się nie mogę :D


Jaki ładny kot!!!! Gratulacje dla Właścicielki takiego kociaka.
A przy okazji, cieszymy się, że drapak się podoba.

:-)
Ostatnio edytowano Śro sie 09, 2017 5:26 przez domekdlakota, łącznie edytowano 1 raz

domekdlakota

Avatar użytkownika
 
Posty: 82
Od: Pt lis 20, 2015 20:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 28, 2016 20:10 Re: Drapaki dla kota - WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2015

Zapraszamy do zapoznania sie z aktualnymi promocjami na www.domekdlakota.pl

domekdlakota

Avatar użytkownika
 
Posty: 82
Od: Pt lis 20, 2015 20:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 18, 2016 22:21 Re: Drapaki dla kota - WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2015

Nie mogę znaleźć aktualnych promocji :)

veljarek

 
Posty: 10
Od: Nie lis 22, 2015 21:23

Post » Śro maja 18, 2016 23:15 Re: Drapaki dla kota - WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2015

witam :-)

w tej chwili mamy w promocji drapaki o nr 102,104, 108 i 106.

Szczegóły na maila : domekdlakota@gmail.com

Pozdrawiamy :-)

domekdlakota

Avatar użytkownika
 
Posty: 82
Od: Pt lis 20, 2015 20:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 28, 2016 12:35 Re: Drapaki dla kota - WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2015

Zakupiłem drapak na zamówienie (powiększona podstawa) i muszę przyznać że jestem po wrażeniem.
Wszystko stabline i mocno się trzyma.
Polecam :)

veljarek

 
Posty: 10
Od: Nie lis 22, 2015 21:23

Post » Czw lip 14, 2016 7:25 Re: Drapaki dla kota - WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2015

veljarek pisze:Zakupiłem drapak na zamówienie (powiększona podstawa) i muszę przyznać że jestem po wrażeniem.
Wszystko stabline i mocno się trzyma.
Polecam :)


cieszymy się bardzo, że drapak się podoba :-)

domekdlakota

Avatar użytkownika
 
Posty: 82
Od: Pt lis 20, 2015 20:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 09, 2017 5:18 Re: Drapaki dla kota - NOWOŚCI

domekdlakota

Avatar użytkownika
 
Posty: 82
Od: Pt lis 20, 2015 20:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 06, 2017 15:05 Re: Drapaki dla kota - PROMOCJE i inne

Czy istnieje możliwość zamówienia drapaka z imieniem kota?

Sylwia_Radomska

 
Posty: 6
Od: Śro wrz 06, 2017 14:57

Post » Czw wrz 07, 2017 10:16 Re: Drapaki dla kota - PROMOCJE i inne

Tak, zapraszamy na naszą stronę www.domekdlakota.pl- zakładka indywidualne zamówienia.

domekdlakota

Avatar użytkownika
 
Posty: 82
Od: Pt lis 20, 2015 20:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości