poznajmy sie...:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 11, 2016 13:19 Re: Witam wszystkich :)

Szymon90 pisze:Szymon lat 32, od 2-3 miesiecy jestem szczesliwym posiadaczem Neva Masquarade(kocur "LOLEK") , często podgladałem tematy na miau.pl ale dopiero teraz zdecydowałem sie o własne konto. Porad mnóstwo... dużo już że tak to powiem "skorzystałem" Jeszcze raz WITAm wszystkich serdecznie :) pozdrawiam

Uwielbiam nevki :)

Witam serdecznie
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Pon sty 11, 2016 16:32 Re: poznajmy sie...:)

Również kocham nevki.

To może i ja w końcu się ujawnię?
Justyna, lat... tylko 19 ;). Jestem głównie psim, ale też i kocim DT od 2lat, od prawie 6 mam okazję przyglądać sie pracy na rzecz bezdomniaków i działać w miarę swoich możliwości. Zaczynałam jako wolontariuszka psich fundacji, by potem być DT jako wolny elektron.
Jestem psiarą, którą Kurzyk, kocur z patologii, mix syberyjczyka (jego matka była syberyjką) i adopcyjniak z przypadku wywrócił mój świat do góry nogami i nawrócił mnie na koty.

Przyszłość wiążę z działalnością społeczną, a jak się uda... z weterynarią. Takie moje marzenie z dzieciństwa. ;)
Hobbystycznie zajmuję się wyprowadzaniem psów i szkoleniem ich na przyjaciół (z moim coś tam działami w sporcie, ale tylko dla siebie, bo w moich rejonach z seminiariami i zawodami jest straszna posucha, a rodzina nie podziela mojej kynologicznej pasji).

W niedalekiej przyszłości planuję się dokocić, bo mój kociuś jest najlepszy pod słońcem, ale bardzo brakuje mu towarzystwa. Niedługo skończy rok i jest moim wychuchanym zarazą ;)

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

Post » Czw sty 14, 2016 19:56 Re: poznajmy sie...:)

Witajcie :)
Podczytuję Was odkąd tylko zaczęłam swoją przygodę z kotami, teraz przyszła pora na zalogowanie i przywitanie się :) Mam na imię Magda, mam 28 lat, jestem z Wrocławia i obecnie mam w domu zainstalowane na stałe trzy koty. Morelka to stateczna dama (około 10-cio letnia), zabrana ze schroniska ponad 2 lata temu, a Gustaw i Klucha to szalone, około 1,5 roczne "dzieciaki" zabrane z piwnicy - Gustaw ponad rok temu, a Klucha 5 miesięcy później. I póki co na tym planujemy zakończyć kocenie, chyba, bo moje przygody z kotami są dość szalone i jakby "z przypadku". "Jakoś tak samo wychodzi" - znacie to? ;)

Amadea

 
Posty: 3
Od: Czw sty 14, 2016 18:58

Post » Czw sty 14, 2016 20:09 Re: poznajmy sie...:)

Jasne, że znamy :) Witaj!
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Pt sty 15, 2016 13:50 Re: poznajmy sie...:)

I ja też witam wszystkich Forumowiczów. Od niedawna, po kilkunastoletnim "bezkotowiu" zamieszkała z nami przecudowna koteczka. Ma na imię Śliwka i jest fantastycznym kotem.

lolkalolka

Avatar użytkownika
 
Posty: 86
Od: Czw sty 14, 2016 2:56
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro sty 20, 2016 22:27 Re: poznajmy sie...:)

Witam wszystkich serdecznie.Mieszkam z mężem i moją gromadką futerek w okolicy pięknych Borów Tucholskich .Od zawsze kochałam zwierzęta a zwłaszcza koty i pieski i tak trafiłam na to forum.

misiulka

 
Posty: 202
Od: Nie lut 15, 2015 21:32

Post » Śro sty 20, 2016 22:32 Re: poznajmy sie...:)

:ok: lolkalolka i misiulka witajcie na portalu :201415 pozdrowionka i dla futerek glaski :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro sty 27, 2016 18:24 Re: poznajmy sie...:)

Witamy się :)

Mam na imię Agnieszka mieszkam w Rybniku,od kilku miesięcy "chodzi mi po głowie" Ragdoll,zakochałam się bez pamięci :1luvu: . Zaczęłam zdobywać wiedzę,dlatego zarejestrowałam się na tym forum(słyszałam że jest najlepsze).Postanowiłam że przeczytam go od deski do deski :mrgreen:
Obecnie w życiu towarzyszy mi 9 letni Oscar,największy i najlepszy przyjaciel :D

Aga & Oscar

Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Od: Nie sty 17, 2016 19:34

Post » Śro sty 27, 2016 20:47 Re: poznajmy sie...:)

Aga & Oscar pisze:Witamy się :)

Mam na imię Agnieszka mieszkam w Rybniku,od kilku miesięcy "chodzi mi po głowie" Ragdoll,zakochałam się bez pamięci :1luvu: . Zaczęłam zdobywać wiedzę,dlatego zarejestrowałam się na tym forum(słyszałam że jest najlepsze).Postanowiłam że przeczytam go od deski do deski :mrgreen:
Obecnie w życiu towarzyszy mi 9 letni Oscar,największy i najlepszy przyjaciel :D

:strach:
O żesz - to następny post napiszesz pewnie za jakieś dwa lata :wink:

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 27, 2016 20:52 Re: poznajmy sie...:)

felin pisze:
Aga & Oscar pisze:Witamy się :)

Mam na imię Agnieszka mieszkam w Rybniku,od kilku miesięcy "chodzi mi po głowie" Ragdoll,zakochałam się bez pamięci :1luvu: . Zaczęłam zdobywać wiedzę,dlatego zarejestrowałam się na tym forum(słyszałam że jest najlepsze).Postanowiłam że przeczytam go od deski do deski :mrgreen:
Obecnie w życiu towarzyszy mi 9 letni Oscar,największy i najlepszy przyjaciel :D

:strach:
O żesz - to następny post napiszesz pewnie za jakieś dwa lata :wink:

Optymistka jesteś, felin :smokin:
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Śro sty 27, 2016 21:28 Re: poznajmy sie...:)

Podziwiam :D ale podoba mi się takie podejście ;)

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

Post » Sob lut 06, 2016 11:27 Re: poznajmy sie...:)

Witajcie.
Jakiś czas temu zalogowałam się na forum i co jakiś czas przeglądałam wątki, ale nie udzielałam się zbytnio :oops:
Mam na imię Agnieszka i jestem pancią pewniej kociej damy. Moja kotella to Ragdoll i mieszkamy razem już prawie półtora roku. Kocham swoje kocię ponad życie i ogromnie się cieszę, że na siebie trafiłyśmy.
Obecnie mieszkam w Gliwicach, ale pochodzę z Kielc i często odwiedzam tam moich rodziców. Razem z Donną jeździmy (kotella bardzo lubi podróże do rodziców) autkiem. W razie pytań, chętnie odpowiem :D

baldwitch

 
Posty: 2
Od: Wto kwi 14, 2015 17:43

Post » Pt kwi 29, 2016 9:05 Re: poznajmy sie...:)

Hej,
jestem tutaj zupełnie nowa. Mam na imię Marta, 26 lat.
Od środy 27/04 jestem właścicielką kociątka, ma ok 4 tygodnia i nie wiem jakiej jest płci. Ale na imię mu Grom. Gromciu jest biało rudym koteczkiem/ką. Razem mieszkamy w nad morzem w Redzie.
Od zawsze chciałam mieć kotka i ciesze się, że razem z narzeczonym wreszcie udało się nam dostać koteczka. Mama zmarła, a właścicielka juz nie chciała po śmierci ukochanej koteczki chować dalej. Obecnie uczy się siebie na wzajem. Pozdrawiam kociarzy i pewnie będę miała całe mnóstwo pytań w związku z pierwszym kociakiem. Liczę na Waszą pomoc ^^

Marta Knopik

 
Posty: 4
Od: Pt kwi 29, 2016 8:38

Post » Pt kwi 29, 2016 10:29 Re: poznajmy sie...:)

Witaj,
takie małe kociątko wymaga wielkiej opieki, 4 tygodnie to przecież ledwie biega i jeszcze dokarmiania potrzebuje. I koniecznie bliskości człowieka, który musi mu zastąpić mamusię. Trzymam kciuki, żeby Wam się udało!
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Sob kwi 30, 2016 20:19 Re: poznajmy sie...:)

Witam wszystkich Forumowiczów!
Mam na imię Dariusz, 53 lata. Wraz z żoną opiekowaliśmy się przez półtora roku, brytkiem córki. Niestety / dla nas / nadszedł czas że Nevilek musiał wrócić do swej pani. Postanowiliśmy zaadoptować kotka ze schroniska. 26.04. odwiedziłem je i "zamówiłem" uroczą 2 letnią kotkę. Na łapkach ma białe buciki, pod szyją białą kamizelkę / nie krawacik / po reszcie- buraska. Czekamy z niecierpliwością kiedy będzie można ją przyjąć w domu. Opóżnienie bierze się z faktu że 04.05. będzie miała zabieg sterylizacji...Czekamy na Nią z wielką niecierpliwością i entuzjazmem.

darkot

Avatar użytkownika
 
Posty: 557
Od: Sob kwi 30, 2016 19:18
Lokalizacja: Wałbrzych

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 115 gości