Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 22, 2017 20:23 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

To jeszcze kolejna bieda?
Napisz co dla niego potrzeba- może wespół w zespół zrzucilibyśmy się na weta i co tam jeszcze.
I może coś dla tych kotecków z ogródkowego domku.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Śro sie 23, 2017 16:50 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Baltomore wspólnie :roll: nie da rady :wink: ..Nie było cię tu jak ja byłam już kilka lat temu , nie widziałas jakie jazdy były na mnie ..Coś w typie co miałam z Alab :mrgreen: ..No ale nie zniszczyli mnie wciąż jestem , dlaczego.Bo sa tu tez wspaniałe osoby , które sobie cenie nie piszę może u nich nic ale pamietam.. :201461 Jest też padlina która ma mnie za zbieraczkę , poczytaj wątek Putina, oni wciąz zaglądaja z nadzieją czy noga mi sie powineła..Napiszę im no jeszcze nie , chwile zaczekajcie :mrgreen: .
Każdy mądry jak mieszka gdzies gdzie jest fundacja , schron ma gdzie znajde oddać ..A ja tu nie mam nic , sterylizuję ale koty wciąż są ..I teraz wiem że to nie zmieni sie już..Ale nie żałuje niczego , lekko nie jest .Ale nigdy nie zostawie takiej bidy jak ostatni na chodniku , stałam z boku wielu osób szło nikt sie nie pochylił..No ludzie tylko szli , mnie zastanowił mały , bo dziwnie sie poruszał do przodu i w tył czegoś bał się ..Dopiero jak go złapałam na rece wiedziałam co grane on nic nie widział ..
Zdaniem tych odpowiedzialnych nie powinnam go zabrać bo mam dużo kotów jak to mówią - pierdylion kotów.Tak mam kotów mase , tak wiem że nie powinnam już brac bo narażam swoje ..Ale te co mam tez mi ulica dała , moje w domu tak nie burza się na nowego kota jak ci tu inni .No powinniście sie uczyć od zwierząt :201461 ..I moge tym odpowiedzialnym dzis powiedzieć - Dzis sie was nie boje , chociaż kiedyś sie was bałam :mrgreen:
Nie robie nic złego NIC. Amen :mrgreen:
Jestem tobie baltimore i taizu bardzo wdzięczna za pomoc jaka od was dostaje co miesiąc , to dla nas dużo <3 .Bardzo dziekuje Powszechnej Sterylizacji za sterylki , reszcie że są z nami , maja swoje zwierzaki dali im dom a one też z ulicy , a to się liczy :201461
Zawszę będe tu zaglądać i co jakis czas pisac co u nas , bo tu też sa nasi przyjaciele ..Mało ich ale sa <3A to sie liczy..W realu nie ma ich sa tylko koty i psy .Mi to wystarczy :201461
Co do małego ma leki ,ktoś zechcę może przysłac mu karmę ja podziękuje . co do trzech małych miałam plan dziś u nich byłam pudło puste mama je przeniosła .Nie znalazłam wiem zginą... :|

I ja zbieraczka z urodzenia nie , tak wyszło , zeby nie zwiększać swojej ilości kotów znalazłam domek do brytki ..Jutro jedzie , tak wymieniłam brytkę na ostatnia zaropiałą i zapchlona znajdę..Ta znajda zostanie u mnie juz. :mrgreen: No nie mysle tak jak wy nie jestem wzrokowcem. :| Wiem mnie nie ogarniacie ..
Obrazek

Obrazek
Obrazek
I u zbieraczki w domu.
Obrazek
Mała z pufy

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chyba przytyłem :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Staruszka z działki
Obrazek
Babunia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I dwa słowa dla kogoś który jest tu nowy , nie podążajcie za tłumem ..Zawsze miejcie własne zdanie patrzcie co wam serce dyktuje a nie ludzie.
Miłego.
https://www.youtube.com/watch?v=A5UU-zESxrs

