[KONIEC]Daj sie skusić! na mini-zestaw:)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt kwi 21, 2017 1:12 [KONIEC]Daj sie skusić! na mini-zestaw:)

Tym razem dajemy sie skusić na przygotowane zestawy, które trochę ja, trochę z winy znajomej zaczęły powstawać :mrgreen: Nie gwarantuje, że wszystko będzie przydatne, ale dajmy się ponieść Naszej fantazji :!: :twisted:

Dzięki Waszemu zaangażowaniu w zakupy zostanie dofinansowane stado Anny, u której w ostatnich miesiącach coś drgnęło i były adopcje spełnione (te mniej spełnione też niestety :( ), ale żeby była równowaga w przyrodzie doszły nowe okaleczone, jak ten połamaniec, którego czeka kolejny zabieg
Obrazek viewtopic.php?f=1&t=179084
Jest tez chora Baśka i Tola, które wciąż czekają na pełną diagnostykę viewtopic.php?f=1&t=176831&start=690 oraz dwie puszyste koteczki, które natura ciągnie w las . Powszechnie wiadomo,że sterylizacja pomaga na takie ciągoty :ok:
A jeśli nie ma się ochoty na zakupy, można wpłacać, choćby skromne sumy, za pośrednictwem strony Pomagam.pl na zabiegi dla kolejnej potrzebującej https://pomagam.pl/kotkaznowotworem


:arrow: Każdy tzw. zestaw w cenie 10zł. Przesyłka pocztowa: sugerowana mini-paczka w cenie 9,50zł
:idea: Klikamy w zdjęcia i widzimy więcej 8)


ZESTAWY z różnych komponentów, w miarę do siebie dopasowanych, przeważnie po dwie rzeczy. Jeśli na zdjęciu coś jest to nie jako dekoracja, a pełny skład zestawu (oprócz wystroju kuchennego :mrgreen: )

1. Gdyby ktoś chciał się lepiej zorganizowac na wyjazd proponuję zestawik dla podróżnika 8) Pomoże Wam w tym książeczka oraz saszetka na dokumenty, jakieś medykamenty czy gotówkę, którą łatwo podpiąć wewnątrz torby i to co ważne nie straci sie z oczu. Obrazek

2. Dla bardziej zorientowanych w podróży nad morze mam bikini. Przymierzone, spakowane na wyjazd, do którego nie doszło, a w tym roku okazuje się za małe :P Rozm. M/38,biustonosz dosc uniwersalny, bo nawet na większym biuście ładnie się prezentuje, ale tyłeczek to już bedzie musiała któraś z Was mieć z tych mniejszych :twisted:
ObrazekObrazek

3. Jest też wiosenna w kolorze torebka, całkiem udana na wyjazdy :ok: Jej lekko gnieciony wizerunek, dobrze trzyma się w ręku
ObrazekObrazekObrazekObrazek

4.W podróż można też zabrać lekturę. Może, którąś z proponowanych? W zestawie książka do wyboru + zakładka. :arrow: kupiła obie dzus_anka
Mama w czterech ścianach [obyczajowa] - 464s., okładka miękka, stan bdb
Projekt matka [wspomnienia/z życia wzięte]- 382s., okładka miękka, stan idealny

5. Dla tych, co zostają w domu i pragną sobie po dogadzać mam ksiązkę kucharską :mrgreen:
Obrazek i takie oto w niej przysmaki: ObrazekObrazekObrazek

6. Komu nie w smak gotowanie, dla tych mam coś słodkiego na pocieszenie :ok: Pistacjowo ze wszech miar! Tzw. włoskie confetti, czyli pistacje zatopione w pistacjowym wnętrzu takiego a'la draże, ogromnego draże :P 175g :arrow: kupiła aleusha

7.Kawowy przysmak procentowy :mrgreen: wielce kombinowany, o wysokiej skuteczności rażenia, ok 30% Flaszeczka wzmocniona dwoma konkretnymi cukierasami mocccnoo czekoladowymi. :arrow: kupiła aleusha

8.Idealny zestawy na odstresowanie do pracy: jeden zdecydowanie kawowy, drugi bardziej czekoladowy. Oba dobrze wypasione :D Do picia: zaszetki czekolady smakowej oraz różnego rodzaju kawa, a do przekąszania różnorodne cukierasy kawowe i czekoladowe :arrow: oba zestawy kupiła aleusha
A. Bardziej czekoladowy
B. Bardziej kawowy

9. Nie bądźmy egoistyczni :!: Zaopatrzmy w małe co nieco również futrzaki.

A. Oto zdrowa saszetka + przysmaki + piłeczka z dzwoneczkiem Obrazek

B. Saszetka + 3 mechate myszki piszczące Obrazek

C. Żeby było w czym podawac jest i ceramiczna miska (średnicy ok.15cm) z wkładem :arrow: kupiła dzus_anka

D. Laserek,który może świecić jednym ciągiem bez trzymania albo można sobie nim pstrykać :P + coś do wszamania dla zabieganych :arrow: kupiła kocka

10. Teraz będziem pachnieć :ok: ale najpierw przydałoby sie dobrze umyć :mrgreen: Greckie mydełko + saszetki
Obrazek

11. Zestaw wieczorny, czyli peeling + maseczka nawilżająca :arrow: kupiła Taya

12. Zestaw całodobowy, czyli różne herbatki smakowe i owocowy nawilżacz do ust :arrow: kupiła kocka

13. Dwa lakiery do paznokci: jeden kryjący,tzw piaskowy (czyli drobinki w sobie ma i nie jest na paznokciu płaski), drugi z drobinkami nadaje się do zaakcentowania bazowego koloru.
Obrazek

14. Woreczek do szafy/szuflady by pachniało i odstraszało natrętne robale oraz mała książeczka pięknie wydana w twardej oprawie (idealna na podarunek :) ) :arrow: kupiła Norma0204

15. Znów coś do szafy :D Idealny wieszak dla tych z Was, które mają spory magazyn pasków, paseczków (myślę,ze też spokojnie można sobie odwiesić korale,szale). Ładnie prezentujący się, obity mechatym materiałem. A do tego cienki czarny, wytłaczany paseczek :arrow: kupiła dzus_anka

16.Sweterek idealny na wiosnę/lato, rozmiar M, w stanie dobrym, kolor - tu mam problem, bo nie różowy, ani stricte truskawkowy (nie do uchwycenia aparatem, ale nie jest tak rażący jak na zdjęciu!) Nie umiem określić :? + długie korale lekkie,chyba drewniane, pomarańczowozłociste.
Obrazek

17. Zestaw przywieszek: konik do kluczy, ciężkawy + kaczuszka leciutka, futrzasta jako zawieszajka do telefonu :) :arrow: kupiła Norma0204

18. Zestaw biżuterii: wisiorek na łańcuszku + kolczyki z delikatnym różowym akcentem :arrow: kupiła dzus_anka

19. Z tego bajzlu można sobie powybierać wedle uznania dwie rzeczy za 10zł albo jedną za 5zł. Są dostępne: 3 pary kolczyków, jeden naszyjnik (wszystko w niebiesko-granatowych odcieniach)
Obrazek
:arrow: obie bransoletki kupiła Bruna

20. Komplet 6-ciu pucharków na desery z dymnego szkła (tutaj przesyłka wyniesie 13-15zł)
ObrazekObrazek
Ostatnio edytowano Nie sie 06, 2017 13:55 przez Atta, łącznie edytowano 15 razy

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt kwi 21, 2017 7:37 Re: Daj sie skusić! na mini-zestaw:)

kocka - 10zł :arrow: wysłane: 21 kwietnia
aleusha - 40zł :arrow: wysłane: 24 kwietnia
dzus_anka - 50zł :arrow: wysłane: 25 kwietnia

Kwotę 100zł przekazano :arrow: 25 kwietnia

Bruna - 10zł :arrow: wysłane: 11 maja
kocka - 10zł :arrow: wysłane: 12 maja
Norma0204 - 25zł :arrow: wysłane: 15 maja
Taya - 15zł :arrow: wysłane: 25 maja

Kwotę 60zł przekazano :arrow: 7 czerwca
Ostatnio edytowano Czw cze 08, 2017 23:17 przez Atta, łącznie edytowano 13 razy

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt kwi 21, 2017 7:38 Re: Daj sie skusić! na mini-zestaw:)

Tak skromnie zaproszę pierwszych odwiedzających Miau :kitty:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt kwi 21, 2017 9:27 Re: Daj sie skusić! na mini-zestaw:)

Dla mnie zestaw 12 :-) i można slac

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 21, 2017 11:10 Re: Daj sie skusić! na mini-zestaw:)

Czy mogłabym poprosić o podanie średnicy miski z zestawu 9 C?? Dziękuję :)

dzus_anka

 
Posty: 16
Od: Pt kwi 21, 2017 10:46

Post » Pt kwi 21, 2017 11:46 Re: Daj sie skusić! na mini-zestaw:)

Pierwsza skuszona :201413 To teraz poleci z górki :wink:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt kwi 21, 2017 17:57 Re: Daj sie skusić! na mini-zestaw:)

Poproszę nr: 6, 7, 8 a i b.
Obrazek

aleusha

 
Posty: 2347
Od: Pon lip 09, 2012 14:19
Lokalizacja: okolice Mielca

Post » Pt kwi 21, 2017 21:10 Re: Daj sie skusić! na mini-zestaw:)

Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt kwi 21, 2017 23:12 Re: Daj sie skusić! na mini-zestaw:)

aleusha pisze:Poproszę nr: 6, 7, 8 a i b.


Jak ja Cię dawno nie widziałam :1luvu: Myślałam,że już tutaj nie bywasz.

Zatem cała słodycz dla Ciebie (obawiam się,że od confetti nie oderwiesz sie, póki nie zjesz całego) :D

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt kwi 21, 2017 23:19 Re: Daj sie skusić! na mini-zestaw:)

dzus_anka pisze:Czy mogłabym poprosić o podanie średnicy miski z zestawu 9 C?? Dziękuję :)


Ona jest taka większa, ma ok. 15cm :) Przepraszam,że tak późno odpisuję na Twój post, ale zgapiłam się :oops:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob kwi 22, 2017 9:46 Re: Daj sie skusić! na mini-zestaw:)

Atta pisze:
dzus_anka pisze:Czy mogłabym poprosić o podanie średnicy miski z zestawu 9 C?? Dziękuję :)


Ona jest taka większa, ma ok. 15cm :) Przepraszam,że tak późno odpisuję na Twój post, ale zgapiłam się :oops:


Nic się nie stało :)

W takim razie poproszę zestaw 4 (obie książki), 9C, 15 (bez paseczka bo i tak go nie wykorzystam a może posłuży Wam jako baza do stworzenia kolejnego zestawu) i 18 :D

dzus_anka

 
Posty: 16
Od: Pt kwi 21, 2017 10:46

Post » Sob kwi 22, 2017 19:33 Re: Daj sie skusić! na mini-zestaw:)

dzus_anka pisze:W takim razie poproszę zestaw 4 (obie książki), 9C, 15 (bez paseczka bo i tak go nie wykorzystam a może posłuży Wam jako baza do stworzenia kolejnego zestawu) i 18 :D


Mam nadzieję,że dałam czytelny opis, bo pod nr 4 kryją się dwa zestawy. Jeden zestaw to: 1 książka do wyboru + zakładka. Skoro prosisz o obie książki znaczy,że to będą 2 zestawy, a każdy zestaw = 10zł. Nie żebym Cię zniechęcała, ale uświadomiłam sobie teraz,że powinnam to rozpisać, jak w przypadku rzeczy dla kotów :201422
Tak więc zapytuję czy dokonując wyboru byłaś świadoma jego konsekwencji? bo ostatecznie załapujesz się na 5 zestawów :mrgreen: Czy tak?

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie kwi 23, 2017 10:18 Re: Daj sie skusić! na mini-zestaw:)

Atta pisze:
dzus_anka pisze:W takim razie poproszę zestaw 4 (obie książki), 9C, 15 (bez paseczka bo i tak go nie wykorzystam a może posłuży Wam jako baza do stworzenia kolejnego zestawu) i 18 :D


Mam nadzieję,że dałam czytelny opis, bo pod nr 4 kryją się dwa zestawy. Jeden zestaw to: 1 książka do wyboru + zakładka. Skoro prosisz o obie książki znaczy,że to będą 2 zestawy, a każdy zestaw = 10zł. Nie żebym Cię zniechęcała, ale uświadomiłam sobie teraz,że powinnam to rozpisać, jak w przypadku rzeczy dla kotów :201422
Tak więc zapytuję czy dokonując wyboru byłaś świadoma jego konsekwencji? bo ostatecznie załapujesz się na 5 zestawów :mrgreen: Czy tak?


Tak jak najbardziej :)

dzus_anka

 
Posty: 16
Od: Pt kwi 21, 2017 10:46

Post » Nie kwi 23, 2017 11:27 Re: Daj sie skusić! na mini-zestaw:)

Świetnie :ok: Piszę kolejne pw

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie kwi 23, 2017 12:43 Re: Daj sie skusić! na mini-zestaw:)

Atta pisze:Świetnie :ok: Piszę kolejne pw


Przelew zrobiony :)

Dane do przesyłki wysłane w odpowiedzi na wiadomość pw.

Czekamy z kociakami na dostawę :201461

dzus_anka

 
Posty: 16
Od: Pt kwi 21, 2017 10:46

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości