Niechciane, przewlekle chore. Dzień po dniu...Pusia ['] :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 03, 2017 10:28 Re: Niechciane, przewlekle chore.Ślepinka z kk, walczymy o o

mb pisze:Biedna, śliczna Jagódka :1luvu:

Ona jest bardzo podobna do Czarusia, wygląda, jak jego młodsza siostrzyczka.

Biedniusia jest, dalej nic nie widzi, ale wydaje mi się, że wrzód robi się mniejszy.
Podobna jest do Czarusia i Lalusi :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sie 03, 2017 21:25 Re: Niechciane, przewlekle chore.Ślepinka z kk, walczymy o o

Dzisiaj oprócz Babulinki viewtopic.php?f=1&t=179339&start=300#p11823968
na wizycie w lecznicy była też Pusia viewtopic.php?f=1&t=177132
Niestety guz w jelitach jest i on też jest nie w jednej bryle a rozsiany. Koteczka dostała jeszcze antybiotyk na 4 dni i steryd i zobaczymy, ale najprawdopodobniej będziemy szykować się do operacji :( jakbym mało miała chorych kotów. :(

Dziękuję taizu za 100 serduszek i mb za 50 serduszek dla kotków. :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon sie 07, 2017 13:18 Re: Niechciane, przewlekle chore.Ślepinka z kk, walczymy o o

Malutka Jagódka była dzisiaj na kontroli i miała zrobione zdjęcia do konsultacji co jeszcze można zrobić bo wrzód na oczku wygojony ale oczko kiepsko wygląda.
W prawym jest reakcja na światło.
Obrazek Obrazek

Obrazek

Ogólnie to maleństwo się rozbrykało i dzisiaj wypuściłam ją z pokoiku aby sobie poganiała ale bez innych kotów oprócz Tygryska który miał oko na to coś. :wink:
Chodzi przy mnie jak piesek albo lepiej jak dziecko za matką.
Potem gdy znowu ją zamknęłam to był płacz za drzwiami.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon sie 07, 2017 15:25 Re: Niechciane, przewlekle chore.Ślepinka z kk, walczymy o o

Anna61 pisze:na wizycie w lecznicy była też Pusia viewtopic.php?f=1&t=177132
Niestety guz w jelitach jest i on też jest nie w jednej bryle a rozsiany. Koteczka dostała jeszcze antybiotyk na 4 dni i steryd i zobaczymy, ale najprawdopodobniej będziemy szykować się do operacji :( jakbym mało miała chorych kotów. :(

To trudna sprawa, ale jeśli jest szansa, że da się wyciąć, bo może umiejscowiony na jednym odcinku jelita to warto próbować.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon sie 07, 2017 18:33 Re: Niechciane, przewlekle chore.Ślepinka z kk, walczymy o o

Atta pisze:
Anna61 pisze:na wizycie w lecznicy była też Pusia viewtopic.php?f=1&t=177132
Niestety guz w jelitach jest i on też jest nie w jednej bryle a rozsiany. Koteczka dostała jeszcze antybiotyk na 4 dni i steryd i zobaczymy, ale najprawdopodobniej będziemy szykować się do operacji :( jakbym mało miała chorych kotów. :(

To trudna sprawa, ale jeśli jest szansa, że da się wyciąć, bo może umiejscowiony na jednym odcinku jelita to warto próbować.

Oczywiście, że będziemy próbować, nie ma innej opcji.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sie 09, 2017 9:24 Re: Niechciane, przewlekle chore.Ślepinka z kk, walczymy o o

Pusia ma coraz gorszy apetyt i coraz gorzej wygląda.
Dzisiaj planuję jechać do lecznicy z Babunią viewtopic.php?f=1&t=179339&start=315#p11826993
to i wezmę Pusię i pewnie po niedzieli lekarz będzie ją chciał położyć na stół. :(

Obrazek Obrazek

Powoli już tracę siły to wytrzymywania tego wszystkiego, bo ile jedna osoba może znieść?
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sie 09, 2017 14:45 Re: Niechciane, przewlekle chore.Ślepinka z kk, walczymy o o

W przyszłą środę Pusia jest umówiona na operację i mam nadzieję, że uda się guza usunąć. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sie 09, 2017 22:02 Re: Niechciane, przewlekle chore.Mała ślepinka. Pusia operac

Biedna koteczka :-(
Żeby tylko było dobrze. :201461

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Czw sie 10, 2017 13:48 Re: Niechciane, przewlekle chore.Mała ślepinka. Pusia operac

gatiko pisze:Biedna koteczka :-(
Żeby tylko było dobrze. :201461

Miejmy nadzieję, że uda się guza usunąć bo w przeciwnym wypadku..... :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice


Post » Czw sie 10, 2017 18:15 Re: Niechciane, przewlekle chore.Mała ślepinka. Pusia operac

Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob sie 12, 2017 20:21 Re: Niechciane, przewlekle chore.Mała ślepinka. Pusia operac

Malutka ślepinka już czasem wypuszczam z jej pokoiku aby sobie pobiegała i pobawiła się innymi młodymi kotkami.

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Tygrysek obserwuje co to jest i dlaczego panoszy się w jego domu
Obrazek Obrazek
Obrazek

We środę byłam na łapance bo znajoma dowiedziała się o koteczce z czterema maluszkami które wcześniej podobno wlokły tył każde po kolei i potem matka też niedomagała. Jak pojechałyśmy to kociątka leżały pod drzewami i znajoma myślała że umierają.
Złapałam 3 maluszki gdzie nie obyło się bez ran i krew się lała moja i ból niesamowity bo przy samym paznokciu mnie uchlał a drugi w drugi palec.
Znajoma niosła je w kontenerku i tu raptem fru i po kotach. Ostał się jeden i kazałam przytrzymać go bo chciałam zobaczyć jak one chodzą.
Otóż okazało się, że już śmigają i gdyby nie troszkę sztywniejsza nóżka to pewnie nikt by nie wiedział, że były bardzo chore.
Potem przyszła kocica i ona też jest bez jakiś niepokojących objawów. To bardzo młodziutka koteczka, pewnie jej pierwsze dzieci i odczekam ze dwa tygodnie aby wszystkie wydobrzały i ją wysterylizuję. Ma tam zapewnioną opiekę i schronienie ale gdyby coś to pani ma dzwonić.
Nie wiadomo co im było ale wetka(jak byłam w lecznicy ze swoim tymczasem) zdziwiła się, że przeżyły.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon sie 14, 2017 11:09 Re: Niechciane, przewlekle chore.Mała ślepinka. Pusia guz je

Misia sobie coś zrobiła w paluszek i muszę z nią jechać do lecznicy.
Z początku podnosiła łapkę do góry ale normalnie stawała na niej na szła.

Obrazek

Malutka ślepinka Jagódka radzi sobie świetnie bo biega jak szalona i na to prawe oczko minimalnie chyba widzi światło.
Obrazek Obrazek Obrazek

Pusia miauczy bo chce iść do woliery a potem przez dziurę na pole :evil: a potem muszę jej szukać.
Dwa razy tak mi zrobiła ale pierwszy raz myślałam, że może jak córka z wnusiem była to jej mykła pod nogami a drugi raz już na bank wiedziałam, że wyszła górą. Teraz muszę jej pilnować i nie wypuszczam do woliery bo przecież we środę ma operację i jakbym się wytłumaczyła, że kota nie ma?
Co zabezpieczę dziurę to na nowo zrobią. :? Na szczęście tylko 3 koty potrafią się tamtędy wydostać.
Obrazek Obrazek

Mięsko jej najbardziej smakuje i saszetki felixa.
Obrazek

Babuni tak samo mięsko (ale wybredna co do niego) smakuje.
Obrazek Obrazek Obrazek

Kasia nie chce jeść karmy urinary oxalate eukanuby, wzgardziła totalnie choć od początku sama jej nie chciała jeść a tylko praktycznie wmuszałam.
Muszę wrócić do urinary S/0 RC
Obrazek

Dzidek, po nieudanej adopcji cisza w eterze
Obrazek

Moliśka, mam z nią utrapienie i już to jej kupkanie obok kuwety lub pod drzwiami, oraz sikanie jak coś akurat leży na podłodze nie jest miłe, a tak jest od lat.
Obrazek

Malusia
Obrazek

Tygrysek, w lewym oczku widoczne uszkodzenie rogówki po przebytym kk.
Obrazek Obrazek

Tola, biedna jej prawa nóżka, ale radzi sobie dziewczynka.
Obrazek

A to mój bezdomniaczek który przychodzi na jedzenie, zwiewa jak tylko otworzę drzwi.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon sie 14, 2017 18:09 Re: Niechciane, przewlekle chore.Mała ślepinka. Pusia guz je

Anna61 pisze:Pusia miauczy bo chce iść do woliery a potem przez dziurę na pole :evil: a potem muszę jej szukać.
Dwa razy tak mi zrobiła ale pierwszy raz myślałam, że może jak córka z wnusiem była to jej mykła pod nogami a drugi raz już na bank wiedziałam, że wyszła górą. Teraz muszę jej pilnować i nie wypuszczam do woliery bo przecież we środę ma operację i jakbym się wytłumaczyła, że kota nie ma?
Co zabezpieczę dziurę to na nowo zrobią. :? Na szczęście tylko 3 koty potrafią się tamtędy wydostać.
Obrazek Obrazek

No to powiedziała, co na sercu miała :mrgreen: i nie ma co ignorować, trzeba wszystko zapisać :wink:

Anna61 pisze:A to mój bezdomniaczek który przychodzi na jedzenie, zwiewa jak tylko otworzę drzwi.
Obrazek Obrazek


Wygląda na dużego kocura. I na razie nie pcha się na salony, ale późną jesienią moze zmienić zdanie :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon sie 14, 2017 18:10 Re: Niechciane, przewlekle chore.Mała ślepinka. Pusia guz je

A Tygrysek jaki już duży 8O

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 217 gości