Długowłosa kotka szuka domku razem z bratem.Pojechały do DS.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie cze 11, 2017 9:32 Re: Długowłosa kotka szuka domku razem z bratem.

Ten kocurek pikny, no pikny!
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5844
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Nie cze 11, 2017 11:07 Re: Długowłosa kotka szuka domku razem z bratem.

Nadal trzymam super mocno kciuki za domek dla tej cudnej dwójki :1luvu: :ok:

bea3

 
Posty: 4143
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Pon cze 12, 2017 22:13 Re: Długowłosa kotka szuka domku razem z bratem.

Fatka pisze:Ten kocurek pikny, no pikny!

Jako ściężko o tym przekonać kogokolwiek. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw cze 15, 2017 19:34 Re: Długowłosa kotka szuka domku razem z bratem.

Anna61 pisze:
Fatka pisze:Ten kocurek pikny, no pikny!

Jako ściężko o tym przekonać kogokolwiek. :(


Kocurek też kogoś zachwyci, jestem tego pewna :ok: :kotek:

bea3

 
Posty: 4143
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Nie cze 18, 2017 17:38 Re: Długowłosa kotka szuka domku razem z bratem.

bea3 pisze:Kocurek też kogoś zachwyci, jestem tego pewna :ok: :kotek:

Zaczynam wątpić bo teraz sezon na maluszki wszelakiej maści, a one już mają rok.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lip 25, 2017 18:21 Re: Długowłosa kotka szuka domku razem z bratem.

Kotki nadal czekają na domek.

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lip 25, 2017 21:15 Re: Długowłosa kotka szuka domku razem z bratem.

Obrazek

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lip 27, 2017 22:13 Re: Długowłosa kotka szuka domku razem z bratem.

Kocurek jest przepiękny po prostu. Gdybym nie była zakoconym maksymalnie domem tymczasowym (i stałym, oczywiście) - już bym po niego jechała. A tak mogę tylko pozazdrościć komuś, kto mu da domek. Cierpliwości, na niego czeka na pewno ktoś, dla kogo nie długość futerka będzie ważna, a piękno i urok. No, i te oczy... Nie ujmując urody siostrzyce - w tym duecie to ON jest piękniejszy! Głaski i całuski dla całej Twojej "kociej rodzinki'. :)

loreczka

 
Posty: 102
Od: Pt lut 20, 2009 21:00

Post » Sob lip 29, 2017 9:59 Re: Długowłosa kotka szuka domku razem z bratem.

Nadal trzymam kciuki :ok:

bea3

 
Posty: 4143
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Nie lip 30, 2017 14:30 Re: Długowłosa kotka szuka domku razem z bratem.

Dzięki za kciuki. :1luvu:

Zastanawiam się na rozdzieleniem tego rodzeństwa do adopcji. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie lip 30, 2017 21:52 Re: Długowłosa kotka szuka domku razem z bratem.

Czy razem, czy osobno - i tak przede wszystkim trzeba będzie bardzo dokładnie sprawdzić przyszły (ewentualny) dom. Jeżeli ktoś chce wyłącznie długowłosą kotkę - to jest niemal pewne, że nie tyle chodzi o danie dobrego domu, a o "zdobycie" modnego kociego "trofeum". "Ja mam kota rasowego, długowłosego" - i robię z nim foty na FB... Kilka razy w życiu popełniłam ogromny błąd, dając się przekonać, że osoba adoptująca kotka w typie rasy, stworzy mu kochający, stały dom. Wydawałam je w "dwupaku", po kontrolach przed-adopcyjnych, do niby super warunków... Po miesiącu (i pierwszej wizycie adopcyjnej) było super. Po 3 miesiącach - krótkowłose kociaki "się straciły, zagubiły, zachorowały itp. wymówki. W 2 wypadkach udało mi się odzyskać "zaginione" kociaki - wywiezione na wiochę. Z pomocą dwóch kolegów zabrałam je oraz "rasowe" kotki od pary. W 3 przypadkach nie udało się odnalezienie kotów, a "rasowce" wróciły do mnie chore, zaniedbane, przerażone, w głębokimi urazami psychicznymi, jeden nie przeżył. Teraz, jak trafi do mnie "rasowiec" - nie wydaję go nikomu obcemu, a jedynie zaprzyjaźnionym, sprawdzonym ludziom - i to po dokładnym ich "prześwietleniu". I w żadnym wypadku do ludzi mających małe dzieci (to dotyczy właściwie 99% adopcji) lub młodych par PRZED dziećmi... I nigdy na wieś lub gospodarstwo ("bo ja mam, proszę pani, dom, ogród całe gospodarstwo")... Bardzo trudno jest znaleźć odpowiedzialne domy. Twoja przepiękna parka oby dobrze trafiła, ale lepiej poczekać z adopcją niż narazić je na tragedię, gdy trafią do snobów lub ciemnych mas...

loreczka

 
Posty: 102
Od: Pt lut 20, 2009 21:00

Post » Czw sie 03, 2017 10:40 Re: Długowłosa kotka szuka domku razem z bratem.

loreczka pisze:Czy razem, czy osobno - i tak przede wszystkim trzeba będzie bardzo dokładnie sprawdzić przyszły (ewentualny) dom. Jeżeli ktoś chce wyłącznie długowłosą kotkę - to jest niemal pewne, że nie tyle chodzi o danie dobrego domu, a o "zdobycie" modnego kociego "trofeum". "Ja mam kota rasowego, długowłosego" - i robię z nim foty na FB... Kilka razy w życiu popełniłam ogromny błąd, dając się przekonać, że osoba adoptująca kotka w typie rasy, stworzy mu kochający, stały dom. Wydawałam je w "dwupaku", po kontrolach przed-adopcyjnych, do niby super warunków... Po miesiącu (i pierwszej wizycie adopcyjnej) było super. Po 3 miesiącach - krótkowłose kociaki "się straciły, zagubiły, zachorowały itp. wymówki. W 2 wypadkach udało mi się odzyskać "zaginione" kociaki - wywiezione na wiochę. Z pomocą dwóch kolegów zabrałam je oraz "rasowe" kotki od pary. W 3 przypadkach nie udało się odnalezienie kotów, a "rasowce" wróciły do mnie chore, zaniedbane, przerażone, w głębokimi urazami psychicznymi, jeden nie przeżył. Teraz, jak trafi do mnie "rasowiec" - nie wydaję go nikomu obcemu, a jedynie zaprzyjaźnionym, sprawdzonym ludziom - i to po dokładnym ich "prześwietleniu". I w żadnym wypadku do ludzi mających małe dzieci (to dotyczy właściwie 99% adopcji) lub młodych par PRZED dziećmi... I nigdy na wieś lub gospodarstwo ("bo ja mam, proszę pani, dom, ogród całe gospodarstwo")... Bardzo trudno jest znaleźć odpowiedzialne domy. Twoja przepiękna parka oby dobrze trafiła, ale lepiej poczekać z adopcją niż narazić je na tragedię, gdy trafią do snobów lub ciemnych mas...

No właśnie tego się boję, to żywe i bardzo wrażliwe stworzonka a o dobry dom dla dwój bardzo ciężko. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sie 03, 2017 11:09 Re: Długowłosa kotka szuka domku razem z bratem.

Jakie cudne kotki, I z wyglądu i z opisu charakterów

Przypominają mi moje skarby...
Maja [2005 - 2017] i Gucio [2007 - 2017], Luśka i Tygrysek
Obrazek Obrazek Obrazek

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=40312
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=67449

Regata

 
Posty: 7024
Od: Pt sie 26, 2005 18:46
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw sie 03, 2017 11:33 Re: Długowłosa kotka szuka domku razem z bratem.

Cierpliwości. Dobry dom (domy) na pewno się znajdą. W tej chwili jest wysyp kociąt... sama szukam domu dla 6 maluchów - a starsze - prawie roczne 3 też czekają na swoją szansę. Jednak lepiej poczekać, niż żyć ze świadomością, że wydało się ukochanego domowego pieszczocha na poniewierkę lub śmierć. Twoje kotki są naprawdę piękne, znajdą się dla nich kochający ludzie. Trzymam kciuki!

loreczka

 
Posty: 102
Od: Pt lut 20, 2009 21:00

Post » Pon sie 07, 2017 13:51 Re: Długowłosa kotka szuka domku razem z bratem.

Toż ja jestem cierpliwa bez dwóch zdań. :wink:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości