....i do przodu ;)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt kwi 21, 2017 7:41 Re: Prosze o pomoc i rade

Eweli77,

Najskuteczniejszym i zarazem najzdrowszym środkiem na odkłaczenie jest perz (ten uciążliwy chwast), lub trawa z długimi łodygami.
Narwij trochę łodyżek i daj dziewczynom, zobaczysz, jak się rzucą.
Ja wstawiam do szklanki z wodą i koty sobie podchodzą i skubią.
Myślę, że Twoim kotom tego brakuje, zwłaszcza jeżeli w poprzednim życiu wychodziły na dwór.
Trzeba być co prawda przygotowanym na pawie zaraz po spożyciu :wink: ja pilnuję, aby kot był w tym czasie na podłodze bez rzeczy dookoła, łatwo się sprząta :mrgreen:
Zakłaczenie może być przyczyną braku apetytu.
Acha, nie dopuszczaj kotów do szczypiorku, cebula, więc i szczypior są szkodliwe dla kota.

A w ogóle Twój wątek jest "ku pokrzepieniu serc" :1luvu:

.Mia.

 
Posty: 770
Od: Wto sty 15, 2013 19:03
Lokalizacja: maz wsch

Post » Pt kwi 21, 2017 9:10 Re: Prosze o pomoc i rade

Wlasnie wet mi to wczoraj tlumaczyl zeby trawe skubaly rano ladna pogoda juz narwalam i perzu i trawki podworkowej i kupilam tez taka balkonowa doniczke zeby im wsadzic tez te trawke. A moj kochany szczypiorek juz wczoraj zrobil wylot na klatke moze tam w oknie jeszcze troszke pozyje :roll:
Maluchy mialy byc podobno ospale po tych lekach ale one adhd maja tylko bawic i bawic a jak rano wstajemy i tylko uslysza nasze glosy to aaaria operowa im sie wlacza uspakajaja sie dopiero jak je poglaskamy i pogryza nam paluchy wiec niestety wstaje pol godz wcześniej niz zawsze zeby sie z nimi wybawic a pozniej spokojnie dzieci szykowac :lol:
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pt kwi 21, 2017 12:14 Re: Prosze o pomoc i rade

:1luvu: wpadłam po uszy :kotek:



eweli77 pisze:Obrazek

I wieczorkiem tez mamusie kocham :1luvu:

gizmo22

 
Posty: 171
Od: Wto lis 29, 2016 8:39

Post » Pt kwi 21, 2017 13:35 Re: Prosze o pomoc i rade

Mnie tez to zdjecie niesamowicie urzekło ze akurat udalo mi sie ten moment uwiecznic jak tak sobie w oczka patrza czesto tak robia ale nigdy nie udalo mi sie pstryknac bo jak podchodzilam zaczynaly na mnie patrzec
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pt kwi 21, 2017 19:45 Re: Prosze o pomoc i rade

Narwalam trawki tak ze "na ciasno" zmiescila sie w szklance takiej po nutelli luska wyzarla prawie wszystko to byly dosc dlugie trawki obgryzla rowno ze szklanka i jeszcze powyciagala ale nigdzie nie ma pawia mam nadzieje ze zadziala.
Mam mega problem jestem "obsypana"jakims dziadostwem plecy dekold szyja i twarz po bokach do skroni zaczelo sie pare tyg. temu poczatki na plecach pomyslalam zmiana balsamu ale problem sie rozwijal i dermatolog zaczela przepisywac mi rozne masci itp niestety w drugi dzien swiat zaatakowalo mi wlasnie dekold szyje i twarz normalnie jak taki ropny tradzik nastoletni.
Chodzi mi o to ze dzis dostalam antybiotyki doustne i maść clobederm sklad to najsilniejsze KORTYKOSTEROIDY nie wiem czy moglabym zaszkodzic kotkom i kocietom bo po posmarowaniu niby umylam rece ale jak to w zyciu a to sie dotkne twarzy a to szyje podrapie boje sie dotknac kotki luska mi przy nogach sie lasi maluszki spiewaja jak mnie slysza i skrobia sie do mnie po sciankach bo tylko do nich mowie a nie bawie sie z nimi POMOŻCIE bo nie moge nigdzie info znalezc czy te sterydy moga sie wchlaniac kotom przez dotyk czy im zaszkodza moze panikuje ale lapie sie na tym ze dotykam posmarowane miejsca a ta masc zostawia taki tlusty film wiec na dlon sie przenosi :?:
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pt kwi 21, 2017 20:08 Re: Prosze o pomoc i rade

Kotom nie zaszkodzi.


A to nie jest jakieś uczulenie?

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt kwi 21, 2017 21:04 Re: Prosze o pomoc i rade

Nie wiem masci/kremy zele antyuczuleniowe i doustne antyalergiki zadne nie dzialaja na to bylo coraz gorzej w tej chwili wygladam strasznie to mnie nie swedzi ale przez sen chyba rozdrapuje bo rano sa strupki mam nadzieje ze chociaz te antybiotyki zadzialaja testy alergiczne w trakcie jak narazie wszysto ujemne jeszcze lekarka mnie pocieszyla ze trzeba sie jak najszybciej tego pozbyc bo moze zrogowacenie sie zrobic i mi te wypyski na zawsze zostaną. Ciesze sie ze chociaz zwierzakom tym nie zaszkodze
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pt kwi 21, 2017 21:16 Re: Prosze o pomoc i rade

Dla ludzi o mocnych nerwach.... :strach:

Obrazek

Osobiscie sama siebie w tej chwili przerazam
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pt kwi 21, 2017 21:36 Re: Prosze o pomoc i rade

Oj, przydałby się dobry dermatolog.
Współczuję :(

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt kwi 21, 2017 21:56 Re: Prosze o pomoc i rade

Mam nadzieje ze ta pani jest nigdy wczesniej z jej uslug nie korzystalam bo nigdy nie bylo potrzeby ale znam ja z opini kilku znajomych mojej mamy i pielegniarki ktora pracuje w tej przychodni a jest corka mojej sasiadki o lekarce podobno zlego slowa nie mozna powiedziec moja mama raz w roku jesienia dostawala takiej "kaszki" z zaczerwienieniem wokół przez 10 lat stu lekarzy jej to "leczyli" bez efektu za kosmiczne pieniadze a ta babka obejrzala raz zdrapala jej tego odrobinke wziela na plytke i zrobila wymaz czy cos na drugi dzien dala masc za bagatela 12 zl mamie przeszlo po trzech dniach teraz co roku jak tylko zaczyna jej to wychodzic to smaruje i tego samego dnia juz to znika lekarka jej powiedziala ze bedzie tak miala co rok i tak jest ale od razu znika i kolezanka tez mi o niej mowila ze miala tradzik na lydkach i nogach tez pare lat kiecki nie zalozyla ani wakacje ani basen i nikt jej nie umial pomoc a ta po dwoch wizytach dala lek i do dzis nic juz jej nie wyskoczylo wiec ja pokladam w niej mega nadzieje wczesniej chodzilam do prywatnego gabinetu do innej bo ta ma dlugie kolejki moj znajomy lekarz zalatwil mi ze przyjela mnie po 5 tygodniach bo normalnie chcieli mnie na luty 2018 wpisac
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pt kwi 21, 2017 23:37 Re: Prosze o pomoc i rade

Chce sledzic watek slodziakow - zaznaczam :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 <3
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob kwi 22, 2017 8:52 Re: Prosze o pomoc i rade

Trzymam więc kciuki za skuteczne wyleczenie :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob kwi 22, 2017 9:32 Re: Prosze o pomoc i rade

Dzien dobry wszystkim myslelismy ze pospimy w sobote...ale gdzie tam dziewczynki rowno o 6 rozpoczely akcje budzik czyli aria+próby wyskrobania sie z domku ich mamusia stwierdzila ze ma to w nosie i poszla w cholere do pokoju córki, co bylo robic mąz sie przesunął zrobilismy gniazdo z lozka i male do nas. Potwierdzam teorie ze maja adhd to co wyprawiaja przy calej swojej niezgrabnosci przyprawilo mnie o bol brzucha ze smiechu
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Sob kwi 22, 2017 11:08 Re: Prosze o pomoc i rade

Wlasnie odkrylam ze mozna sie podkopac

Obrazek
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Sob kwi 22, 2017 11:12 Re: Prosze o pomoc i rade

Przez sciane tez moze sie uda....

Obrazek
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MB&Ofelia i 102 gości