Ptyś i Balbinka.Balbinka w DS-ie.Ptyś też już w DS-ie.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 16, 2017 5:25 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Wyglądają jak tatuś z córeczką. Nawet minki mają podobne :D

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pt cze 16, 2017 5:54 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Tylko gabarytowo znacznie się różnią :mrgreen: Najwyraźniej Jinx faktycznie tęsknił za kocim towarzystwem.Chciałabym jeszcze zdjęcia z pieskiem, bo słyszałam, że bardzo się lubią z Balbinką.Piesek to sympatyczny kundelek.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie cze 25, 2017 3:51 Re: Ptyś i Balbinka, małe tygrysiątka.Balbinka w DS-ie.

Ptyś jest w samochodzie p.Dariusza i jedzie do swojego domku do Łodzi.Będzie miał towarzystwo czarnej kotki o imieniu Arya, a czasem jeszcze dwóch innych, buraski i rosyjskiej niebieskiej, które tam spędzają kilka dni podczas nieobecności ich opiekunki.Ptysiowi powinno być dobrze, będę w kontakcie z domkiem.Oby tylko koty się dogadały.Ptyś jest łagodnym, spokojnym kotkiem, nauczonym życia w stadzie, ale płochliwym.Będzie potrzebował czasu, no i wiele zależy od rezydentki.Domek bardzo kociolubny, mam nadzieję, że szybko Ptyś się w nim odnajdzie.Proszę o kciuki.
Bardzo dziękuję Arcanie za ogłoszenia :1luvu: , kalewali za wizytę PA :1luvu: i wszystkim, którzy wspierali Ptysia i Balbinkę :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Jak zwykle uczucia mam ambiwalentne :oops: Cieszę się na taki fajny domek dla Ptysia, a jednocześnie jest mi ciężko na sercu.Wszyscy, którzy tymczasują koty chyba mnie rozumieją.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie cze 25, 2017 3:54 Re: Ptyś i Balbinka.Balbinka w DS-ie.Ptyś w drodze do DS-u.

Kciuki bardzo mocne. :ok: :ok: :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie cze 25, 2017 4:06 Re: Ptyś i Balbinka.Balbinka w DS-ie.Ptyś w drodze do DS-u.

O, nie śpisz już, czy jeszcze się nie położyłaś? :mrgreen: Pora barbarzyńska, prawda?
Pozwolisz, że nie podziękuję? Przesądna jestem :oops:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie cze 25, 2017 6:42 Re: Ptyś i Balbinka.Balbinka w DS-ie.Ptyś w drodze do DS-u.

Trzymam mocno :ok: :ok: :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Nie cze 25, 2017 6:44 Re: Ptyś i Balbinka.Balbinka w DS-ie.Ptyś w drodze do DS-u.

ewar pisze:O, nie śpisz już, czy jeszcze się nie położyłaś? :mrgreen: Pora barbarzyńska, prawda?
Pozwolisz, że nie podziękuję? Przesądna jestem :oops:


Położyłam się z kurami o dziewiątej, więc i wstałam wcześnie.
Dalej kciuki. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie cze 25, 2017 6:51 Re: Ptyś i Balbinka.Balbinka w DS-ie.Ptyś w drodze do DS-u.

Oby czarna koteczka szybko zaakceptowała Ptysia. Nadzieja w tym, że ona jest przyzwyczajona do kociego towarzystwa. Kiedyś miała je na stałe, teraz okazyjnie, może doceni towarzystwo Ptysia. Oby jak najszybciej :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Nie cze 25, 2017 7:21 Re: Ptyś i Balbinka.Balbinka w DS-ie.Ptyś w drodze do DS-u.

:ok: :ok: :ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 25, 2017 7:51 Re: Ptyś i Balbinka.Balbinka w DS-ie.Ptyś w drodze do DS-u.

Za godzinę Ptyś powinien być w Łodzi, potem jeszcze chwila i w swoim domku.
Koty wyczuwają nasze emocje, Ptyś uciekał i trudno było mi go złapać, aby włożyć do transporterka.Przykryty kocykiem siedział w nim spokojnie.To taki dobry kotek, chyba najmniej kłopotliwy z całego stada.On jak Roch Kowalski "bylem był wyspan" :mrgreen:
Myślę, że domek Ptysia zaloguje się na forum i będą wieści i zdjęcia na bieżąco.
W związku z tym, że bardzo wcześnie wstałam to i do kościoła poszłam na najwcześniejszą mszę.Po drodze spotkałam błąkającego się biszkoptowego labradora.Brudny, chudy, z tych długowłosych, płci nie mogłam określić.Szedł szosą, a potem dalej.Taki upał, czy znajdzie wodę? Nie chciał iść za mną, bo przecież bym się wróciła.Zadzwonię do stalowowolskiej psiej fundacji, ale czy coś pomogą?

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie cze 25, 2017 10:13 Re: Ptyś i Balbinka.Balbinka w DS-ie.Ptyś też już w DS-ie.

Ptyś już w swoim domku.Przestraszony, chowa się, ale Arya bardzo miło go przyjęła, chciałaby bardzo się z Ptysiem zaprzyjaźnić.To dobra wróżba.Teraz ważne, aby Ptyś skorzystał z kuwetki i coś zjadł.Biedne kocisko, tak się boi, ale będzie miał super domek, naprawdę.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon cze 26, 2017 6:11 Re: Ptyś i Balbinka.Balbinka w DS-ie.Ptyś też już w DS-ie.

Dzwoniłam wieczorem.Ptyś schowany za szafkę w kuchni, ma blisko jedzenie, wodę i kuwetę, może w nocy wyszedł? Arya wyluzowana.Ona jest mniej więcej w wieku Beni.Została znaleziona pod samochodem, była trudna na początku, ale teraz to miziak.Dwie kotki wyprowadziły się i Arya poczuła się samotna, stąd decyzja o dokoceniu.
A to Arya, towarzyszka Ptysia
Obrazek
I kotki, które się wyprowadziły, ale czasem pomieszkują z Aryą.
Rosyjska niebieska.Zdjęcie rewelacja, jak na gwiazdę przystało :D
Obrazek
I Ruda, za którą Arya bardzo tęskni.
Obrazek
Nie wiem jak koty, ale ja tęsknię za Ptysiem.To taki spokojny kocurek, niekłopotliwy, grzeczny, koci ideał po prostu.
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon cze 26, 2017 6:14 Re: Ptyś i Balbinka.Balbinka w DS-ie.Ptyś też już w DS-ie.

Arya słodka z tymi białymi końcówkami. :D
Na pewno będzie dobrze.
Pokochają się kiciory. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pon cze 26, 2017 8:00 Re: Ptyś i Balbinka.Balbinka w DS-ie.Ptyś też już w DS-ie.

Dobrze, że Arya spokojna. To jedno "uff" zaliczone. Nie bój się, Ptysiu :201461

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon cze 26, 2017 8:04 Re: Ptyś i Balbinka.Balbinka w DS-ie.Ptyś też już w DS-ie.

No właśnie :)
Wysyłamy dobre myśli do Ptysia :201461

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], indianeczka, Silverblue i 84 gości