Ogłoszenia "Wezmę kota"

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw mar 24, 2016 9:36 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Mambo,około 2,5 letni pieszczoch kanapowy poleca się,nie gryzie,nie drapie,kot idealny :)
Obrazek
https://web.facebook.com/media/set/?set ... 802&type=3

jolab

 
Posty: 1824
Od: Pon sie 06, 2007 15:53
Lokalizacja: Płock

Post » Czw mar 24, 2016 11:15 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Magda_77
Nawet nie wiesz, jak przyjemnie się czyta takie posty...

Co do Warszawy, polecam zajrzeć do DT u Magdy (mają swoją www i są na FB), skąd mam swoich zbójów i kotkę na tymczasie. Jeśli chcesz jednego kota, to taki 3-4 letni minimum, bo inaczej się zanudzi.

Od razu w pakiecie polecam osiatkowanie w firmie Bezpieczny Kot - dla kotów od Magdy jest zniżka ;) Możesz np. osiatkować sam balkon, a w oknach zainstalować ograniczniki, żeby ich nie uchylać, bo to śmiertelne niebezpieczeństwo dla kota. Kotu balkon wystarczy, chyba że Ty masz zamiar jakieś okno otwierać na oścież, to wtedy to okno też trzeba osiatkować.

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 25, 2016 17:44 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Pani rozmnażająca powinna dostać sterylkę dla kotki-mamusi w pakiecie z adopcją. Ale kocięta faktycznie są jeszcze za małe na odstawienie od mamy.
ObrazekObrazek

boniedydy

 
Posty: 1622
Od: Śro wrz 11, 2013 22:05


Post » Nie mar 27, 2016 23:18 Re: stara panna szuka kota

magdalena99 pisze:Moim zdaniem, jeśli zależy Ci na konkretnym charakterze, powinnaś poszukać kota dorosłego, o którym coś wiadomo. Domy tymczasowe, czy wolontariusze ze schroniska/fundacji potrafią dużo powiedzieć o charakterze danego kota. Zresztą poczytaj wątki na forum - wybór jest ogromny.
W każdym razie, jeśli długo nie ma Cię w domu, zdecydowanie powinien być to kot dorosły, który po prostu Twój pobyt w pracy prześpi :D. A jeszcze lepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji są dwa koty (najlepiej by się znały i lubiły).
Dzięki za rady - pewnie za radą DarkAngel skontaktuję się z DT u Magdy.

magdalena99 pisze:A co do wyjazdu na wakacje - wszystko zależy od tego czy masz odpowiedzialną osobę, która się kotkiem zaopiekuje podczas Twojej nieobecności. Najlepiej by futrzak pozostał wtedy w swoim domu.

No właśnie do tej pory nie miałam takich potrzeb. Wyjeżdżałam, a mieszkanie czekało na mnie.
A tu trzeba by zapewnić kogoś komu ufam na tyle, żeby zostawić mu klucze, a kto miałby czas i siłę, żeby wpadać codziennie? co drugi dzień?

Magda_77

 
Posty: 2
Od: Śro mar 23, 2016 22:22

Post » Pon mar 28, 2016 16:07 Re: stara panna szuka kota

Magda_77 pisze:No właśnie do tej pory nie miałam takich potrzeb. Wyjeżdżałam, a mieszkanie czekało na mnie.
A tu trzeba by zapewnić kogoś komu ufam na tyle, żeby zostawić mu klucze, a kto miałby czas i siłę, żeby wpadać codziennie? co drugi dzień?

Gdzieś tu na forum jest wątek, w którym chętne osoby zgłaszają gotowość zaopiekowania się kotami (odpłatnie lub "za wzajemność). W Warszawie nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem takiej osoby.

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 31, 2016 22:57 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Szukam do przygarniecia małego, młodego kota - w domu jest dziecko i mieszka dorosły labrador :-). Może jakieś kocięta ze sląska szukają domu :-)?

Asiiika

 
Posty: 1
Od: Czw mar 31, 2016 21:59

Post » Pt kwi 01, 2016 10:59 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota" - RUDY/BIAŁO-RUDY

Witam,
poszukuję młodziutkiego KOTA - najchętniej RUDEGO/BIAŁO-RUDEGO. Mieszkam pod Warszawą, w dużym mieszkaniu z ogrodem, w baaardzo zielonym i spokojnym miejscu. Poszukuję kotka (nie więcej niż 6 msc), który jest na tyle młody by zżył się z dzieckiem lub ma dobre doświadczenia z dziećmi (mam 2 letnią córkę). Chcemy stworzyć kociakowi dom ciepły i kochający, bardzo proszę o zgłoszenia. Możemy dojechać po kotka, byle nie na drugi koniec Polski :)

pozdrawiam,
Marta

panicogito13

 
Posty: 1
Od: Pt kwi 01, 2016 10:53

Post » Pt kwi 01, 2016 12:18 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Obrazek
Dziewczynka około roczna po sterylce aborcyjnej.

jolab

 
Posty: 1824
Od: Pon sie 06, 2007 15:53
Lokalizacja: Płock

Post » Sob kwi 09, 2016 12:12 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

witam.
Poszukuje kociej dziewczynki - tak do roku.
Moim marzenem jest lekko dlugowłosa szylkretka - ale wiadomo musi miec to cos ;).

Byłaby jedynaczką - z możliwoscia ;) spotkań z 3 kotów chłopaka ;) dom bez dzieci, nie bylaby wychodząca.

Najlepiej od kogos z Trójmiasta - bo chciałabym zrobić z jedna/dwie wzyty - by sprawdzic czy sobie "przypadniemy do gustu"

olciak84

 
Posty: 1480
Od: Pt cze 22, 2012 16:31

Post » Nie kwi 17, 2016 23:51 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

olciak84 - skąd jesteś?
Na olx.pl jest ostatnio sporo ogłoszeń różnych, mnie interesują kocie biedy do 5-6 tyg. na tymczas, więc przeglądam od kilku dni. Zmienione: kwestia kotki została szybko i sprawnie załatwiona (Dziś trafiłam na apel dotyczący młodej ciężarnej kotki przybłędy. Ujmę to tak: dorosłej nie mogę do siebie wziąć, ale gdyby ktoś przygarnął mamusię, to mogę później pomóc przy maluchach.) Wracając do tematu, kociaków jest maaasa na olx.pl :)
Ostatnio edytowano Wto kwi 19, 2016 10:30 przez Stomachari, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt kwi 22, 2016 16:28 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Witam,


szukam do przygarnięcia kotka. Chłopak, do ok. 6 miesięcy. Niewychodzący. W domu jest już roczna kotka. TRÓJMIASTO!

Nektarynka

 
Posty: 27
Od: Nie cze 07, 2015 20:54

Post » Sob kwi 23, 2016 11:56 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Stomachari pisze:olciak84 - skąd jesteś?
Na olx.pl jest ostatnio sporo ogłoszeń różnych, mnie interesują kocie biedy do 5-6 tyg. na tymczas, więc przeglądam od kilku dni. Zmienione: kwestia kotki została szybko i sprawnie załatwiona (Dziś trafiłam na apel dotyczący młodej ciężarnej kotki przybłędy. Ujmę to tak: dorosłej nie mogę do siebie wziąć, ale gdyby ktoś przygarnął mamusię, to mogę później pomóc przy maluchach.) Wracając do tematu, kociaków jest maaasa na olx.pl :)


kotkę warto wysterylizować aborcyjnie, może to uratować jej życie. Pomogę w pokryciu kosztów w razie potrzeby, proszę o PW. Do tego nie warto sprowadzać na świat kolejnych kociaków, jeśli tych już urodzonych jest za dużo aby każdy mógł znaleźć dobry dom.

Ja bym się też nie uśmiechała że jest pełno kociaków, wiele urodzonych każdej wiosny maluchów kończy tragicznie :(
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Śro maja 04, 2016 20:41 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

VeganGirl85 pisze:
Stomachari pisze:olciak84 - skąd jesteś?
Na olx.pl jest ostatnio sporo ogłoszeń różnych, mnie interesują kocie biedy do 5-6 tyg. na tymczas, więc przeglądam od kilku dni. Zmienione: kwestia kotki została szybko i sprawnie załatwiona (Dziś trafiłam na apel dotyczący młodej ciężarnej kotki przybłędy. Ujmę to tak: dorosłej nie mogę do siebie wziąć, ale gdyby ktoś przygarnął mamusię, to mogę później pomóc przy maluchach.) Wracając do tematu, kociaków jest maaasa na olx.pl :)


kotkę warto wysterylizować aborcyjnie, może to uratować jej życie. Pomogę w pokryciu kosztów w razie potrzeby, proszę o PW. Do tego nie warto sprowadzać na świat kolejnych kociaków, jeśli tych już urodzonych jest za dużo aby każdy mógł znaleźć dobry dom.

Ja bym się też nie uśmiechała że jest pełno kociaków, wiele urodzonych każdej wiosny maluchów kończy tragicznie :(


jesli to kotka z Minska Mazowieckiego to juz dawno jest po sterylce aborcyjnej :ok:
ObrazekObrazek

Romi85

Avatar użytkownika
 
Posty: 1808
Od: Wto lut 18, 2014 12:29
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 11, 2016 12:24 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Nie wiem czy mogę tutaj,więc jeśli nie to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Przygarniemy kotke do domu z dziećmi. Córka ma dwa lata ,chlopcy są w wieku 7 i 9 lat.Dzieci są po testach i alergii na zwierzęta nie mają.Jesteśmy z Łodzi więc tu szukamy kotki.Zależy nam na kocie zdrowym,kuwetowym i potrafiącym współżyć z dziećmi, aczkolwiek nasze dzieci nie mają tendencji do zgłasknia na Amen;) Mieszkamy na 4 p więc był by to kot nie wychodzący.

Domi.Kowalczyk

 
Posty: 3
Od: Śro maja 11, 2016 10:49

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Nul i 37 gości