Ponura norka, zimna Walczymy ze wszystkimi przeciwnościami

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 22, 2017 12:08 Re: Nowe fotki!!! + kącik kulinarny !!! o TM [*] pamiętamy

Kurczę przepraszam Was bardzo, zawaliłam się robotą i dzisiaj dopiero skończyłam już nadrabiam zaległości!

Fryderyczek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kocie... pomysły?
Obrazek

Kocia... miłość?
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kącik kulinarny: - więcej fotek wkrótce

Deser z mascarpone
Obrazek

Własna szyneczka z piersi z kurczaka z pieprzem
Obrazek

Piecyk:

Obrazek
ser_Kociątko
 

Post » Nie sty 22, 2017 18:29 Re: Nowe fotki!!! + kącik kulinarny !!! o TM [*] pamiętamy

Ale śliczne zdjęcia. Koty jak bardzo się kochają. :201461 :201461 A te smakołyki - super. :cat3:
Obrazek

jasia.stargard2

 
Posty: 370
Od: Wto sty 27, 2015 16:02

Post » Pon sty 23, 2017 11:25 Re: Nowe fotki!!! + kącik kulinarny !!! o TM [*] pamiętamy

One się i kochają i nienawidzą czasami - jak jedno przegania drugie z miejsca spania :D albo jak się "biją" to aż wióry lecą i czasem krew :x
ser_Kociątko
 

Post » Wto sty 24, 2017 11:13 Re: Nowe fotki!!! + kącik kulinarny !!! o TM [*] pamiętamy

Wiecie co? Nie mam siły na nic, pogoda za oknem mnie dobija...
Koty lecą po całości, wczoraj otowrzyły szafkę z chrupami zjadły 2kg, pisałam na wątku PixieDIxie... dzisiaj wstaję a tu wszystkie śmieci rozrzucone po kuchni.... :( no nie mają prawa być głodne - nie wiem, co im odbiło :(
Ostatnio edytowano Wto sty 24, 2017 15:18 przez ser_Kociątko, łącznie edytowano 1 raz
ser_Kociątko
 

Post » Wto sty 24, 2017 12:58 Re: Nowe fotki!!! + kącik kulinarny !!! o TM [*] pamiętamy

Piekne fotki :) I Wy piekni! I smacznie tow ygalda :D choc mi podrzuc kawalek :D

A Jak brzuchole od kotow?

Moze glupie pytanie ale ... moze one robaki maja ze maja takie parcie na jedzenie?
U mnie Pixiasty byl mlody tez tak jadl... byl odrobaczany a ... pewnego wieczoru zwymiotowal TASIEMCA!
Pomimo odrobaczania.

Coco tez byla chyba 3x odrobaczana zanim wszystko poszlo...
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Wto sty 24, 2017 13:05 Re: Nowe fotki!!! + kącik kulinarny !!! o TM [*] pamiętamy

Robaków na pewno nie mają...
odrobaczałam je ostatnio dwukrotnie jak kończyliśmy tymczasowanie, potem były badania kupki i nic, zero robaków...

one od zawsze były łakome... już w fundacji... dlatego nie mogą mieć jedzenia na stałe, bo nie znają umiaru, ale to co się dzieje od dwóch dni to masakra jakaś...
i najgorsze jest to, że gdy tylko zwiększę ciut porcje żywieniowe to się zaczynają robić okrągłe jak piłki, więc trzymamy się tej gramatury i cały czas było ok, może to przelotne?
ser_Kociątko
 

Post » Wto sty 24, 2017 13:06 Re: Nowe fotki!!! + kącik kulinarny !!! o TM [*] pamiętamy

Moze... ale obserwuj... bo to intrygujace... bardzo skad taki napad. Bo taka ilosc karmy to .... ja dalej w szoku jestem.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Wto sty 24, 2017 13:08 Re: Nowe fotki!!! + kącik kulinarny !!! o TM [*] pamiętamy

Nie no pewnie, że będę obserwować, bo to jest niepokojące... ale wierzę, że to jednak chwilowa głupawka jedzeniowa...

brzuszki ok, nawet nie miały biegunki, wzdętych brzuszków nic... :strach: :strach:
ser_Kociątko
 

Post » Wto sty 24, 2017 14:45 Re: Nowe fotki!!! + kącik kulinarny !!! o TM [*] pamiętamy

Slodkie zdjecia :) kup lub zrob druga poduszke na parapet ;) koty zjadly 3 kg jedzenia? W jakim czasie? A moze karmia sąsiadów ;)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto sty 24, 2017 15:17 Re: Nowe fotki!!! + kącik kulinarny !!! o TM [*] pamiętamy

Na każdym oknie jest poduszka parapetowa ;) więc nie mogą narzekać na brak miejsca - one tak lubią.. jedno na drugim...
2kg jedzenia w 3 godziny... ale dziś już się normalnie zachowują, więc nie wiem... jakich sąsiadów? nie wychodzą nigdzie, to jakich sąsiadów? O.o
ser_Kociątko
 

Post » Wto sty 24, 2017 16:41 Re: Nowe fotki!!! + kącik kulinarny !!! o TM [*] pamiętamy

Haha a może otwierają okno i wyrzucają jedzenie za, a tam już czekają sąsiedzi. No jak to jacy?- koci :) 2 kg nie mogły zjeść same - przecież to cała paczka Purizonu ;)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto sty 24, 2017 17:18 Re: Nowe fotki!!! + kącik kulinarny !!! o TM [*] pamiętamy

no ale zjadły... Majka była z nami, więc została tylko trójka kotów - zniknął około 1kg porty21 cats haven i 1kg rybnej feringi... no przecież sama nie wyparowała... :) a wiem ile było bo dzień przed otwierałam te paczki...
ser_Kociątko
 

Post » Czw sty 26, 2017 8:49 Re: Nowe fotki!!! + kącik kulinarny !!! o TM [*] pamiętamy

chyba głód zażegnany - znów jedzą normalnie swoje porcje, nie dopominają się o więcej, nie wiem czym tamto było spowodowane, ale i szafka śmieciowa jest omijana i ta z chrupami też, więc o co chodziło? tego nie wie nikt :D
ser_Kociątko
 

Post » Pt sty 27, 2017 10:48 Re: Nowe fotki!!! + kącik kulinarny !!! o TM [*] pamiętamy

Najgorszy dzień jaki tylko mógł być - był wczoraj...

Miało być miło, sympatycznie, romantycznie...
Pojechaliśmy z Łukaszem na zakupy do IKEA w Łodzi... połaziliśmy, kupiliśmy pościel, pojemniczki, no takie tam fajne rzeczy... potem pojechaliśmy do herbaciarni - Dekadencja na Piotrkowskiej... i co? w zeszłym tygodniu jak byliśmy było tak super, że chcieliśmy raz jeszcze... no i wielkie zaskoczenie, po 15 minutach kelnerka przyniosła menu... po kolejnych 20 przyszła po zamówienie... my zamawiamy, a ona mówi, że tego akurat nie ma... chociaż to dwie różne herbaty były, no ale dobra, lecimy dalej... chcemy dwie inne, o tych też nie ma... następne dwie, tych też nie ma... w końcu jakieś dwie są, no ale! kelnerka nam podaje ... i co się okazuje? że to jednak nie są te, które zamawialiśmy, bo... jednak ich nie było i zrobiła inne...

Potem poszliśmy na obiad do Galicji pod Manufakturą, tu już było naprawdę SUPER! od razu menu, po 10 minutach złożone zamówienie, a po 20 minutach wszystko co chcieliśmy na naszym stole, ceny jak na takie porcje, obsługę, jakość, smak bardzo niskie :)

Nadszedł czas powrotu do domu i zaczęła się dopiero masakra... :(
Wsiedliśmy w 46, które jedzie do nas... i przez pierwsze 20 minut podróży było ok, a potem? Potem była MASAKRA...
W Zgierzu wsiadło dwóch albo trzech pijanych na maksa gości w wieku 20-25 lat... a w tramwaju oprócz nas byli: chłopak około lat 18, oni pijani, my z Łukaszem i drugi chłopak lat około 20... Pijani do każdego podchodzili pytali, czy komuś sklepać mordy i tak dalej i tak dalej... potem jeden z nich uderzył Łukasza... bo miał czarną czapkę. potem tamci młodzi chcieli nam pomóc... ich też zaczęli bić, motorniczy nie reagował w ogóle tylko dalej jechał... do mnie zaczęli się przystawiać... potem Łukasz zachował się przytomnie i powiedział, że jestem w ciąży i nie mogę się denerwować, o dziwo odpuścili na chwilę... a potem znowu się zaczęło... aż wysiedliśmy 10 przystanków wcześniej dla bezpieczeństwa... następny tramwaj za 30 minut dopiero... bo po 22... Łukasz wpadł na pomysł żebyśmy nie stali na przystanku tylko szli do domu powoli... ale przed nami ciemny las, a w nim wiemy że żyją dziko psy... no i jednak nie poszliśmy, wróciliśmy na przystanek, przyjechał tramwaj w przeciwną stronę.. wsiedliśmy żeby nie marznąć... pojechaliśmy 7 przystanków, wysiedliśmy przystanek przed mijanką, po chwili nadjechał nasz tramwaj i jakoś dotarliśmy do domu, zmarznięci, przemoknięci bo padało i w ogóle... :(
ser_Kociątko
 

Post » Pt sty 27, 2017 22:23 Re: Nowe fotki+kącik kulinarny Dodatkowe przeżycia!! :( TM [

O matko teraz doczytalam....

Masakra.... matko ... i takie cos... no ...
22 to przeciez nie tak pozno....

Ja bym pisala skarge na motorniczego
Jest monitoring pewnie...

To jest skandal

jak sie Łukasz czuje? Wszystko ok? Dobry mial pomysł z tą ciażą....
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MaryLux, nfd i 115 gości