Kielce- wyrzucony z domu kocurek gigant !

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt lip 21, 2017 15:44 Kielce- wyrzucony z domu kocurek gigant !

Kocurek pojawił się na osiedlu nie wiadomo skąd... można się domyślać, że został porzucony.
Siedział w jednym miejscu, pod krzakiem. Nie zwracał uwagi na psy, ludzi na nic. Wystarczyło do niego podejść a ten od razu zaczyna się tulić i mruczeć. Potem wraca na swoje miejsce, którego pilnuje niczym twierdzy.
Wykastrowany, około 6 letni, bardzo przystojny kawaler szuka prawdziwego i kochającego domu.
Domowy kot na ulicy to gotowy przepis na tragedię dlatego zabezpieczyliśmy chłopaka w hoteliku i pilnie szukamy dla niego dt lub domku stałego.
Kocurek jest już po odrobaczeniu i szczepieniu na choroby zakaźne.
Ma rewelacyjny charakter. Jest bardzo towarzyski, kontaktowy, mruczący i nie konfliktowy. Dogaduje się z innymi kotami, nie wchodzi w konflikt jedynie ostrzegawczo syczy w kryzysowych chwilach. Boi się psów ale przy mądrym opiekunie i spokojnym psie myślę, że nie byłoby problemu.
Nie wykazuje agresji nawet podczas zabiegów weterynaryjnych, nie wyrywa się ani nie drapał. Stał jak pokorne ciele i tylko zasyczał, żeby zasygnalizować swoje niezadowolenie. Po zastrzyku od razu podszedł do Pani doktor i zaczął się przytulać
Wzięty na ręce grzecznie siedzi, nie wyrywa się. Pozytywnie nastawiony do każdego, nawet do osób, które pierwszy raz widzi.
Duży chłopak na wysokich nogach, po zabraniu z ulicy ważył 6 kg a był wychudzony z zanikami mięśni na tylnych nogach. Spokojnie dobije do 8-9 kg :D
Jeśli ktoś marzył o dużym misiu do przytulania, bardzo proszę :kotek:

Zbieramy pieniążki na opłacenie hoteliku, na jedzonko i żwirek.
Zapraszam serdecznie na bazarki dla kocurka
:arrow: viewtopic.php?f=20&t=180825
:arrow: viewtopic.php?f=20&t=180808~

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Rozliczenie:
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek

fiona.22

 
Posty: 8659
Od: Pon maja 07, 2007 19:31

Post » Pt lip 21, 2017 23:18 Re: Kielce- wyrzucony z domu kocurek gigant !

Ładny kawaler. Może jednak komuś zginął, sprawdzaliście ogłoszenia?
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob lip 22, 2017 5:49 Re: Kielce- wyrzucony z domu kocurek gigant !

Przepiękny jest :1luvu:
Może ktoś go jednak szuka?

bea3

 
Posty: 4143
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Sob lip 22, 2017 12:21 Re: Kielce- wyrzucony z domu kocurek gigant !

POWIADOMILAS ZGODNIE Z OBOWIAZUJACYM W TYM KRAJU PRAWEM NAJBLIZSZY SCHRON W SWOJEJ OKOLICY O ZNALEZIENIU UFNEGO, WYKASTROWANEGO na BANK DOMOWEGO KOTA albo inna instytucje ?
Poprosilas zeby schron dal ogloszenie na swojej stronie o znalezieniu i powiadomił, ze kot u Ciebie?

Ludzie zgodnie z prawem w schronach najpierw szukaja swojego kota. Schron to takie jakby biuro rzeczy znalezionych dla zwierzat.
Sprawdzilas u weta czy kot nie ma czipa?

Oby WŁASCICIEL, a nie nowy dom szybko sie znalazł :201461
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Sob lip 22, 2017 16:33 Re: Kielce- wyrzucony z domu kocurek gigant !

Można też poprosić zaprzyjaźnionego weta, o powieszenie ogłoszenia w jego gabinecie, u mnie takie coś działa.

bea3

 
Posty: 4143
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Sob lip 22, 2017 23:19 Re: Kielce- wyrzucony z domu kocurek gigant !

toż to ewidentnie musiał być czyjś kot.. rozpropaguj informację w schronie, w lecznicach, na ogłoszeniach... to najtańsza forma znalezienia lub odnalezienia jego domu
kot też człowiek...
04.06.2018 Myszunia [*]
13.08.2013 Lesio [*]

color1

Avatar użytkownika
 
Posty: 1592
Od: Czw cze 27, 2013 11:52
Lokalizacja: wawa

Post » Wto lip 25, 2017 15:28 Re: Kielce- wyrzucony z domu kocurek gigant !

Słuchajcie, kot od dłuższego czasu mieszkał pod krzakiem (minimum 3 mies). Dowiedziałam się o nim ok miesiąc temu i na prawdę nie mogłam spać w nocy wiedząc, że domowy kot koczuje pod krzakiem.
Ogłoszenia w okolicy były rozwieszane ale ktoś notorycznie je zrywał, kot nie ma czipa ani też nie natknęłam się na żadne ogłoszenie o jego zaginięciu czy to w internecie, czy w lecznicy ani nigdzie na ulicy.
Na nasze ogłoszenie a znalezieniu odpowiedziała jedna Pani, której zaginął kot, oczywiście przyjechała go zobaczyć ale to nie on.
Gdyby ktoś go szukał nie ma możliwości, żeby nie natknął się na informację o kocurku.
Zgodnie z obowiązującym prawem schronisko jest powiadomione ale szkoda, ze jego opiekun nie zastosował się do obowiązującego prawa i kot wylądował na ulicy... Nikt też nie zgłaszał zaginięcia takiego kota w schronisku.
Żebym nie została posądzona o to, ze zabrałam komuś kota i szczelnie go schowałam przed jego właścicielem, wysłałam do schroniska jego zdjęcie z prośbą o umieszczenie informacji na ich stronie.
Na prawdę rozumiem fakt, że koty czasem giną i to z najlepszych domów ale w tym przypadku wszystko wskazuje na to, ze musimy szukać nowego domu bo stary z jakiegoś powodu milczy.
To, że zajęłam się kocurkiem nie jest to dla mnie komfortową sytuacją, ponieważ pod blokiem na pomoc czekają maluszki i ich mama, którą trzeba pilnie ciachnąć... ale muszą poczekać bo nie jestem w stanie pomóc wszystkim na raz a innych chętnych do pomocy jakoś nie widać...

Wracając do naszego chłopaka, sądząc po zachowaniu był kotem nie wychodzącym. Nie wykazuje, żadnych oznak, że chce opuścić pomieszczenie. Drzwi ani okna go nie interesują :kotek:
Ma małą głowę w stosunku do reszty ciała co może wskazywać na to, że był dość wcześnie kastrowany.
No i dogaduje się z innymi kotami :ok:
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek

fiona.22

 
Posty: 8659
Od: Pon maja 07, 2007 19:31

Post » Śro sie 09, 2017 13:05 Re: Kielce- wyrzucony z domu kocurek gigant !

Kocurek miewa się świetnie, od jakiegoś czasu ma nową koleżankę :wink: Dogadują sie całkiem fajnie ale są momenty, że kicio ma dość tej małej rozbójnicy
Domku w dalszym ciągu nie widać :( Był jeden telefon ale szukamy dalej.
Najlepszy byłby dom z innym kotem, może być też pies. Z psem Pani doktor kocurek je z jednej miski :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ogłaszam konkurs na imię dla kawalera i czekam na propozycje :D
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek

fiona.22

 
Posty: 8659
Od: Pon maja 07, 2007 19:31

Post » Pt sie 18, 2017 15:34 Re: Kielce- wyrzucony z domu kocurek gigant !

A ja tak lubię duże koty :1luvu:

Może Maksymilian ? Skoro taki duży ? :D
Obrazek...Obrazek...Obrazek...

kristinbb

 
Posty: 40068
Od: Nie cze 03, 2007 20:32
Lokalizacja: Elbląg

Post » Pon sie 21, 2017 11:09 Re: Kielce- wyrzucony z domu kocurek gigant !

Magnus :-)
Maja [2005 - 2017] i Gucio [2007 - 2017], Luśka i Tygrysek
Obrazek Obrazek Obrazek

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=40312
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=67449

Regata

 
Posty: 7024
Od: Pt sie 26, 2005 18:46
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw wrz 07, 2017 22:19 Re: Kielce- wyrzucony z domu kocurek gigant ! Szukamy domku

Kocurro dostał na imię Maksymilian :ok: Z racji rozmiarów imię Maksik jak najbardziej do niego pasuje a Maksymilian dość fajnie komponuje się z jego osobowością :kotek:
Magnus też bardzo nam się podobał ale jednak troszkę za poważnie :ok:
Maksik siedzi i czeka jego towarzyszka w ubiegłym tygodniu poszła do domku. Maksik nie długo jednak nacieszył się samotnością... już na drugi dzień zamieszkały z nim dwa kociaki słodziaki :)
Nowe towarzystwo nie zrobiło na nim dużego wrażenia, wręcz rozkręcił sie chłopak jeszcze bardziej i biega za wędką zupełnie jak kociak :D
Dla niepoznaki od czasu do czasu zasiada na swoim nowym fotelu i patrzy z góry na to co szkraby wyprawiają :ok:
Maksiak jest już po szczepieniach na choroby zakaźne także tylko brać i kochać :)
Finanse mamy niestety na minusie :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tutaj kociaki słodziaki, oczywiście też szukają domków :ok:

Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek

fiona.22

 
Posty: 8659
Od: Pon maja 07, 2007 19:31

Post » Czw wrz 07, 2017 23:24 Re: Kielce- wyrzucony z domu kocurek gigant !

te rude słodziaki to kocurki ? w jakim są wieku ?
kot też człowiek...
04.06.2018 Myszunia [*]
13.08.2013 Lesio [*]

color1

Avatar użytkownika
 
Posty: 1592
Od: Czw cze 27, 2013 11:52
Lokalizacja: wawa

Post » Pt wrz 08, 2017 9:10 Re: Kielce- wyrzucony z domu kocurek gigant !

Słodziaki maja ok 4 mies, to chłopaki ale mają jeszcze szylkretową siostrę, która jest w dt i nie mam jeszcze jej zdjęć :)
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek

fiona.22

 
Posty: 8659
Od: Pon maja 07, 2007 19:31

Post » Pt wrz 08, 2017 9:12 Re: Kielce- wyrzucony z domu kocurek gigant !

Maksik jest przepiękny !! :1luvu: mam sentyment do tego imienia, bo też mam Maksia, tylko że mój do dużych nie należy :wink: całe jego życie to średnia waga 4,5 kg

Ale ludzie lubią duże koty, Makymilianek znajdzie dobry dom :ok: Tylko że teraz zrobił się jakiś przestój w adopcjach :( Gdzie go ogłaszasz?
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt wrz 08, 2017 9:15 Re: Kielce- wyrzucony z domu kocurek gigant !

Kicie maja zrobione ogłoszenia na olx puściłam na Kraków bo w Kielcach to już jakaś totalna masakra z domkami.
Był jeden telefon ale nic z tego nie wyszło, szukamy dalej :ok:
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek

fiona.22

 
Posty: 8659
Od: Pon maja 07, 2007 19:31

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, Nul i 38 gości