Międzynarodowa Wystawa Kotów - ŁÓDŹ 5-6 listopada 2016 (SCC)

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Wto sie 30, 2016 20:22 Międzynarodowa Wystawa Kotów - ŁÓDŹ 5-6 listopada 2016 (SCC)

SUPREME CAT CLUB SERDECZNIE ZAPRASZA

Obrazek

Ulotka o wystawie: http://www.supremecatclub.pl/listopad2016info.pdf

Miejsce wystawy:
Łódź ul. Północna 36 (hala "Społem")
Organizator nie zapewnia krzeseł

Zaproszeni sędziowie:

Mr. Marcin Biernaczyk PL - III
Mrs. Aina Hauge NO - I, III, IV
Mr. Martin Kabina CZ - all breed
Mrs.Irene Eek Magnusson SE - II, IV
Mr. Vladimir Isakov BY- all breed
Mr. Michael Edström SE - I, II, IV
Mrs. Sabine Mösch CH - II, III, IV
Mr. Mateusz Jędrzejowski PL - II


W sobotę i niedzielę przewidziany:

BOB Kitten (kl. 11 i 12)
BOB Adult (kl. 9, 7, 5, 3 i 1 razem)
BOB Neuter (kl. 10, 8, 6, 4 i 2 razem)


[size=150]Szef stewardów:

Olga Fajkowska - kontakt: o.fajkowska@gmail.com

Zgłoszenia na wystawę oraz opłaty przyjmujemy:
do 24 października 2016
[size=150]on-line: http://www.scc.miau.pl
e-mail: irena.nalewaj@felispolonia.eu




[b]OPŁATY:


Nr konta bankowego SCC: 77 1050 1461 1000 0090 3025 0691
Opłat za wystawę, na konto bankowe SCC, należy dokonać najpóźniej w dniu zamknięcia zgłoszeń tj. do 31 października 2016r.

Opłata za obsługę płatności na wystawie to 50zł od wystawcy.


Obrazek

Przy zgłoszeniu miotu na dwa dni wystawy można zgłosić do oceny jedno kocię z tego miotu w cenie 50 PLN.

* Członkowie Supreme Cat Club: zniżka 20 zł za kota (przy zgłoszeniu na oba dni wystawy)


Warunki weterynaryjne:

• Koty uczestniczące w wystawie muszą być zachipowane (dotyczy także miotów), zdrowe, wolne od chorób zakaźnych i pasożytniczych.
• Wystawca musi posiadać dla każdego kota książeczkę zdrowia lub paszport.
Obowiązkowe są szczepienia przeciwko wściekliźnie, katarowi kociemu i panleukopenii dokonane nie wcześniej niż 2 lata (730 dni) i nie później niż 15 dni przed wystawą.
• Kocięta do 7 miesiąca życia, nie muszą być szczepione przeciwko wściekliźnie.
• Koty białe, muszą posiadać zaświadczenie lekarskie o stanie słuchu(Reg. wystawowy FIFe 3.5).
• Wystawiane koty muszą mieć skrócone pazurki. (Reg. wystawowy FIFe 3.4).
• Jeśli w trakcie przyjmowania kota na wystawę, bądź w trakcie wystawy, lekarz weterynarii stwierdzi objawy chorobowe u kota, taki kot razem z innymi kotami
należącymi do danego wystawcy, zostaje natychmiast usunięty z hali wystawowej. (Reg.wystawowy FIFe 3).

UWAGA !!!!!

W związku z decyzją Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Łodzi
przy przyjęciach kotów na wystawę, obowiązkowo należy przedstawić

ZAŚWIADCZENIE OD LEKARZA WETERYNARII,
wydane nie wcześniej niż na 3 dni przed wystawą.


Regulamin wystawy:

• W użyciu pozostają wszelkie przepisy i regulaminy wystawowe FIFe oraz Federacji Felis Polonia.
• Na terenie wystawy mogą przebywać tylko koty, które ukończyły 4 miesiące życia (Reg. wystawowy FIFe 3.3), są umieszczone w katalogu lub dodatku do katalogu
(Reg. wystawowy FIFe 1.15b) i przeszły pozytywnie kontrolę weterynaryjną.
• Niedozwolona jest sprzedaż kotów podczas trwania wystawy. Wystawca sprzedający kocięta na terenie wystawy zostanie z niej usunięty, a kotom zostanie wpisana absencja
(również w przypadku gdy kot zostanie już oceniony)
• w wystawie mogą uczestniczyć tylko wykastrowane koty domowe z odpowiednią adnotacją w książeczce zdrowia lub paszporcie.
• Koty zostają umieszczone w ponumerowanych klatkach, zmiana numeru klatki lub jej przeniesienie bez zgody organizatora spowoduje wycofanie kota z wystawy.
(Reg. wystawowy FIFe 3)
• Organizator nie zapewnia krzeseł dla wszystkich wystawców.
• Wszystkie koty ujęte w katalogu podlegają opłacie wystawowej, nawet w przypadku absencji. Jeśli wystawca nie może pojawić się na wystawie
z powodu nieprzewidzianych okoliczności przed datą zamknięcia zgłoszeń (decydująca jest data pieczątki pocztowej), zobowiązany jest powiadomić o tym organizatora na piśmie.


************************************************** WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE **************************************************

*
Ostatnio edytowano Wto lis 01, 2016 20:13 przez Supreme Cat Club, łącznie edytowano 15 razy
Obrazek

Supreme Cat Club

Avatar użytkownika
 
Posty: 293
Od: Sob wrz 28, 2013 20:43
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro wrz 07, 2016 21:07 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów - ŁÓDŹ -5-6 listopada (SCC)

Bardzo fajny skład sędziowski , serdecznie zapraszamy !!!

king

 
Posty: 50
Od: Pon sty 05, 2015 21:23

Post » Pt wrz 09, 2016 17:22 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów - ŁÓDŹ -5-6 listopada (SCC)

Zastanawiam się :D i wybór między Poznań a Łódź w tym momencie :) jest po stronie Łodzi .... a hotele jakieś :D może zniżki jakieś.
bo los tak naprawdę często się uśmiecha, trzeba tylko ten uśmiech dostrzec i na niego odpowiedzieć

Enya

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Czw paź 23, 2003 12:30

Post » Pt wrz 09, 2016 19:49 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów - ŁÓDŹ -5-6 listopada (SCC)

My w Lodzi zawsze spimy w Hostelu Molo :-)
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9372
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob wrz 10, 2016 18:55 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów - ŁÓDŹ -5-6 listopada (SCC)

Zapowiada się super wystawa. :201461

Ewa02

 
Posty: 116
Od: Pt paź 15, 2004 20:48

Post » Sob wrz 10, 2016 19:09 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów - ŁÓDŹ -5-6 listopada (SCC)

jak co roku ja jestem odpowiedzialny za bazę hotelową ( starałem się Wam pomagać w Sierniewicach ) , jestem umówiony z Panią prezes Kostecką w poniedziałek ,wiec we wtorek postaram się podać ceny w 3 gwiazdkowym hotelu ŚWIATOWIT w samym centrum Łodzi , blisko hali wystawowej ( tam będą nocować sędziowie ) . Co do hostelu Molo reklamowanego przez WISTRĘ podpisuję się obiema rękoma ( mieszkam niedaleko MOLO na JULIANOWIE ) , jest sprawdzony i ceny niskie . Jak ktoś chce coś ekstra to śmiało do mnie dzwońcie 790 818 444 JAREK MAJER , postaram się pomóc .

king

 
Posty: 50
Od: Pon sty 05, 2015 21:23

Post » Sob wrz 10, 2016 21:14 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów - ŁÓDŹ -5-6 listopada (SCC)

king pisze:jak co roku ja jestem odpowiedzialny za bazę hotelową ( starałem się Wam pomagać w Sierniewicach ) , jestem umówiony z Panią prezes Kostecką w poniedziałek ,wiec we wtorek postaram się podać ceny w 3 gwiazdkowym hotelu ŚWIATOWIT w samym centrum Łodzi , blisko hali wystawowej ( tam będą nocować sędziowie ) . Co do hostelu Molo reklamowanego przez WISTRĘ podpisuję się obiema rękoma ( mieszkam niedaleko MOLO na JULIANOWIE ) , jest sprawdzony i ceny niskie . Jak ktoś chce coś ekstra to śmiało do mnie dzwońcie 790 818 444 JAREK MAJER , postaram się pomóc .



Super, będę czekać na info :D hostel odpada, poszukuję hotelu.
bo los tak naprawdę często się uśmiecha, trzeba tylko ten uśmiech dostrzec i na niego odpowiedzieć

Enya

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Czw paź 23, 2003 12:30

Post » Pon wrz 12, 2016 21:11 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów - ŁÓDŹ -5-6 listopada (SCC)

Witajcie . Jak obiecałem podaję ceny pokoi w 3 gwiazdkowym hotelu ŚWIATOWIT w samym centrum Łodzi , znakomity dojazd do hali wystawowej .
1ka ze śniadaniem 110 zł , 2ka 166 zł plus dopłata 19 zł za zwierzaki w pokoju . Jak ktoś jest zainteresowany to proszę powołać się na moją osobę i nasz klub ( może ustalimy hasło :) ) . Natomiast jeśli ktoś szuka większego luksusu i chce posmakować troszkę historii i klimatu dawnej Łodzi to proponuję hotel Tabaco który jest przerobiony z dawnej fabryki z XIX w . Niestety zaszła zmiana i o koszt noclegu w Tabaco musicie się niestety dopytywać indywidualnie . Pozdrawiam Jarek .
Ostatnio edytowano Wto wrz 13, 2016 20:21 przez king, łącznie edytowano 1 raz

king

 
Posty: 50
Od: Pon sty 05, 2015 21:23

Post » Pon wrz 12, 2016 22:18 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów - ŁÓDŹ -5-6 listopada (SCC)

king pisze:Witajcie . Jak obiecałem podaję ceny pokoi w 3 gwiazdkowym hotelu ŚWIATOWIT w samym centrum Łodzi , znakomity dojazd do hali wystawowej .
1ka ze śniadaniem 110 zł , 2ka 166 zł plus dopłata 19 zł za zwierzaki w pokoju . Jak ktoś jest zainteresowany to proszę powołać się na moją osobę i nasz klub ( może ustalimy hasło :) ) . Natomiast jeśli ktoś szuka większego luksusu i chce posmakować troszkę historii i klimatu dawnej Łodzi to proponuję hotel Tabaco który jest przerobiony z dawnej fabryki z XIX w . Ceny w Tabaco to ; 1ka -180 zł a 2ka - 220 zł i tu już ceny na hasło KOTY . Pozdrawiam Jarek .



Bardzo dziękuje za info :D do zobaczenia.
bo los tak naprawdę często się uśmiecha, trzeba tylko ten uśmiech dostrzec i na niego odpowiedzieć

Enya

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Czw paź 23, 2003 12:30

Post » Wto wrz 13, 2016 20:21 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów - ŁÓDŹ -5-6 listopada (SCC)

Niestety zaszła zmiana i o koszt noclegu w Tabaco musicie się niestety dopytywać indywidualnie . Pozdrawiam Jarek .

king

 
Posty: 50
Od: Pon sty 05, 2015 21:23

Post » Wto wrz 27, 2016 8:25 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów - ŁÓDŹ -5-6 listopada (SCC)

Witam serdecznie chciałam zgłosić koty on-line, niestety link ze strony klubu nie przekierowuje do formularza. :?

butterfly2101

Avatar użytkownika
 
Posty: 37
Od: Wto gru 18, 2012 20:07
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post » Wto wrz 27, 2016 15:13 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów - ŁÓDŹ -5-6 listopada (SCC)

Prosimy o jeszcze chwilkę cierpliwości, zgłoszenia zostaną niebawem uruchomione
Obrazek

Supreme Cat Club

Avatar użytkownika
 
Posty: 293
Od: Sob wrz 28, 2013 20:43
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 27, 2016 23:01 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów - ŁÓDŹ -5-6 listopada (SCC)

Dziękuję za odpowiedź :)

butterfly2101

Avatar użytkownika
 
Posty: 37
Od: Wto gru 18, 2012 20:07
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post » Śro wrz 28, 2016 21:27 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów - ŁÓDŹ -5-6 listopada (SCC)

Czy kastraty biorą udział w BOBie?

Ataya

 
Posty: 3
Od: Sob sie 13, 2016 20:23

Post » Czw wrz 29, 2016 22:04 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów - ŁÓDŹ -5-6 listopada (SCC)

Supreme Cat Club pisze:

BOB Kitten (kl. 11 i 12)
BOB Adult (kl. 9, 11, 7, 5, 3 i 1 razem)
BOB Neuter (kl. 10, 8, 6, 4 i 2 razem)

Obrazek

O-l-g-a

 
Posty: 3826
Od: Śro sie 11, 2004 1:46
Lokalizacja: Łódź

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: edyta.nowak87 i 18 gości