ŁÓDŹ i łódzkie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie lip 09, 2017 4:42 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Poszukuję w łodzi weterynarz onkologa, mój ukochany kiciuś ma na pysiu guz - Mastocytoma

beatakarolczyk

 
Posty: 1
Od: Nie lip 09, 2017 4:18

Post » Pt lip 21, 2017 11:18 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Nie polecam lecznicy Jakuba Butkiewicza ''Podaj Łapę'' w Pabianicach ul.Piotra Skargi 59.
Jakub Butkiewicz to ordynarny cham dla którego tylko kasa się liczy, i nie jest to tylko odosobniona opinia w Pabianicach.
Do leczenia nie musi mieć badań aby wiedzieć na co choruje zwierzak, bo ma wszystko w głowie jak to określił.

kasia(1)

 
Posty: 1142
Od: Czw cze 04, 2009 8:00
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lip 21, 2017 11:23 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Polecam Ci doktora Balceraka z "Asa", on Ci powie uczciwie jakie kot ma szanse. No i nie będzie stawiał diagnozy "na oko"
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 21, 2017 17:41 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

casica pisze:Polecam Ci doktora Balceraka z "Asa", on Ci powie uczciwie jakie kot ma szanse. No i nie będzie stawiał diagnozy "na oko"

Wiem, miałyśmy okazję poznać się w tej lecznicy. :wink:

kasia(1)

 
Posty: 1142
Od: Czw cze 04, 2009 8:00
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie wrz 17, 2017 9:56 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Hej, mam prośbę do wszystkich Łodzian i mieszkańców województwa o wsparcie dla Fundacji Miasto Kotów. Istniejemy od 2013 roku i działamy w Piotrkowie Trybunalskim. Jesteśmy małą, kilkuosobową fundacją bez przytuliska, a mamy pod opieka ponad 80 kotów. Działamy dość prężnie jak na takie skromne rozmiary.

Tu jest nasz profil na FB:
https://www.facebook.com/miastokotow/

Zachęcamy do przyłączenia się do głosowania:
https://www.facebook.com/events/9794876 ... null%22%7D

Do głosowania zachęca również nasza Patchworkowa Rodzinka, czyli mamka i 7 kociątek z różnych miotów uratowanych od śmierci:
Obrazek

Dama Ya

Avatar użytkownika
 
Posty: 6656
Od: Pt sty 30, 2009 21:44
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post » Pt wrz 22, 2017 20:19 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Witam-zastanawiam się nad tym żeby skonsultować mojego 6-letniego sercowo-nerkowego kota u innego lekarza-jest leczony na Siemiradzkiego u p.Kasi i szczerze ją polecam ale mimo leków badania się pogarszają-czy znacie jakiegoś specjalistę od niewydolności nerek?

agateq123

 
Posty: 1
Od: Pt wrz 22, 2017 20:08

Post » Sob wrz 23, 2017 18:34 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

agateq123 pisze:Witam-zastanawiam się nad tym żeby skonsultować mojego 6-letniego sercowo-nerkowego kota u innego lekarza-jest leczony na Siemiradzkiego u p.Kasi i szczerze ją polecam ale mimo leków badania się pogarszają-czy znacie jakiegoś specjalistę od niewydolności nerek?

Cztery Łapy, ul. Adamieckiego 1
dr Aleksander Korzeniowski
---
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 23, 2017 23:49 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Przy niewydolności nerek wyniki będą się pogarszać, bo to nieuleczalna choroba.
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23733
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Śro paź 18, 2017 6:37 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Gdyby ktoś byl zainteresowany, to pani Anna Hajdamowicz, super chirurg, która dawno temu pracowała w "Sowie" ma teraz swoją własną przychodnię "Nowosolna", na ulicy Wiączyńskiej 4

lilian08

 
Posty: 298
Od: Wto gru 04, 2012 20:08

Post » Śro paź 18, 2017 7:49 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

:201436
lilian08 pisze:Gdyby ktoś byl zainteresowany, to pani Anna Hajdamowicz, super chirurg, która dawno temu pracowała w "Sowie" ma teraz swoją własną przychodnię "Nowosolna", na ulicy Wiączyńskiej 4

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA NOWOSOLNA ANNA HAJDAMOWICZ
ul. Wiączyńska 4, 92-760 Łódź (Nowosolna)
https://web.facebook.com/anna.hajdamowi ... 1508309254
---
:201436
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 18, 2017 20:42 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

ewa_mrau pisze::201436
lilian08 pisze:Gdyby ktoś byl zainteresowany, to pani Anna Hajdamowicz, super chirurg, która dawno temu pracowała w "Sowie" ma teraz swoją własną przychodnię "Nowosolna", na ulicy Wiączyńskiej 4

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA NOWOSOLNA ANNA HAJDAMOWICZ
ul. Wiączyńska 4, 92-760 Łódź (Nowosolna)
https://web.facebook.com/anna.hajdamowi ... 1508309254
---
:201436

nie powinnam wstawiać tej ikonki
mam duże problemy osobiste i pod swoimi postami zaczęłam wstawiać tę "załamkę"
w poście chodziło mi o doprecyzowanie danych lecznicy -> jest w Nowosolnej
nie znam tej pani weterynarz
sorry!
---
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 18, 2017 20:50 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Bardzo przykro mi z powodu problemów, ale jeśli chodzi o post, to odetchnęłam :-)
szczerze życzę, żeby teraz było tylko lepiej

lilian08

 
Posty: 298
Od: Wto gru 04, 2012 20:08

Post » Pon paź 23, 2017 11:56 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Czy może ktoś napisać swoją opinię o panu Jacku Szulcu (ortopedia) ze Zgierza?
Po 8 latach pobłażliwego ignorowania ZŁA z życzeniami:

Obrazek

Feebee

Avatar użytkownika
 
Posty: 24138
Od: Pon paź 05, 2015 13:22

Post » Pon paź 23, 2017 12:54 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Feebee pisze:Czy może ktoś napisać swoją opinię o panu Jacku Szulcu (ortopedia) ze Zgierza?

ja mogę
nie wiem, jakim jest de facto ortopedą, ale zdarza mu się obiecywać gruszki na wierzbie, niestety dość często
to tak najbardziej oględnie
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Czw paź 26, 2017 13:14 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Witam wszystkich forumowiczów :)

Mam nadzieję, że nikogo nie zmyli moje świeże konto, postanowiłam zacząć przygodę z forum pod tematem z weterynarzami, gdyż ostatnio wraz z chorym kotkiem bardzo często odwiedzaliśmy lecznice. Chętnie podzielę się prywatnymi obserwacjami :)

Moja przygoda z lecznicami zaczęła się jeszcze za czasów studenckich w Poznaniu gdzie chodziłam stale do jednej i tej samej lecznicy, jednak powiem szczerze, że nie pamiętam nawet nazwy a ten temat dotyczy Łódzkiego więc skupie się na ocenie odwiedzonych przeze mnie tutejszych :D

SIERADZ

W Sieradzu styczność miałam z dwoma gabinetami. Pierwszy z nich (który zdecydowanie polecam) to wspomniany gdzieś wcześniej Zwierzyniec na Jana Pawła II niedaleko Galerii Sieradzkiej. Byliśmy tam z dofinansowania z urzędu na sterylizację z kotką która już od jakiegoś czasu przechodziła rujkę. Dr Jagoda była bardzo miłą i osobą, miała też życzliwe podejście do naszej kici :). Również się obawiałam jak będzie wyglądał zabieg wykonany z dofinansowania ale kicie odebraliśmy już wybudzoną i w kubraczku, Dr Jagoda zaleciła również stawienie się na kontroli w kolejnych dniach i wszystko wygoiło się ładnie i bez komplikacji. Jako iż była to moja pierwsza kicia miałam mnóstwo pozabiegowych obaw o kici samopoczucie ale pani doktor wszystko wyjaśniła i uspokoiła :D

Nie polecam natomiast lecznicy naprzeciwko sieradzkiego Lidla, koło Polo, prowadzonej przez dr Marka Bartolika i dr Wojciecha Szymczaka. Jeździłam tam kilkukrotnie, najczęściej z mamą i kotkiem, który wcześniej mieszkał ze mną w Poznaniu, a po przeprowadzce do domu przywiązał się i pokochał z wzajemnością moją mamę i został już później pod jej opieką (ja przeprowadziłam się z chłopakiem do sąsiedniego miasta). Pierwszy raz, nie znając jeszcze sieradzkich gabinetów, trafiliśmy tam z kotkiem z drobnostką (dobranie dawki i zakup preparatu na odpchlenie). Nie wiem niestety dokładnie, który pan doktor obsłużył nas wtedy, w każdym razie o tamtej pory trafiałyśmy głównie na niego jeżdżąc z kotkiem do tego gabinetu, a że doktor był miły w każdym kocim problemie jeździłyśmy już prosto do tegoż gabinetu. Czym jednak bardzo zraził nas do siebie było jego podejście po tym, jak nasz kot jakiś czas temu dosłownie z dnia na dzień przeraźliwie schudł, stracił apetyt i wyglądał jak kulka nieszczęścia. Dowiedziałam się o tym od mamy, która obserwując kota widziała jego rosnące złe samopoczucie. Przyjechałam wtedy i starym zwyczajem trafiłyśmy z kotem do gabinetów wyżej wspomnianych Panów. Po pierwszym rzucie oka na zwierzę doktor stwierdził, że kot jest przeraźliwie blady i zaczął pokazywać mi, że rzekomo ma w buzi i uchu jakieś stany zapalne ( których tak naprawdę jak się okazało później wcale nie było :D). Kazał powiedzieć czy kot miał jakieś problemy ze zdrowiem a ja jako jedyny jego problem z dawnych czasów z wypróżnianiem się wspomniałam, że kot zawsze miał problemy kupkowe (zatwardzenia). Doktor natomiast, zamiast wziąć pod uwagę anemiczność kota i zrobić badania krwi uczepił się moich słów o wypróżnianiu i osłabionemu, ledwie mogącemu podnieść główkę do góry strzelił... lewatywę. -_- I kazał obserwować zwierzę. Moja mama prawa jazdy nie ma i gdyby coś się działo mnie miałaby jak z kotkiem jechać do weterynarza więc kota wzięliśmy do siebie na obserwację na noc do Zduńskiej Woli i dobrze się stało, bo dopiero tam widząc, że kotu się nie polepsza znaleźliśmy gabinet, który do tej pory walczy o to, żeby doszedł do siebie. Pomijam już rozmowę telefoniczną z tym panem która miała miejsce następnego ranka w trakcie której sam zasugerował , żeby z kotkiem iść do jakiejś innej lecznicy bo zwierze wygląda LICHO...



ZDUŃSKA WOLA

"Gaja i Przyjaciele" Przychodnia dla Zwierząt przy ul. Szadkowskiej 23 – Gdybyśmy tam nie trafili nie wiem jaki były los tego naszego biednego kotka.
Pierwszy rzut oka na zwierzę i lekarze stwierdzili, że trzeba zbadać krew. Wyszła potężna anemia, od razu podjęto działania, przetaczanie krwi od naszej drugiej kotki ( zaangażowany był w to cały personel gabinetu), podanie leków itp. Dalej jesteśmy w trakcie leczenia zwierzęcia i po kolei wykluczamy choroby aby stwierdzić co mu dolega. Na pewno zdam raport po zakończeniu leczenia ale póki co nasze odczucia są jak najbardziej pozytywne, obsługa bardzo życzliwa, z empatią podchodzi do zwierząt a co najważniejsze- widać, że kotek czuje się lepiej :)


Mam nadzieje, że ktoś przebrnie przez tą ścianę tekstu i moje doświadczenia okażą się w jakiś sposób pomocne :)

Maau

 
Posty: 8
Od: Czw paź 26, 2017 12:23

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości