Moje tymczasy- na pomoc ukraińskim kotom str. 47

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 12, 2015 18:33 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

drugi maluszek to whiskasik z białymi skarpetkami, cudo :)
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lip 12, 2015 19:04 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

oto Psotek i Boluś :D

Obrazek


Psotek jest już całkiem oswojonym, mruczącym kociakiem. Boluś przyjechał do mnie wczoraj. Bardzo dziękuję majencji i MamieGiny za ogromną pomoc w transporcie Bolusia do Katowic :1luvu:

Obrazek Oto Psotek w pierwszych dniach pobytu u mnie, kiedy był jeszcze groźnym, syczącym kotem 8)

A tu już w pościeli czyli we właściwym miejscu dla kotka
Obrazek
Obrazek tu próbuje mnie zjeść
Obrazek

Obrazek tu z ciocią Ptysią
Obrazek
Obrazek
Obrazek



a to Boluś
Obrazek
Obrazek
Boluś dziękuje MamieGiny za znalezienie mu tak ładnego i bardzo pasującego do niego imienia :1luvu:
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Nie lip 12, 2015 19:37 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

Psotek został w piątek zaszczepiony.
Na ten cel bazarek viewtopic.php?f=20&t=169703
Zapraszam :)
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)


Post » Nie lip 12, 2015 21:49 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

Boluś powinien mieć na imię Wrzaskun :mrgreen: Tak darł japkę w trakcie jazdy że zagłuszał trzy dorosłe wtórujące mu koty
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Pon lip 13, 2015 6:50 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

majencja pisze:Boluś powinien mieć na imię Wrzaskun :mrgreen: Tak darł japkę w trakcie jazdy że zagłuszał trzy dorosłe wtórujące mu koty



u nich to rodzinne..Psotek wydawał takie odgłosy przez 2 dni, w tym dwie noce...Bolusia słyszałam u MamaGiny jak chwalił się swoimi wokalnymi możliwościami. Na szczęście jak są razem to nastała błoga cisza :)
Słychać tylko tupot kocich stópek jak wariują i bawią się w berka :)
nie wiem czy się poznali że braci czy kociaki tak ogólnie od razu nawiązują z sobą kontakt, grunt że malce teraz zajmują się sobą :)
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Pon lip 13, 2015 9:15 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

viewtopic.php?f=20&t=169708

zabers kobita z sercym jak Morf wielkim bazarek zrobiła dla dzieciaków
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41978
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon lip 13, 2015 16:00 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

czarno-czarni pisze:http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=169708

zabers kobita z sercym jak Morf wielkim bazarek zrobiła dla dzieciaków



wow, bardzo dziękujemy :1luvu:

Dzisiaj Boluś zostanie zaszczepiony, tzn. taki jest plan. Zastanawiam się czy brać tylko jego czy jednak zapakować dwójkę, bo jak znów zacznie się tak drzeć jak one potrafią to go chyba wysadzę po drodze :wink:
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Pon lip 13, 2015 16:08 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

a tak malce się bawią

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Pon lip 13, 2015 16:30 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

oj to masz wesoło ;)
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lip 13, 2015 20:59 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

Boluś dzisiaj nie został zaszczepiony, tylko odrobaczony.

Wesoło jest, ale ja mam mega stresa... co chwila się mi wydaje że któremuś coś jest. Dziś mnie bardzo martwi Psotek - jakoś sam nie chciał jeść, kurczaka tylko z ręki, potem trochę chrupek sam zjadł. Pije wodę, a teraz zamiast szaleć z Bolusiem to śpi. Chyba nie mam nerwów na odchowywanie takich malców. Boję się że coś się im stanie, że coś przeoczę, że się nie uda....masakra. Mam normalnie stan paniki.

Poza tym martwię się pozostałymi kociakami, które są na szkółce...nie dam rady zabrać ich wszystkich :(
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Pon lip 13, 2015 21:03 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

jesteś świetnym DT i kociaki też super :). To pewnie chwilowa panika :)

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto lip 14, 2015 18:11 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

:ok: :ok:
Obrazek Obrazek

anita5

 
Posty: 22470
Od: Sob cze 18, 2005 16:48
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lip 14, 2015 20:47 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

Wariuję..biegam za Psotkiem po całym mieszkaniu, wszędzie podtykam mu mięsko, chrupki...dwa trzy kawałki zje ze smakiem, potem już sobie idzie..
Co innego Boluś - on rzuca się na jedzenie i w dodatku przy tym strasznie warczy..

Dziś było ważenie:
Boluś - 0,73 kg
Psotek - 0,77 kg
Chociaż Boluś wygląda na grubszego.
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Śro lip 15, 2015 17:38 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

Cudne :mrgreen: A Ty nie panikuj tak, bo zaczniesz wymyślać im zaraz jakieś choroby, a przeciez mogą sobie pogrymasić i z jedzeniem i w każdym innym aspekcie też ;) Musisz poczuć, że to maluchy a do tego dwa! :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: muza_51 i 164 gości