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro sie 23, 2017 18:32 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

[quote="lidka02"] Jest też padlina która ma mnie za zbieraczkę , poczytaj wątek Putina, oni wciąz zaglądaja z nadzieją czy noga mi sie powineła..Napiszę im no jeszcze nie , chwile zaczekajcie :mrgreen:




Hmm nie znam Cie, nie było mnie tu jak byla akcja z Putinem. Nagonek na Ciebie nie robie, ale tez uwazam Cie za zbieraczke.
Masz zbyt duzo kotow, nie oddajesz do adopcji. Po Putnia pojechalas daleko tylko dlatego, ze byl kotem w typie rasy. Wyleczylas go za kase z forum i nie chcesz oddac do adopcji tak jak i innych kotów mimo, ze jestes zakocona na maksa. Koty u Ciebie wiecznie choruja bo jest ich za duzo, zyja w stresie, zaqrazaja sie 1 od drugiego itp itd.

I wiesz, co mimo, ze uwazam Cie za zbieraczke, i ze koty maja u Ciebie z powodu zbyt duzego zakocenie bardzo zle - siebie wcale nie uwazam za padline.
Nie przeszkadza mi zupelnie, ze tu jestes i swoje chamstwo tu pokazujesz. Po prostu nie reguje tak jaka wielu innych na Twoj ciagly placz, ze nie masz kasy, ze koty kosztuja - nie wysyłam Ci kasy i tyle.
Badz sobie i placz. Miej nawet przyjaciol skoro w realu nikt Cie nie lubi. Swoja droga interesujace - jakim czlowiekiem trzeba byc zeby nie miec przyjaciol. Mi to naprawde nie przeszkadza, ze tu sobie wylewasz swe zale,
ale nad słownictwem moglabys popracowac - nie jestes tu sama - forum jest po to zeby je czytac, a Twego rynsztokowego słownictwa nie da sie.
To, co piszesz ( te wyzwiska typu padlina itp) swiadczy o Tobie bardzo zle, a potem sie dziwisz, ze wielu Cie tu nie lubi - zapracowałas sobie na to.

Pozdrawiam.
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Śro sie 23, 2017 18:56 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

FarciKot - jest jakiś powód Twojego postu? Poczułaś się dotknięta, wywołana do tablicy?
Takie posty jak Twój przerabialiśmy tu już nie raz. Bez sensu są. I nawet nie chce mi się korygować Twoich przekonań o braku przyjaciół Lidki [jej o tym zdanie, to rozumiem jako skrót myślowy, a nie konkret], o języku :mrgreen: - nie lubisz? nie czytaj. To takie proste. A czytasz, bo odpowiedziałaś.
Że koty w gromadzie chorują? Nic odkrywczego - wie to każdy na tym forum. Ale każdy, komu zaproponowano wzięcie któregoś z chorych, mówi o własnej odpowiedzialności za własne koty.
W sumie ja nawet rozumiem, że Lidka może [sorry, Lidka, że w trzeciej osobie o Tobie] kogoś wkurzać albo i gorzej. Więc jeszcze raz - nie czytać, omijać wątek szerokim łukiem. I spoko.
Ale mam jedno pytanie - co robisz jak widzisz kociątko ślepe, zaropiałe na chodniku? Oczywiście zakładając, że mieszkasz w okolicy bez fundacji, chętnego do pomocy tozu, iluś dt w mieście itp. Co robisz?
A zresztą może to być pytanie retoryczne.Nie chce mi się z Toba gadać.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22904
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 23, 2017 19:30 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

