POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie lip 23, 2017 12:59 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Trzy tygodnie temu zgarnęłam ze śmietnika w Sulejówku pod Warszawą 2 białe kocurki ok. 6-7tygodniowe. Wykąpałam, wet odrobaczył, odpchlił, zaszczepił, przebadał, wyleczyliśmy jednemu infekcję oczka. Cały czas szukamy im domów, pytam każdego kto się nawinie czy chce kotka, wywiesiliśmy ogłoszenia na tablicach w okolicy, u weterynarzy i na OLX. Niestety zainteresowania brak. Nie możemy ich zatrzymać bo mamy starszego kocura, który nie toleruje innych zwierząt. Od trzech tygodni mamy w domu piekło bo starszy kocur całymi nocami głośno wyraża swoje niezadowolenie :( Kociaki trzymam w łazience bo nie mam innego pomieszczenia, które by się nadawało. Kocurki są cudne, przytulaśne i słodkie - jak to kocięta ale nie mogę ich zatrzymać. Problem jest tym większy, że mamy zaplanowany wkrótce wyjazd. Kocura oddajemy pod opiekę zaprzyjaźnionej osobie ale nie wiem co z kociakami zrobić!? Błagam o kontakt Domy Tymczasowe. Cały czas będziemy aktywnie szukać im nowych domków. Może macie jakieś pomysły?

mlinde

 
Posty: 1
Od: Nie lip 23, 2017 12:42

Post » Nie lip 23, 2017 14:49 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Zrob ogloszenia na OLX,ładne zdjecia,opis sytuacji,ale nie oddawaj kotkow w pierwsze lepsze rece.
Kod:
Obrazek

dora1020

 
Posty: 725
Od: Nie maja 09, 2010 21:31

Post » Nie lip 23, 2017 15:19 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Witam,

Potrzebuje matki zastępczej -- dziś pod balkonem znaleźliśmy 4 kociaki, niestety jeden był już martwy (wyglądają jak świeżo po porodzie). Ich matka (ostatnio widzieliśmy ją 2 dni temu) albo je porzuciła albo stało się z nią coś złego. Na razie karmimy je mlekiem w proszku z domieszką żółtka, bo nie mamy dostępu dziś (niedziela i mała miejscowość) do sklepów weterynaryjnych. Jeżeli ktoś może pomóc będziemy bardzo wdzięczni, mamy psa w mieszkaniu i nie możemy się zająć tymi słodziakami.

Jesteśmy dziś w woj. świętokrzyskim, ewentualnie możemy je zawieźć do Warszawy (bądź na trasie Opatów - Ostrowiec Św. - Radom - Warszawa)

Proszę was o pomoc. :(

Dumol

 
Posty: 1
Od: Nie lip 23, 2017 15:10

Post » Nie lip 23, 2017 17:09 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Dumol pisze:Witam,

Potrzebuje matki zastępczej -- dziś pod balkonem znaleźliśmy 4 kociaki, niestety jeden był już martwy (wyglądają jak świeżo po porodzie). Ich matka (ostatnio widzieliśmy ją 2 dni temu) albo je porzuciła albo stało się z nią coś złego. Na razie karmimy je mlekiem w proszku z domieszką żółtka, bo nie mamy dostępu dziś (niedziela i mała miejscowość) do sklepów weterynaryjnych. Jeżeli ktoś może pomóc będziemy bardzo wdzięczni, mamy psa w mieszkaniu i nie możemy się zająć tymi słodziakami.

Jesteśmy dziś w woj. świętokrzyskim, ewentualnie możemy je zawieźć do Warszawy (bądź na trasie Opatów - Ostrowiec Św. - Radom - Warszawa)

Proszę was o pomoc. :(

Fajnie ,że się nimi zajęliście.
Maluchy izoluj np w łazience lub klatce. By pies nawykł. A wcześniej nie dorwał się. Często są one potem najlepszymi niańkami.
O DT bardzo trudno. Jesteśmy wszyscy mega zakoceni.
Napisz, zadzwón do fundacji/organizacji u siebie. I dalszych. Może coś, ktoś... Kciuki.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon sie 21, 2017 12:42 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Prosimy o DT dla Apisa. :(
viewtopic.php?f=1&t=177554&start=1515#p11832559
https://www.facebook.com/gpkmrau/posts/ ... 9404969303

gapa pisze:
Revontulet pisze:609/17 Apis - kocurek FeLV+. Makabryczny glut - obolałe oczy ma zamknięte, leje się z nich ropa. Leży zwinięty w kłębek. I bardzo chce żyć - głaskany mruczy, przytula się. Dla niego dom to jedyna szansa na przeżycie. A być może tylko godne i spokojne dożycie swoich dni.
Ma ktoś jakiś pomysł?

