Benita [*] i Brygada ELL

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 18, 2017 21:19 Re: Benita i Lilka co ma drugie urodziny

wtenczas pisze:Lilka : Są Duże co sobie robią takie obrazki na ciele, tatuaże czy jakoś tak. No i ja postanowiłam sprawdzić czy Dużej będzie do twarzy , tfu do nogi, z motylem. I zrobiłam jej taki tatuaż z motylem zębami. A może to i nawet serce mi wyszło... ? Jak myślicie ?
Obrazek
Trochę narzeka,że ją boli jak chodzi ale za to jakie piękne kolory się pojawiają, no ! :)
Duży mówi,że ona mnie i tak kocha mimo tego,że nie podziękowała za prezent. Znaczy się podziękowała tylko podobno nie wolno publicznie pisać jakimi słowami :)

O wow! widzę motyla! Z Lilki zdolna bestia; idealnie symetryczny rozstaw skrzydełkóf i nawet podrasowany kolorystycznie :love: Może to i praca amatorska, ale trza docenić artystę :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt maja 19, 2017 10:23 Re: Benita i Lilka co ma drugie urodziny

czarno-czarni pisze:myślimy o Was ciepło!

A gdzie jest romantycznie?
Dla mje romantycznie jest jak zeżrę trawę i se rzygnę.
Morf.


Lilka: Wenecyja czy jakoś tak. Duże teraz "dyskutują", Duży spogląda na część bagaży i mówi,że powinien tira wypożyczyć... Duża nie wie o co mu chodzi, ja też nie :)
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 19, 2017 15:57 Re: Benita i Lilka co ma drugie urodziny

Jedziemy w szóstkę i będziemy spać na polu campingowym w jednym domku. Ale co tam, może się przytrafi jaka romantyczna noc na plaży z butelką wina...
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 19, 2017 16:20 Re: Benita i Lilka co ma drugie urodziny

tylko żeby z tego KOTA nie było. No.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro maja 24, 2017 12:41 Re: Benita i Lilka co ma drugie urodziny

czarno-czarni pisze:tylko żeby z tego KOTA nie było. No.


:mrgreen: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon maja 29, 2017 18:40 Re: Benita i Lilka co ma drugie urodziny

Lilka: Duże wrócili w nocy, uzgodniłyśmy z Zołzą,że będziemy się cieszyć ( mruczeć, gruchać, łasić, chodzić za nimi przez jakieś dwie godziny) żeby uśpić ich czujność. I się udało !!!! :) Dopiero w południe odkryli,że któraś z nas ( nie zdradzę która bo jeszcze Cioteczki wygadacie) nasikała Dużemu do buta , mało tego jeszcze do kapcia! Dwie pary za jednym razem... a może to nasze wspólne dzieło? :) Pozostanie tajemnicą! Nie będzie nam na tak długo Dużej zabierał! Egoista jeden! Myślicie,że zrozumie?
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 29, 2017 18:47 Re: Benita i Lilka co ma drugie urodziny

Nie. Chłopy nie rozumiom. Piszę o tym na blogu.

A CO ONI WAM KUPILI??????
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon maja 29, 2017 19:29 Re: Benita i Lilka co ma drugie urodziny

wtenczas pisze:Lilka: Duże wrócili w nocy, uzgodniłyśmy z Zołzą,że będziemy się cieszyć ( mruczeć, gruchać, łasić, chodzić za nimi przez jakieś dwie godziny) żeby uśpić ich czujność. I się udało !!!! :) Dopiero w południe odkryli,że któraś z nas ( nie zdradzę która bo jeszcze Cioteczki wygadacie) nasikała Dużemu do buta , mało tego jeszcze do kapcia! Dwie pary za jednym razem... a może to nasze wspólne dzieło? :) Pozostanie tajemnicą! Nie będzie nam na tak długo Dużej zabierał! Egoista jeden! Myślicie,że zrozumie?

Na pewno poczuł się pouczony!

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Wto maja 30, 2017 10:30 Re: Benita i Lilka co ma drugie urodziny

Dziewczyny przestańcie już olewać buty człowiekowi. Skupta się! dziś wysyłam precjoza, a że adresowane na ludzi to trza dopaść osobiście listonosza najlepiej przy drzwiach :lol:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto maja 30, 2017 10:32 Re: Benita i Lilka co ma drugie urodziny

Atta pisze:Dziewczyny przestańcie już olewać buty człowiekowi. Skupta się! dziś wysyłam precjoza, a że adresowane na ludzi to trza dopaść osobiście listonosza najlepiej przy drzwiach :lol:

Będziemy czujne Ciociu :ryk:
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 30, 2017 11:21 Re: Benita i Lilka co ma drugie urodziny

FElunia pisze:
wtenczas pisze:Lilka: Duże wrócili w nocy, uzgodniłyśmy z Zołzą,że będziemy się cieszyć ( mruczeć, gruchać, łasić, chodzić za nimi przez jakieś dwie godziny) żeby uśpić ich czujność. I się udało !!!! :) Dopiero w południe odkryli,że któraś z nas ( nie zdradzę która bo jeszcze Cioteczki wygadacie) nasikała Dużemu do buta , mało tego jeszcze do kapcia! Dwie pary za jednym razem... a może to nasze wspólne dzieło? :) Pozostanie tajemnicą! Nie będzie nam na tak długo Dużej zabierał! Egoista jeden! Myślicie,że zrozumie?

Na pewno poczuł się pouczony!



pouczenie z sygnaturką :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto maja 30, 2017 11:28 Re: Benita i Lilka co ma drugie urodziny

FElunia pisze:
wtenczas pisze:Lilka: Duże wrócili w nocy, uzgodniłyśmy z Zołzą,że będziemy się cieszyć ( mruczeć, gruchać, łasić, chodzić za nimi przez jakieś dwie godziny) żeby uśpić ich czujność. I się udało !!!! :) Dopiero w południe odkryli,że któraś z nas ( nie zdradzę która bo jeszcze Cioteczki wygadacie) nasikała Dużemu do buta , mało tego jeszcze do kapcia! Dwie pary za jednym razem... a może to nasze wspólne dzieło? :) Pozostanie tajemnicą! Nie będzie nam na tak długo Dużej zabierał! Egoista jeden! Myślicie,że zrozumie?

Na pewno poczuł się pouczony!

Długo jeszcze będzie CZUŁ się pouczony :ryk:
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 30, 2017 20:02 Re: Benita i Lilka co ma drugie urodziny

wtenczas pisze:Lilka: Duże wrócili w nocy, uzgodniłyśmy z Zołzą,że będziemy się cieszyć ( mruczeć, gruchać, łasić, chodzić za nimi przez jakieś dwie godziny) żeby uśpić ich czujność. I się udało !!!! :) Dopiero w południe odkryli,że któraś z nas ( nie zdradzę która bo jeszcze Cioteczki wygadacie) nasikała Dużemu do buta , mało tego jeszcze do kapcia! Dwie pary za jednym razem... a może to nasze wspólne dzieło? :) Pozostanie tajemnicą! Nie będzie nam na tak długo Dużej zabierał! Egoista jeden! Myślicie,że zrozumie?

Brawo, Dziewczyny! Moja szkoła
Mania

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 31, 2017 20:57 Re: Benita i Lilka co ma drugie urodziny

Byłam dziś z Benią u Cioci Doktor. Wczoraj wymiotowała, od podania sterydu minęło 5 tygodni. Zazwyczaj każdy dzień więcej to sukces, nie tym razem, mimo braku objawów od teraz będziemy chodzić równo co miesiąc. Znowu spadła na wadze, przekroczyliśmy granicę... W tej chwili waga pokazuje 3.05 kg z 4,20 kg :( Wydaje mi się,że ma apetyt, niestety waga nie kłamie, co wizytę jest jej mniej :( Dużo mniej. Trzymajcie kciuki za tycie.
Lilutek ma się dobrze, czeka nas co prawda kontrola wątróbki. Ostatni atak 27 września. Piękna stabilizacja, jeśli się utrzyma to na jesień podejmiemy się sterylizacji.
Wczoraj odeszła cudowna osoba, kochająca ludzi i koty. Dzielnie walczyła z chorobą, nie myśląc o sobie. Wspomagała kocie istnienia finansowo a ludzi dobrym słowem. Miałyśmy wypić kawę, kiedy poczuje się lepiej... Jakby czekała aż wrócę,żeby nie "popsuć" mi urlopu... Nie mogę się otrząsnąć. Odeszła w obecności ukochanego męża. W ciemności... dwa tygodnie temu straciła wzrok,a jednak widziała sercem. Zawsze będziesz we mnie Małgosiu, nauczycielko życia <3
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 31, 2017 21:10 Re: Benita i Lilka co ma drugie urodziny

wiem, czytałam, płakać się chce :( to jest takie cholernie niesprawiedliwe. Cholernie, nie wierzę, że to ma sens...
Niech Małgosi będzie dobrze tam, gdzie jest.


Co do chudych - baba Milejdi od 2,4 wróciła do 2,85 i tak się kulamy, jakoś, czego i Wam życzymy, Bardzo.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, skaz i 252 gości