morelowa pisze:FarciKot - jest jakiś powód Twojego postu? Poczułaś się dotknięta, wywołana do tablicy?
Takie posty jak Twój przerabialiśmy tu już nie raz. Bez sensu są. I nawet nie chce mi się korygować Twoich przekonań o braku przyjaciół Lidki [jej o tym zdanie, to rozumiem jako skrót myślowy, a nie konkret], o języku :mrgreen: - nie lubisz? nie czytaj. To takie proste. A czytasz, bo odpowiedziałaś.
Że koty w gromadzie chorują? Nic odkrywczego - wie to każdy na tym forum. Ale każdy, komu zaproponowano wzięcie któregoś z chorych, mówi o własnej odpowiedzialności za własne koty.
W sumie ja nawet rozumiem, że Lidka może [sorry, Lidka, że w trzeciej osobie o Tobie] kogoś wkurzać albo i gorzej. Więc jeszcze raz - nie czytać, omijać wątek szerokim łukiem. I spoko.
Ale mam jedno pytanie - co robisz jak widzisz kociątko ślepe, zaropiałe na chodniku? Oczywiście zakładając, że mieszkasz w okolicy bez fundacji, chętnego do pomocy tozu, iluś dt w mieście itp. Co robisz?
A zresztą może to być pytanie retoryczne.Nie chce mi się z Toba gadać.

:ok:
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21728
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 23, 2017 19:33 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Ogarniam Cię jak najbardziej. Wiem o czym piszesz. Z własną rodziną toczyłam długie boje o koty. Teraz dali już spokój, a nawet włączają się do pomocy. Nie obchodzi mnie, co myślą i mówią o mnie inni. Na początku lipca podobnego kociaka zgarnęłam z trawnika. Kocio żyje, chociaż toczyliśmy o niego boje. Pozdrawiam i jestem z Tobą.

Bruna

Avatar użytkownika
 
Posty: 539
Od: Czw mar 09, 2017 19:10

Post » Śro sie 23, 2017 21:26 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Farcikota pieniacze i bzdurne posty widziałam w różnych wątkach- no comments
Ostatnio edytowano Pt sie 25, 2017 6:19 przez Baltimoore, łącznie edytowano 1 raz

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Śro sie 23, 2017 21:29 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Lidka :1luvu:
Jakiej karmy Mały potrzebuje,ile on ma?
Leki ma na teraz, ale będzie potrzeba na weta,oczka chyba tak szybko się nie wygoją.
I jakiego brytka wyadoptowałaś ??? Chyba nie Iwanka?

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw sie 24, 2017 12:44 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

FarciKot no witaj [...] .. :mrgreen:
Co ty tam wiesz Putin no jechałam po niego i co , to była moja decyzja .W typie rasy wy tak to widzicie .Nie wyleczyłam go za kasę z forum tylko za swoja coś xle doczytałaś ..Koty u mnie wiecznie chorują no widzę czytałas wątek Putina :ryk: ..Nie , moje koty nie chorują zabieram chore a to różnica..Jak cie czytam ty raczej jestes chora dać ci na weta :ok:Ale na ciebie nie ma lekarstwa plujesz na watkach swoim jadem , chyba ci w życiu nie wyszło :smokin: ..Zbieraczka no wolę słowo kolekcjoner :mrgreen:
Ja nie pokazuje tu chamstwa ,wstawiam swoje koty i nie płaczę o kasę ...Kobieto co ty bierzesz no podziel sie ze mną tez chce troche twojego chamstwa łyknąć , przyda mi sie na ulicy :mrgreen: Nie wiesz jakim człowiekiem trzeba byc żeby nie miec przyjaciół no powinnaś wiedziec zbieraczką ..Zbieracz jest fe , zbieracz to zło..Ale padlina jest już ok nawet jak zastawi ślepego kota na ulicy , bo ona jest odpowiedzialna ta ...bardzo odpowiedzialna az do porzygania :wink: Ja sie nie dziwie że mnie nie lubią bo ja wielu nie cierpię..tak jak w realu ..Wiesz co mysle że sie nudzisz piszesz bzdury ,tyle łączy cię z kotami co twoj ten kot w twoim niku ..No zmień to bo az boli miej tylko Farci to lepiej do ciebie pasuje ..Nie znasz życia kotów na ulicy i swoim małym móżdżkiem nie ogarniesz mojego myslenia .[...] I nie pisz mi co mam robić to mój wątek , załóż swój a nie naskakujesz na każdego ..Ale jak widze to cie kręci ..No wiem każdy ma jakieś swoje zboczenia :mrgreen: ..Miłego dnia Farci pisz sobie ja poczytam ... :ryk:
I ja no ukrywam sie przed tobą [...] :mrgreen: może na piwko sie umówimy ..Ale ja nie pije przez słomkę i z soczkiem :ryk: Ty pewnie przy mleku jeszcze obys pieluche już odstawiła :mrgreen: Nawet zdjecie wyszło mi życiowe z boku :wink:

