Weterynarz obserwacja wsciklizna książeczka

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw lis 03, 2016 17:36 Weterynarz obserwacja wsciklizna książeczka

Witam,
piszę bo mam pytanie, mój kot przez to, że ugryzł weterynarza w czasie badań została zalecona mu obserwacja pod kątem wśieklizny (te 15 dni) Kot ewidentnie ugryzł lekarkę ze stesu jaki mu zafundowała i złego podejścia tej pani do mojego kota. Kot mieszka w mieszkaniu z którego nie wychodzi, wiec wścieklizny nie miał jak złapać, ale ok...nie dało się nic zrobić, pani straszyła procedurą urzędową...obserwacja musi być.

I teraz, jak zostały "odbębnione" 2 z 3 wizyt i lekarka dosłownie zaświeciła mu w oczy i wyszła i zabrała za to 80 zł (wizyta domowa, ja kota do tej lecznicy ponownie nie zaprowadzę! jak widać ocena 4,7/5 na fb nic nie znaczy) czy da się przerwać te obserwacje? Wszyscy stwierdzają że ten kot to nie ma wścieklizny, nawet lekarka której zostało zlecone badanie mojego kota. Dodatkowo pani weterynarz zatrzymała książeczkę i powiedziała, że odda ją dopiero na końcu. Ale czy ona ma prawo ją tak zatrzymać ?
Pomóżcie, bo bardzo chce się już uwolnić od tej weterynarii...

pani.pyrka

 
Posty: 1
Od: Czw lis 03, 2016 16:37

Post » Czw lis 03, 2016 18:00 Re: Weterynarz obserwacja wsciklizna książeczka

Książeczka to nie dokument ścisłego zarachowania. Można założyć nową u innego weta.
Prawdopodobieństwo wścieklizny u kota niewychodzącego jest zerowe. Zadzwoń do innego weta - to ci potwierdzi.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob lis 12, 2016 9:44 Re: Weterynarz obserwacja wsciklizna książeczka

Ta obserwacja jest w Twoim domu? Jeśli lekarz podejrzewa wściekliznę, to zgłasza to Powiatowemu Lekarzowi Weterynarii. Jeśli tak nie było w Twoim przypadku, to ta obserwacja to ściema.
http://bip.wiw.szczecin.pl/WIWSzczecin/ ... E19F01F02B

Fainche

 
Posty: 111
Od: Sob kwi 30, 2011 9:49




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości