Niechciane, przewlekle chore. Dzień po dniu...Pusia ['] :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 17, 2017 23:58 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Mnie się Aniu zupełnie mieszają Twoje wątki. Czemu nie napisałaś o tym w wątku Babuni? :(
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 18, 2017 12:42 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

casica pisze:Mnie się Aniu zupełnie mieszają Twoje wątki. Czemu nie napisałaś o tym w wątku Babuni? :(

Kasiu, w nawiązaniu do naszej rozmowy telefonicznej odpowiedziałam dlaczego, ale to nie ważne, bo tam też napisałam viewtopic.php?f=1&t=179339
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt maja 19, 2017 14:44 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

saaga pisze:Cześć Koteczki! Oczekujcie na listonosza :) :201461

Wczoraj dotarła od Ciebie niespodzianka dla kotków :1luvu: i cosik dla mnie. :oops:
Bardzo dziękujemy za pyszności i zapas leków :D bo to trochę mnie odciąży od trosk dnia codziennego.


Obrazek

Kontrola :wink:
Obrazek

i smakowanie :D
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt maja 19, 2017 18:36 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Uff, odetchnęłam z ulgą :wink: Kontrola przeszła, jak widzę, pomyślnie. Aż miło popatrzeć jak kotki zgodnie pałaszują z apetytem :201461
Chciałabym napisać, że polecamy się na przyszłość z lekami, ale dla mnie to trochę dwuznacznie brzmi. Skoro leki potrzebne, to kotki chore. Więc nie polecamy się :wink:, ale zawsze służymy pomocą i zdrowia życzymy :201461

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Pt maja 19, 2017 21:44 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

saaga pisze:Uff, odetchnęłam z ulgą :wink: Kontrola przeszła, jak widzę, pomyślnie. Aż miło popatrzeć jak kotki zgodnie pałaszują z apetytem :201461
Chciałabym napisać, że polecamy się na przyszłość z lekami, ale dla mnie to trochę dwuznacznie brzmi. Skoro leki potrzebne, to kotki chore. Więc nie polecamy się :wink:, ale zawsze służymy pomocą i zdrowia życzymy :201461

Są zgodne bo dla każdego wystarczy a jak się skończą to będą jeść puszki a co niektóre ich nie lubią.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob maja 20, 2017 12:06 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Dzisiaj mija półtora roku gdy ziemia osunęła mi się pod nogami.
viewtopic.php?f=1&t=166939&start=1290#p11297170

Anna61 pisze:Obrazek


"Czy dotarłeś bezpiecznie, kochany,
po drabinie z bielutkich obłoków
do tęczowej, świetlistej bramy?
...Uchylona, choć nie słychać Twych kroków.

Wsuń łapeczkę w szparę - w tę niebieską,
teraz główkę; widzisz most? – piękny pewnie!
Nie bój się, podążaj jak ścieżką,
drugi brzeg to Twój dom, choć beze mnie.

No a ja, chociaż serce mi pęka,
myślę tutaj o Tobie z uśmiechem,
przecież wiem, kto na Ciebie tam czeka.
Znam ich, wiedzą że idziesz.
Już lepiej?

Bądź szczęśliwy w tęczowej krainie,
ja swą miłość Ci czasem podeślę,
- zbieraj ją, gdy do Ciebie dopłynie,
ale czasem odwiedź, choć we śnie"



"- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego, - zapewnił go Puchatek, - posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam.
Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika"


Upadłam a podnieść się nie ma jak, bo i jak pogodzić się z tą krzywdą, jaka Je spotkała po stoczonej walce o Ich życie gdy przyszły na świat.
Wygraliśmy walkę, by potem utracić to wszystko co tak ukochałam.
Tytuł: Kotka z 5 maluchami.Kacperek,Franuś, Morusek - FIP [']['][']

Obrazek
viewtopic.php?p=11298714#p11248547

Ludzie zastanawiają czy czy wziąć kota, zastanawiają się a w tym czasie One odchodzą niepotrzebne nikomu.... :cry:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon maja 22, 2017 20:37 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Nawet nikt nie pamięta już o Kacperku. :(

Babunia dzisiaj miała operację. Jest rozcięta od góry do dołu i na boki.
viewtopic.php?f=1&t=179339&start=105#p11775169

Byłam też dzisiaj z Kubusiem w lecznicy bo jego szyja bardzo fatalnie wygląda.
Zapłaciłam tylko 23 złote ale to tylko dzięki cioci saaga która zakupiła nam zapas leków. :1luvu:

Obrazek Obrazek Obrazek

To się ciągnie już od jakiegoś czasu i co się jedne podgoją to ma drugie rany.
Wcześniej to były rany od walk ale teraz wetka podejrzewa jakąś alergię tak jak u tej malej długowłosej.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 23, 2017 11:09 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Biedny Kubuś, paskudnie to wygląda.
Oby to jednak nie była alergia.

Anna61 pisze:Nawet nikt nie pamięta już o Kacperku. :(

Aniu, ja myślę o Kacperku, Franusiu i Morusku, ale ostatnio życie jest jakoś takie trudne, czas mija tak szybko, ciągle kłopoty i użeranie się ze wszystkim i człowiek nie pamięta dokładnych dat nawet tak strasznie smutnych wydarzeń.
Inni na pewno też dobrze pamiętają te biedactwa.