Obrazek
I specjalnie dla ciebie utworek ty tez tak obmyślasz zanim coś palniesz :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=n1qxMA7miyk
I farci to dla ciebie od moich kotów :ryk:
[...]
Obrazek
Farci wiesz co to jest pies nie kot :mrgreen: mam tez psy .Zapraszam daj znać jak co wtedy jej nie nakarmię :ryk: Ona tez z ulicy kocha padline.. :strach:Wychowana na niej , ma wagę 45 kilo jak cię łyknie bedzie miała więcej.. :D Oby strawiła :|
Obrazek
Lidka02, usunęłam obraźliwe zwroty i obrazek. Proszę o stonowane formy wypowiedzi.
alix76
Ostatnio edytowano Nie wrz 10, 2017 21:10 przez alix76, łącznie edytowano 6 razy

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw sie 24, 2017 13:07 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

FarciKot, który to już raz mówię - odejdź
spokojnie mówię - odejdź

jak oczka małego/małej?
wiadomo coś, będzie widzieć?
:cry:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Czw sie 24, 2017 13:12 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

brawo Lidka ,
Farcik wypier papier do kotłowni :D
Obrazek

wiesiaczek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 2176
Od: Nie kwi 10, 2011 21:23
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sie 24, 2017 13:31 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

wiesiaczek1 pisze:brawo Lidka ,
Farcik wypier papier do kotłowni :D

:ok:
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21728
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 24, 2017 13:34 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Farci troche poszperałam i mam cie , no wiedziałam że ty nie możesz znac życia kotów na ulicy.. :mrgreen:
Obrazek

Tak mały lepiej oczka dzis się nie skleiły ..Widzi na lewe raczej nie ale prawe jest ok ładna rogówka :ok: Taki tancerz z niego ciągle ugniata tak cieszy sie ze wszystkiego ..Kochany mały mizerak będzie jeszcze z niego ciacho :mrgreen: ..Dziś dopiero z niego wychodzą robale , wczoraj kupkę gubił dzis już lepiej ..Jak on kocha życie dawno tak radosnego malca nie miałam , zabawka co to :mrgreen: delikatnie łapka i załapał , gania za nią .Bierze w pysiu i nosi i jej szuka :ryk: wypadnie mu znów za nią gania no taki wesoły kurdupelek.Dajemy leki , myjemy oczka , zakrapiamy i kochamy .. :201461
Obrazek
Obrazek
Brytka dziś u siebie buczy na wszystko :mrgreen:
.
I se słuchamy
https://www.youtube.com/watch?v=A5UU-zESxrs
I mimo tego wszystkiego z usmiechem witam nowy dzień i kocham nadal te koty :mrgreen: I dziele sie czym mogę :strach:
Farci zamknij oczy , bo to nie wszystkie :mrgreen:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt sie 25, 2017 6:22 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Miłego dnia :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt sie 25, 2017 10:10 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Miłego dziewczyny :1luvu:
Obrazek

Farci :wink: miłego co tak zamilkłaś .. :mrgreen:

Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 185 gości