Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 19, 2017 11:32 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kinnia pisze:a ja mam kościotrupa
oswojony, płaczący za człowiekiem, wtula się w klatkę
słów i sił nie mam

życie


:evil:

Czytałam masakra :(
Syjam strasznie się wylizuje moze to stres , muszę do weta i co dalej nie wiem ....Może tęskni za dworem tego ja mu nie ogarnę .Wypuścić nie ma gdzie rzepak po pas :|

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt maja 19, 2017 15:33 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Puszatek leży na intensywnej terapii , sepsa nie jest dobrze . :cry:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt maja 19, 2017 18:05 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

O rany :(
Trzymam najmocniejsze kciuki za trafione antybiotyki, oby wyszła z tego.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt maja 19, 2017 19:24 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Lidziu pozdrów ją od nas. Co się stało ?? :(
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19335
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pt maja 19, 2017 19:25 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

o Boże , Basia, trzymam kciuki :(
Obrazek

wiesiaczek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 2176
Od: Nie kwi 10, 2011 21:23
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 19, 2017 20:14 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Z FB- Basia miała dziś zawał serca :( :(
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19335
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie maja 21, 2017 9:10 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Basi troche lepiej :ok:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie maja 21, 2017 13:16 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

No musze napisać nikt mnie nie lubi :cry: :mrgreen:
To se pojeździłam do sądu , małolat wiadomo przegrał ma 400zł w plecy , kare kazałam przeznaczyć na fundacje Tara bo jak inaczej i tu dla niego szok :mrgreen: , mi musi oddać koszty sadowe...Było gorąco a tak się cieszył ze mu nic nie zrobią , mogłam być bardziej upierdliwa ale po co ..Też byliśmy młodzi wiemy jak to jest , a to go dosyć zabolało
.Obrazek
Od wczoraj znów chcą mnie zabić , zasrańcy zamurowali żywe gołębie w bloku ..To zamurowane jeszcze nie ruszone :( wczoraj cały dzień walczyłam efekt taki ze wszystkie kratki zostały zdjęte , mają mnie obciążyć kosztami :twisted: ..Gołąbki znów są z małymi i jutro dzwonie o to zamurowane ..Wyszłam z psami i mnie już naruszyli że w tym bloku nie mieszkam i mam się nie wpieprzać , no co tyż was kocham :twisted:
Obrazek
Obrazek
Takie autko zdejmowało kratki ha .
Obrazek
Stary mi mówi co znowu odpieprzyłaś a ja odpowiadam no naprawdę nic :evil:
Obrazek
:mrgreen:
Ostatnio edytowano Nie maja 21, 2017 15:52 przez lidka02, łącznie edytowano 2 razy

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie maja 21, 2017 14:09 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Lidka coo do straszenia o koszty zdjecia kratek to powiedz zebty zalozysz sprawe o zamurowanie w czasie ochrony legowej i drozej im to wyjdzie
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 21, 2017 15:30 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Dorota Wojciechowska pisze:Lidka coo do straszenia o koszty zdjecia kratek to powiedz zebty zalozysz sprawe o zamurowanie w czasie ochrony legowej i drozej im to wyjdzie

Tak. Albo, że i tak założysz - jeśli np. nie zobowiążą się do jakichś działań na przyszłość pozytywnych - bo to było przestępstwo,bez wątpliwości.
Super działanie Twoje i super TŻ-ta masz!
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22903
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie maja 21, 2017 15:52 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

morelowa pisze:
Dorota Wojciechowska pisze:Lidka coo do straszenia o koszty zdjecia kratek to powiedz zebty zalozysz sprawe o zamurowanie w czasie ochrony legowej i drozej im to wyjdzie

Tak. Albo, że i tak założysz - jeśli np. nie zobowiążą się do jakichś działań na przyszłość pozytywnych - bo to było przestępstwo,bez wątpliwości.
Super działanie Twoje i super TŻ-ta masz!

Jutro jeszcze dzwonie o to zamurowane , bo ta sobota i niedziela...Masakra a moje no cóż zmęczony mną troszunie :|

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon maja 22, 2017 19:34 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Przez przypadek usunełam post co napisałam wczoraj z zapytaniem czy znacie ludzi co maja hotel bo chcą syjama ..Wkleiłam link do hotelu ..No ale co tam moje zapytanie , jak zbieraczka może wam bruździć ze swoimi pytaniami.Niech spada , co tam stary kot który jest u zbieraczki , walić go i ją..
I tak se myśle dlaczego jak nie lubicie człowieka nie lubicie też jego kotów..co one winne że są u tej osoby.Co..To forum o kotach a wy się zachowujecie jak władcy , syf jak wszędzie i tylko pw , widziałaś ma nowego , który to odpowiem nie wasza sprawa bo i tak żadna domku nie da..U mnie by mogły być stare , ślepe oooooooooo co ja pisze no mam takie ale do was są za zwykłe ,bo jesteście tak zajebiście odpowiedzialne że zanim do was kot trafi musi przejść ankietę ile ma usterek i czy warto w niego wkładac ... A co najważniejsze od niej kota o nie , niech tam zdycha i na razie spadamy bo tu za dużo lalek barbie..Dlaczego to napisałam bo wejść mam masę , miałam nadzieje że ktoś może tamtych ludzi zna ...Ale zapomniałam że ja tu jestem odpadem co ja tu ciągle robię nie ..Przepraszam ze starcem za nasze pytanie
Nie rozumiem ludzi o co im chodzi bo już na pewno nie o dobro kotów..
Obrazek
Obrazek
I Książę zrobie mu operacje oczek ale już o tym nie napiszemy ,,,
Obrazek
Trzy starce czy warto się z nimi męczyć , czy to ma sens ...Z nimi ma sens z ludźmi nie .
Obrazek
I Putin zdziwiony , nie zasmucony..
Obrazek
I pozdrawiam tych co z nami no trzymajcie się :ok:
A tu zdjęcie ale przerobię pierwsze w miau drugie po :mrgreen:
Obrazek
Nie doprowadzicie mnie do łez :ryk: :ryk:
Ostatnio edytowano Czw maja 25, 2017 10:24 przez lidka02, łącznie edytowano 3 razy

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon maja 22, 2017 19:53 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Ale, Lidka, spokojnie. Też weszłam na ten Twój link, nawet się zalogowałam, żeby zobaczyć choć nie zamierzałam . Ale nie znam i co mam zrobić?
Przeczytałam komentarze pochwalne - bo może kogoś z ludzi ...osobiście.. wirtualnie ..znam. Nie znam.
I pewnie inni tez tak mają. Akurat Ci co widzą Twój post, nie znają hotelu - i tyle.
Nie usuwaj - może zaskoczy w którymś momencie.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22903
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 22, 2017 19:54 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Lidka napiszę Ci uczciwie-PRZESTAŃ PIEP...ć. :mrgreen: to do części Twojego postu.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19335
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon maja 22, 2017 19:59 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

morelowa pisze:Ale, Lidka, spokojnie. Też weszłam na ten Twój link, nawet się zalogowałam, żeby zobaczyć choć nie zamierzałam . Ale nie znam i co mam zrobić?
Przeczytałam komentarze pochwalne - bo może kogoś z ludzi ...osobiście.. wirtualnie ..znam. Nie znam.
I pewnie inni tez tak mają. Akurat Ci co widzą Twój post, nie znają hotelu - i tyle.
Nie usuwaj - może zaskoczy w którymś momencie.

Spokojnie no cienko bo nie będe pisac ale chociaż jedna osoba by napisała nie znam ...Bo ja ich też nie znam ale zależy mi bo jak są ok to dla kota szansa , ale wciąż tak bujam się sama ...No dusze się ile moge mieć kotów ..Jedna osoba wcisłam jej kota mi wydzwania lamentuje bo ten jej sika nie do kuwety , ale ja też tak mam i tłumaczę a ona jej chodniczek ..No tłumaczę olej chodniczek kup obróżkę uspokajającą daj mu czas na odnalezienie się i no nie wiem bo ona ma dość ...A ja mam u siebie luzik a ona ma kurna dwa koty a ja no nie napiszę nie będe co niektórych karmić informacją ...Dostałam zjebkę znów za gołębie nie tak prosto o nie :|

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], kicalka, Majestic-12 [Bot] i 173 gości