Bazarek na małą Figę. Biżuteria, perfumy TANIO do 08.01

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon gru 26, 2016 22:33 Bazarek na małą Figę. Biżuteria, perfumy TANIO do 08.01

Wieki mnie nie było. Zaglądam, bo pojawiła się na mojej drodze kotka, której nie mogłam tak zostawić. Ktoś na początku grudnia pozbył się czarnej młodej kotki z domu, nazywamy ją Figa. Mała ma około 8 miesięcy, chuda niemiłosiernie, zarobaczona, świerzb w uszach, przeziębiona i do tego po połamaniu przedniej prawej łapki. Ktoś albo wyrzucił ją jak miała złamaną łapkę albo złamała ją już na dworze. Została znaleziona na Fabrycznej. Od Pani dokarmiającej tam koty dowiedziałam się, że pojawiła się tam na początku grudnia, nikt jej nie szukał, a ona nie radzi sobie w tym stadzie. Przyszła do mojej mamy do pracy, która od razu zadzwoniła do mnie. Obdzwoniłam wszystkich, których mogłam. Nikt nie mógł wziąć jej na DT. Ja mam chorującą, niezaszczepioną Klarę i nie mogłam jej u nas ulokować (totalny brak możliwości odizolowania). Ulokowałam małą w lecznicy w hoteliku, na doleczenie i obserwację. Dzisiaj rachunek jest już na 300zł, a jeszcze dojdzie sterylka. Była nią zainteresowana jakaś Pani, ale do dzisiaj się nie zdecydowała, więc straciłam nadzieję. Może to dlatego, że kotka utyka, może dlatego, że jest czarna, nie wiem... Szczęścia kocina nie ma. - Edit. stan na początek stycznia - 600zł rachunek w klinice. Zaraz sterylka. A tu mała czarna Figa, na dowód, że faktycznie istnieje ;) Figa jest na awaryjnym bardzo tymczasowym DT.

Obrazek



Bazarek jest na pokrycie kosztów leczenia i pobytu w lecznicy Figi, które do tej pory wynoszą 600zł :| . Czeka nas też sterylka - dodatkowy koszt.

Biżuteria i dodatki są mojego wyrobu. Reszta przedmiotów nowa.

Zapraszam do zakupów. Bazarek kończy się 8 stycznia. Jest opcja "kup teraz" i opcja licytacji. Jeśli ruszy licytacja, automatycznie przedmiot nie może być kupiony poprzez "kup teraz". Tak będzie sprawiedliwie. Koszt wysyłki biżuterii i zakładek 5,50zł. Koszt wysyłki perfum 10zł paczką, bo tu nie ma co ryzykować listu.


BIŻUTERIA I AKCESORIA

1. Kolczyki "Soczyście" (onyks niebieski, kwarc barwiony na żółto, srebro) - licytacja od 20zł, kup teraz 30zł.
Obrazek

2. Kolczyki Myartis (rodonit, jadeit, srebro oksydowane) - licytacja od 20zł, kup teraz 30zł
Obrazek

3. Kolczyki Black & Red - kolczyki w całości ze srebra, fasetowane kule onyksu i szklane czerwone koraliki. - licytacja od 20zł, kup teraz 30zł
Obrazek

4. Kolczyki Nimeah - kolczyki ze srebra, jedynie ozdobne koła bali są metalowe, walce wykonane z barwionej lawy. - licytacja od 15zł, kup teraz 25zł
Obrazek

5. Bransoletka Marielle w kształcie sprężynki. Akrylowe perły w kolorze białym i akrylowe kryształki. Bardzo wygodna w noszeniu. Dopasowuje się do różnych obwodów nadgarstków. Szerokość 5cm. - licytacja od 10zł, kup teraz 20zł :arrow: wywoławcza 10zł - alessandra :D
Obrazek

6. Zawieszka Violet - łezka onyksu, fasetowane kuleczki ametysty, srebrny kwiatek bali, elementy srebrne pr. 925 i 930. - licytacja od 15zł, kup teraz 25zł
Obrazek

7. zakładka do książki Pinki Cat
Zakładka "Pinki Cat" to drobna zakładka, której główną ozdobą jest zawieszka z grafiką kota. Nad zawieszką umieszczona jest kula wykonana z twardego drutu. Podstawa zakładki jest wykonana z metalu i ozdobiona motywem kwiatów i liści. Całość wykończona elementami posrebrzanymi.

Licytacja od 10zł, kup teraz 20zł

Obrazek

8. Zakładka do książki Świderek - duża; metalowa podstawa, elementy posrebrzane, kula - muszla zatopiona w żywicy.
- licytacja od 15zł, kup teraz 25zł
Obrazek

9. Zakładka do książki Fioletowe Ptaki
Zakładka Fioletowe Ptaki to ciekawy dodatek dla miłośników czytania. Podstawą zakładki jest duża metalowa baza z motywem kwiatów i motyli. Główną ozdobę zakładki stanowi element wiszący, czyli zawieszka z ptakami siedzącymi na drucie, pod którymi znajduje się gronko z fioletowych szklanych kropelek. Uwaga! W zależności od oświetlenia może wydawać się, że grono ma odcień błękitu. Taka magia koralików.
Nad zawieszką z ptakami umieszczona jest fasetowana szklana kula w odcieniu ciemniejszego różu. Elementy połączone są drutem posrebrzanym.
Długość podstawy zakładki - 12,3cm. Długość części wiszącej - 10cm.

Licytacja od 15zł, kup teraz 25zł

Obrazek

10. Zakładka JelonkoweLOVE
Zakładka JelonkoweLOVE pochodzi z kolekcji zakładek w grafikami. Jej głównym elementem jest metalowa podstawa w kształcie pióra, akrylowa złota perła (1,6cm) oraz zawieszka z grafiką z jelonkiem, która zabezpieczona została specjalnym klejem epoksydowym.
Wielkość podstawy zakładki - 8cm
Długość ozdobnej części wiszącej - 7,5cm

Licytacja od 10zł, kup teraz 20zł :arrow: wywoławcza 10zł - alessandra :D

Obrazek


11. Zakładka WiewióroweLOVE
Zakładka WiewióroweLOVE pochodzi z kolekcji zakładek w grafikami. Jej głównym elementem jest metalowa podstawa w kształcie pióra, szklana srebrna perła (6mm) oraz zawieszka z grafiką z wiewiórką, która zabezpieczona została specjalnym klejem epoksydowym.
Wielkość podstawy zakładki - 8cm
Długość ozdobnej części wiszącej - 7,8cm

Licytacja od 10zł, kup teraz 20zł

Obrazek

12. Zakładka WiewióroweLOVElove
Zakładka WiewióroweLOVElove pochodzi z kolekcji zakładek w grafikami. Jej głównym elementem jest metalowa podstawa ozdobiona tłoczeniem z motywem kwiatów i listków, akrylowa cieniowana żółta kulka (1cm) oraz zawieszka z grafiką z wiewiórką, która zabezpieczona została specjalnym klejem epoksydowym.
Wielkość podstawy zakładki - 8cm
Długość ozdobnej części wiszącej - 6,7cm

Licytacja od 10zł, kup teraz 20zł

Obrazek

13. Zakładka Susanoo
Zakładka "Susanoo" to idealny dodatek dla każdego miłośnika książek, a także dla miłośników orientu.
Zakładka wykonana została z dużej metalowej bazy z wizerunkiem smoka, zdobionej obręczy bali, zielonych szklanych koralików (5mm) oraz elementów posrebrzanych.
Wielkość zakładki - 12cm
Długość części wiszącej - 10cm.

Licytacja od 10zł, kup teraz 20zł

Obrazek


KOSMETYKI

14. Perfumy Femme Icon firmy AVON, 50ml :arrow: wywoławcza: franeczka2 :D
nowa, zapakowana w oryginalne zafoliowane pudełko.

Licytacja od 20zł, kup teraz 40zł

Obrazek

15. Woda toaletowa Mesmerize firmy Avon, 50ml :arrow: wywoławcza: franeczka2 :D
nowa, w oryginalnym pudełku, ale bez folii. Perfumy raz użyte w celu sprawdzenia zapachu.

Licytacja od 20zł, kup teraz 40zł

Obrazek


16. Perfumy Christian Lacroix "Bijou" stworzone dla Avon, 50ml :arrow: wywoławcza: franeczka2 :D
nowa, w oryginalnym pudełku, ale bez folii. Perfumy dwa razy użyte. Myślałam, że to będzie mój zapach, jednak nie, więc szukają nowej właścicielki. Buteleczka przepiękna.

Licytacja od 20zł, kup teraz 50zł

Obrazek


17. Zestaw "Only Imagine" firmy Avon - perfumetka 10ml + dezodorant w kulce :arrow: 12zł - alessandra :D
nowe, oryginalnie zapakowane

Licytacja od 10zł, kup teraz 25zł

Obrazek Obrazek


Zapraszam!
Ostatnio edytowano Sob sty 07, 2017 12:41 przez maueczarne, łącznie edytowano 5 razy

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto gru 27, 2016 14:03 Re: Bazarek na Czarnuszkę, podrzutka. Biżuteria, kosmetyki

wszystkie pachnidła licytuje zaczynajac za wywoławczą
"koty śpią z ludżmi,gdy tylko jest to możliwe,
w pozycji tak niewygodnej dla ludzi,
jak to tylko mozliwe dla kota"

franeczka2

Avatar użytkownika
 
Posty: 301
Od: Czw cze 07, 2012 16:56

Post » Wto gru 27, 2016 18:46 Re: Bazarek na Czarnuszkę, podrzutka. Biżuteria, kosmetyki

franeczka2 pisze:wszystkie pachnidła licytuje zaczynajac za wywoławczą


Dziękuję :) Dopytam tylko, łącznie z nr 17, czyli perfumetką i kulką?

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw gru 29, 2016 16:56 Re: Bazarek na Czarnuszkę, podrzutka. Biżuteria, kosmetyki

Może ktoś jeszcze? Dzisiaj odbieram kotkę. Aż boję się rachunku w lecznicy. A jeszcze przed nami sterylka i muszę jej teraz zapewnić wszystko w DT, bo tylko na takich warunkach zgodzono się jej pomóc.

Zapraszam do zakupów! :)

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon sty 02, 2017 23:39 Re: Bazarek na małą Figę. Biżuteria, perfumy TANIO do 08.01

Dodałam zdjęcia perfum. Może kogoś jeszcze zainteresują?

I zrobiłam w 1 poście mały update - koszty już 600zł... :( A mała nazywa się Figa. Dłuższa droga przed nami. Ktoś ją musiał bardzo skrzywdzić, bo trudno jej zaufać człowiekowi. I niestety najprawdopodobniej złamanie łapki i jak się okazało ogona to także sprawka człowieka. Brak mi słów :(

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto sty 03, 2017 12:58 Re: Bazarek na małą Figę. Biżuteria, perfumy TANIO do 08.01

startujemy z nr 5 , nr 10 i nr 17 za wywoławczą :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto sty 03, 2017 21:05 Re: Bazarek na małą Figę. Biżuteria, perfumy TANIO do 08.01

alessandra pisze:startujemy z nr 5 , nr 10 i nr 17 za wywoławczą :ok:


Dziękuję :) 5 i 10 zapisałam. 17 było już za wywoławczą wylicytowane przez franeczkę. Pozwalam podbić ;)

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro sty 04, 2017 14:26 Re: Bazarek na małą Figę. Biżuteria, perfumy TANIO do 08.01

maueczarne pisze:
alessandra pisze:startujemy z nr 5 , nr 10 i nr 17 za wywoławczą :ok:


Dziękuję :) 5 i 10 zapisałam. 17 było już za wywoławczą wylicytowane przez franeczkę. Pozwalam podbić ;)


korzystamy z pozwolenia :mrgreen: i dwa plus prosimy :D :ok:
p.s. a nie masz okularów jakowyś , cobyśmy lepiej widzieli na przyszłość ? :lol:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob sty 07, 2017 12:40 Re: Bazarek na małą Figę. Biżuteria, perfumy TANIO do 08.01

alessandra pisze:
maueczarne pisze:
alessandra pisze:startujemy z nr 5 , nr 10 i nr 17 za wywoławczą :ok:


Dziękuję :) 5 i 10 zapisałam. 17 było już za wywoławczą wylicytowane przez franeczkę. Pozwalam podbić ;)


korzystamy z pozwolenia :mrgreen: i dwa plus prosimy :D :ok:
p.s. a nie masz okularów jakowyś , cobyśmy lepiej widzieli na przyszłość ? :lol:



Dziękuję :1luvu: Już uzupełniam cenę.
Okulary mam, ale na własny nosie i jak je oddam to ja tym razem nie dojrzę ofert ;)

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob sty 07, 2017 15:00 Re: Bazarek na małą Figę. Biżuteria, perfumy TANIO do 08.01

maueczarne pisze:
alessandra pisze:
maueczarne pisze:
alessandra pisze:startujemy z nr 5 , nr 10 i nr 17 za wywoławczą :ok:


Dziękuję :) 5 i 10 zapisałam. 17 było już za wywoławczą wylicytowane przez franeczkę. Pozwalam podbić ;)


korzystamy z pozwolenia :mrgreen: i dwa plus prosimy :D :ok:
p.s. a nie masz okularów jakowyś , cobyśmy lepiej widzieli na przyszłość ? :lol:



Dziękuję :1luvu: Już uzupełniam cenę.
Okulary mam, ale na własny nosie i jak je oddam to ja tym razem nie dojrzę ofert ;)


aj, to w takim razie nie nalegamy :wink: :lol:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob sty 07, 2017 18:16 Re: Bazarek na małą Figę. Biżuteria, perfumy TANIO do 08.01

Może jeszcze coś komuś? Zapraszam. Zbieram teraz na sterylizację, bo już o kosztach, które poszły wcześniej nawet staram się nie myśleć...

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Nie sty 08, 2017 13:58 Re: Bazarek na małą Figę. Biżuteria, perfumy TANIO do 08.01

Hop hop! Okazja na takie fajne rzeczy tylko dzisiaj do północy!

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Nie sty 08, 2017 23:03 Re: Bazarek na małą Figę. Biżuteria, perfumy TANIO do 08.01

Jeszcze przez godzinę możecie wylicytować te super fanty. Zapraszam!

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro lut 01, 2017 23:20 Re: Bazarek na małą Figę. Biżuteria, perfumy TANIO do 08.01

Dziewczyny, przepraszam bardzo za milczenie. Najpierw ja się bardzo pochorowałam, a potem problemy ze stadem. Teraz jeszcze Figa :(
Dzisiaj miała planową sterylkę. Ze sterylizacji zrobił się poważny zabieg. Po otwarciu jamy brzusznej okazało się, że jej wnętrzności są pozrastane! Są dwie opcje - albo potrącił ją samochód albo ktoś się nad nią znęcał. miednica, jelita, jajniki przesunięte i pozrastane. Słabo się mała czuje. Mam nadzieję, że da radę, bo nie jest ciekawie :( Koszty wzrosły i jeszcze wzrosną. Biedna mała. A ja wystawię kolejne fanty.

Wiadomości do Was już piszę i paczki nadam jak tylko dostanę przelew.

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt lut 03, 2017 8:15 Re: Bazarek na małą Figę. Biżuteria, perfumy TANIO do 08.01

maueczarne,masz ode mnie info na pww sparwie pieniażków za fanty i odebranie ich
"koty śpią z ludżmi,gdy tylko jest to możliwe,
w pozycji tak niewygodnej dla ludzi,
jak to tylko mozliwe dla kota"

franeczka2

Avatar użytkownika
 
Posty: 301
Od: Czw cze 07, 2012 16:56

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości