ŚLEPACZKI cz. IX- DO ZAMKNIĘCIA

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 04, 2017 10:43 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - kwiecień z 1% dla ślepaczków

meg11 pisze:http://www.sercedlazwierzat.pl/

Głosik poszedł.

meg :1luvu: dzięki Tobie głosuję codziennie!!! :ok: :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Czw maja 04, 2017 10:47 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - kwiecień z 1% dla ślepaczków

Tundra pisze:
Baltimoore pisze:
meg11 pisze:http://www.sercedlazwierzat.pl/

Głosik poszedł.


Ja też systematycznie głosuję :D


Brysiowe forum też dzielnie głosuje :D A ja dalej trwam w koszulkowym napięciu, bo nie wiem, czy się w M zmieszczę. Wiem, że mają być też większe, ale chciałam mieć japaczową koszulkę już, teraz i natychmiast :mrgreen:

Koszulki chyba jeszcze nie były linkowane, a pewnie znajdzie się trochę amatorów, którzy nie mają facebooka i nie widzieli, że już są :D

http://kamp1964.com/damskie/24-paczsercem.html

Tundra :1luvu: dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!
Koszulki już za moment będą - S i L. Męskie i damskie, choć nie wiem jak ten wybór można zaznaczyć :-| Może w trakcie zakupów pojawia się ta opcja. Również czekam na duże rozmiary, bo w M na pewno nie uda się wejść :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Czw maja 04, 2017 18:10 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - maj ze ślepaczkami

Kolejny dzionek za nami.
http://www.sercedlazwierzat.pl/
:mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19335
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Czw maja 04, 2017 20:51 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - maj ze ślepaczkami

:D :D :D

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon maja 08, 2017 11:09 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - maj ze ślepaczkami

Ha! Mam moją paczaczową koszulkę :1luvu: I nawet zmieściłam się w "emkę" :mrgreen: Ale "elka" byłaby lepsza, więc będę w tej sprawie wypróbowywać moją siłę sugestii na TŻ - może mi kupi na imieniny :smokin: :mrgreen:

Tundra

 
Posty: 3266
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Pon maja 08, 2017 11:12 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - maj ze ślepaczkami

Tundra pisze:Ha! Mam moją paczaczową koszulkę :1luvu: I nawet zmieściłam się w "emkę" :mrgreen: Ale "elka" byłaby lepsza, więc będę w tej sprawie wypróbowywać moją siłę sugestii na TŻ - może mi kupi na imieniny :smokin: :mrgreen:

:mrgreen: :ok:

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Pon maja 08, 2017 11:32 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - maj ze ślepaczkami

Tym razem troszkę zdjęć "niekocich" - ale jak najbardziej związanych ze Ślepaczkami. Otóż naszą inicjatywę poznali i wsparli znani i lubiani:
Aktorzy Michał Piela, Karol Pocheć i Artur Pontek - na planie serialu "Ojciec Mateusz" byli chronieni przez japaczowe parasole :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z kolei piłkarz Lecha Poznań Maciek Makuszewski zaprezentował się w japaczowej koszulce :)
Obrazek
Koszulki można kupić tu: http://kamp1964.com/damskie/24-paczsercem.html
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Pon maja 08, 2017 15:45 Re: ŚLEPACZKI cz. IX-maj ze ślepaczkami-Faceci dla kotów :D

:ok: :ok: :ok:

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 08, 2017 17:39 Re: ŚLEPACZKI cz. IX-maj ze ślepaczkami-Faceci dla kotów :D

Brawo. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pon maja 08, 2017 19:03 Re: ŚLEPACZKI cz. IX-maj ze ślepaczkami-Faceci dla kotów :D

Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19335
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Wto maja 09, 2017 20:34 Re: ŚLEPACZKI cz. IX-maj ze ślepaczkami-Faceci dla kotów :D

Kochani Paczacze, dzisiaj przedstawiamy Wam naszą nową podopieczną, Nadię <3
Jej historia jest zupełnie nieoryginalna: kiedyś na pewno miała dom, bo człekolubna jest wprost niesłychanie, jednak szczęście nie trwało długo :( Nadia znalazła się na ulicy, skąd dobre dusze <3 zawiozły ją do przytuliska i poprosiły nas o pomoc.
I tak ta słodka panieneczka zagościła w naszym domu tymczasowym. Przed nią jeszcze zabieg oczyszczenia i zaszycia oczodołu, w którym oczka już nie ma :( Ale poza tym ta słodka istotka wydaje się być zdrowa :)
Nadia jest z nami zaledwie od dwóch dni, a już wszyscy jesteśmy zakochani po uszy! ;)
Pierwsze zdjęcia jednookiej pożeraczki serc wolontariackich :)
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Wto maja 09, 2017 22:18 Re: ŚLEPACZKI cz. IX-maj ze ślepaczkami-Faceci dla kotów :D

Ktoś chyba odwrócił fotografię w programie do obróbki zdjęć, bo na pierwszym zdjęciu Nadia nie ma swojego lewego oka, a na drugim swojego prawego oka. Które zdjęcie nie było przerobione?

A tak w ogóle to Nadia jest śliczna :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro maja 10, 2017 6:10 Re: ŚLEPACZKI cz. IX-maj ze ślepaczkami-Faceci dla kotów :D

Stomachari pisze:Ktoś chyba odwrócił fotografię w programie do obróbki zdjęć, bo na pierwszym zdjęciu Nadia nie ma swojego lewego oka, a na drugim swojego prawego oka. Które zdjęcie nie było przerobione?

A tak w ogóle to Nadia jest śliczna :)


Albo lustro? :20147 W każdym razie Nadia nie ma lewego oczka.
Stomachari, co za spostrzegawczość! :)

Nadia mnie zachwyca! Ten słodki nosek aż się prosi o całuski.

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Śro maja 10, 2017 10:00 Re: ŚLEPACZKI cz. IX-maj ze ślepaczkami-Faceci dla kotów :D

słodka mała :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro maja 10, 2017 11:00 Re: ŚLEPACZKI cz. IX-maj ze ślepaczkami-Faceci dla kotów :D

Pani Aleksandra <3 z Pabianic przysłała dla podopiecznych Fundacji wspaniały dar - niespodziankę!!! Dotarła do nas paczka pełna pysznego jedzonka dla naszych podopiecznych! :-D
To naprawdę ogromna radość i pomoc dla nas!!!
Poniżej fotorelacja z przyjęcia paczki, które nadzorował nasz prywatny specjalista do spraw BHP, niewidomy Bąbel ;-) On również bardzo się ucieszył, że ślepaczki, które nie mają jeszcze własnych domów i rodzin, mają prawdziwych Przyjaciół <3 I będą miały pełne smakowitości brzuszki!
Nawiasem mowiąc, trzeba przyznać, że Bąbelek okazał się mniej zaangażowany od swojego kumpla - trójłapka Józia, który kiedyś w podobnej sytuacji postanowił darów osobiście spróbować i w tym celu otworzył sobie opakowanie suchej karmy ;) A co! Jak kontrola jakości, to porządna :ryk:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, ewar i 195 gości