Obrazek
Obrazek

gapa

 
Posty: 230
Od: Nie maja 08, 2016 19:35
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Pt sie 25, 2017 11:29 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

https://m.facebook.com/events/115481999116415

Pomocy

Łódź Retkinia, poszukiwany PILNIE dom tymczasowy dla malucha z piwnic, 5 rodzeństwa jest już w domach tymczasowych, a on został sam, koty trzeba ewakuować stamtąd jak najszybciej, zaraz będzie dezynfekcja piwnic, zostanie tam zamknięty :( nie mamy gdzie go ulokować, Błagam
Tel. 509406218
...

Ranma

 
Posty: 93
Od: Pt lut 05, 2016 20:21
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sie 31, 2017 13:46 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Ranma pisze:https://m.facebook.com/events/115481999116415

Pomocy

Łódź Retkinia, poszukiwany PILNIE dom tymczasowy dla malucha z piwnic, 5 rodzeństwa jest już w domach tymczasowych, a on został sam, koty trzeba ewakuować stamtąd jak najszybciej, zaraz będzie dezynfekcja piwnic, zostanie tam zamknięty :( nie mamy gdzie go ulokować, Błagam
Tel. 509406218


W związku z tym, że 4/6 kociaków się pięknie oswoiło w domach tymczasowych, pilnie poszukuję domu tymczasowego, w którym moglaby oswoić się pozostała dwójka... w tym tempie zamiast się oswoić to zdziczeją doszczętnie... pomocy :(
...

Ranma

 
Posty: 93
Od: Pt lut 05, 2016 20:21
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon paź 16, 2017 11:28 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

zawsze mnie smuci jak kotki zostają bez dachy nad głową :/

MoniczkaMoniczka

 
Posty: 1
Od: Pon paź 16, 2017 11:02
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt lis 03, 2017 12:06 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

MoniczkaMoniczka pisze:zawsze mnie smuci jak kotki zostają bez dachy nad głową :/


No to czas zostać domem tymczazowym i ratować takie kotki ;)
...

Ranma

 
Posty: 93
Od: Pt lut 05, 2016 20:21
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lis 05, 2017 8:10 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Ranma pisze:
MoniczkaMoniczka pisze:zawsze mnie smuci jak kotki zostają bez dachy nad głową :/


No to czas zostać domem tymczazowym i ratować takie kotki ;)

Amen
Każdy może zostać DT. To nie zawód tylko serce. Albo pomagasz albo płaczesz w pustak.Mnie też kiedyś się wydawało ,że nie mogę. Mogę. Choć to ciężki kawałek chleba.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lis 26, 2017 11:30 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Kotunia z FIV i FeLV pilnie szuka DT lub DS w Lublinie

https://www.olx.pl/oferta/lalka-szuka-k ... qnLl3.html

margita 2

 
Posty: 2
Od: Nie lis 26, 2017 11:20

Post » Nie lis 26, 2017 21:12 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Podjęłam się walki z wiatrakami i wyruszyłam z motyką na słońce :(
24 koty potrzebują natychmiastowej pomocy i domów tymczasowych
Są bardzo proludzkie, miziaste, większość z nich to ok. 1-3 letnie kociaki
Uwielbiają ludzi, akceptują inne koty. Prawie wszystkie są już wykastrowane
Przez ilość makaronu, którą zjadły w swoim życiu wyglądają okazale
Zapraszam na wątek tam są opisane szczegóły
viewtopic.php?f=1&t=182587

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Wto lut 20, 2018 2:11 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Witam potrzebny dom tymczasowy dla nie narodzonych jeszcze kociąt nie wiadomo też ile ich będzie w rejonie Konin,Poznań,Bydgoszcz,Inowrocław bardzo proszę o kontakt w sprawie przygarnięcia kocurków
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

Post » Wto lut 20, 2018 2:38 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Nienarodzonych? To może rozważysz sterylizację?
Bo co jeśli dt, o które trudno, się nie znajdzie? Urodzą się i umrą na ulicy?

Carmen201

 
Posty: 4156
Od: Pt maja 07, 2010 7:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 20, 2018 2:45 Re: POTRZEBNY dom TYMCZASOWY !!!!

Carmen201 kotka została przygarnięta z ulicy już w ciąży widzisz nie znasz sytuacji a już z góry ocenianie. Kotka po porodzie zostanie wysterylizowana i osoba która ją znalazła zostawia ją u siebie.
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga66, waanka i 37 gości