Oby biedna Babunia miała teraz trochę czasu wolnego od chorób :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto maja 23, 2017 20:52 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Ja też pamiętam Aniu, pamiętam i ciągle też myślę o tym staruszku, dziadziuniu, który nie doczekał kochającego domku :( i o Babuni też myślę i trzymam kciuki żeby stanęła na łapki. Patrzę na moją kruszynkę, która ma przecież 17 lat i wydaje mi się, że to niemożliwe bo dla mnie dalej jest moim najukochańszym maleństwem i dlaczego tak się dzieje, że te staruszki zostają same właśnie wtedy kiedy najbardziej potrzebują mieć obok siebie kogoś kto je będzie kochał najbardziej na świecie??

Pozdrawiam i przytulam mocno :1luvu: :1luvu:
People who love cats have some of the biggest hearts around.

Susan Easterly

catwwoman81

Avatar użytkownika
 
Posty: 145
Od: Nie wrz 20, 2015 16:10

Post » Śro maja 24, 2017 0:55 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Jak ten czas szybko leci.. Dba się, chucha na nie, a mimo wszystko odchodzą w chorobie :(

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro maja 24, 2017 0:58 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

U Kuby to wygląda jakby go cos zjadało Nie dosłownie, ale sierść wychodzi plackami, więc może mieć uczulenie nawet na jakis składnik pożywienia. I teraz szukaj wiatru w polu, co to może być.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro maja 24, 2017 14:42 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

catwwoman81 pisze:Ja też pamiętam Aniu, pamiętam i ciągle też myślę o tym staruszku, dziadziuniu, który nie doczekał kochającego domku :( i o Babuni też myślę i trzymam kciuki żeby stanęła na łapki. Patrzę na moją kruszynkę, która ma przecież 17 lat i wydaje mi się, że to niemożliwe bo dla mnie dalej jest moim najukochańszym maleństwem i dlaczego tak się dzieje, że te staruszki zostają same właśnie wtedy kiedy najbardziej potrzebują mieć obok siebie kogoś kto je będzie kochał najbardziej na świecie??

Pozdrawiam i przytulam mocno :1luvu: :1luvu:


Dziękuję :1luvu: :201461 :1luvu:

Dla mnie to też niezrozumiałe, nie ludzkie, podłe, ale tak właśnie się dzieje. :(

mb pisze:Biedny Kubuś, paskudnie to wygląda.
Oby to jednak nie była alergia.


Dzisiaj zabezpieczyłam mu szyjkę tak samo jak tej małej długowłosej Laluni.
Odstawiłam suche whiskasy i zobaczymy co będzie dalej.

Jak byłam dzisiaj w lecznicy z Babunią viewtopic.php?f=1&t=179339&start=105#p11776379
to na kontroli była też Lalunia.
Antybiotyk do podawania nadal i w poniedziałek na kontrolę i kolejny steryd.
Rana ładnie zagojona ale i zabezpieczona. Niestety ciągle się tam drapie.

Musiałam kupić im nowy kontenerek, bo z tych co mam to koty się potrafiły wydostać i nie czekając aż coś niedobrego stanie kupiłam im nowy za 53,18 zł.

Obrazek Obrazek

Dziękuję cioci KULAK za 60 serduszek dla kotków :1luvu: :1luvu: :1luvu:
22 maja

Mam sporo rachunków ale i zapas karmy będzie na jakiś czas.
Kupowałam bo było dodatkowo 300 punktów które potem mogę wymienić na karmę bądź posłanko.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie maja 28, 2017 10:25 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

U Baśki już wszystko po operacji usunięcia ślinianki jest ładnie zagojone.

Obrazek Obrazek

Jeżyk codziennie przychodzi na jedzonko(otworzyłam drzwi to zwiewał i tyle udało się zrobić zdjęcia) :wink:

Obrazek

Pusia, zero telefonów w sprawie jej adopcji :(
viewtopic.php?f=1&t=177132
Obrazek

Tola i Babunia
viewtopic.php?f=1&t=177132
Obrazek

Tusia też nie nie jest atrakcyjna do adopcji :(
Obrazek

Kubuś, wiadomo, też nikt
musiałam mu założyć opaskę bo wyglądał tak
Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Nie maja 28, 2017 12:34 przez Anna61, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie maja 28, 2017 12:08 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Wszystkie są przepiękne!! Całe do kochania i tulenia! Bardzo dobrze, że "byle kto" nie dzwoni bo zasługują na najlepsze, ciepłe, kochane domki :*** weszłam w zdjęcia z września, jakie one były maciupeńkie! Mocno trzymamy kciuki z moją kotunią za was!
People who love cats have some of the biggest hearts around.

Susan Easterly

catwwoman81

Avatar użytkownika
 
Posty: 145
Od: Nie wrz 20, 2015 16:10

Post » Nie maja 28, 2017 13:01 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Raz sobie spełnilam marzenie, o kocie kartuskim, marzenie krótko trwało, zbyt krótko :placz:
Miałam i mam bure, bialo bure, miałam czarne. Nigdy nie miałam szyldkreta ani nawet tricolora.
Nie rozummiem pojęcia - zwykły kot. Kot to kot, do kochania i tyle.
A wszystkie Twoje koty Aniu są śliczne :1luvu:
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Cosmos, Majestic-12 [Bot], pimpuś..wampirek i 225 gości