NEKO - Grupa Pomocy Kotom [Wrocław]

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 23, 2014 18:42 Re: NEKO - Grupa Pomocy Kotom [Wrocław]

OlaLola pisze:Lodzia jest w nowym domku w Myszkowie. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Państwo przeprowadzali się do nowego mieszkania i specjalnie się sprężali żeby już dziś zamieszkać na swoim żebym mogła Lodzię przywieść. Lodzia będzie jedynaczką, od razu wyszła z transporterka i zwiedziła całe mieszkanie, łącznie z kanapą.
Pani napisała przed chwilą:

Lodzia ma się całkiem dobrze ;) Właśnie po zwiedzaniu poszłą spać ;) Szczerze mówiąc nie zauważyliśmy żeby była niedotykalska daje się głaskać sama przychodzi długo nie trzeba było czekać. Do mnie ma troszkę dystans ale do męża zero oporów :D Jest grzeczna myślę że z adaptacją nie będzie problemu ;) Ja naprawde go nie widzę aczkolwiek fakt jest taki że naprawdę bardziej ufa mężczyzną typowa kobieta :D
Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie :)


Tu jeszcze u nas.
Obrazek
W drodze:
Obrazek



Znowu macie staruszki :(

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Nie lut 23, 2014 20:52 Re: NEKO - Grupa Pomocy Kotom [Wrocław]

Ano staruszków u nas w schronisku jest zawsze urodzaj. A nie za długo się zaczynie sezon na kocięta, więc szansa na znalezienie domów im się zmniejsza. :?

Te kilka razy, kiedy byłam w schronisku we Wrocławiu, zawsze do adopcji szły maluchy (raz przede mną stały 3 osoby, każda z jak najmniejszym maluchem, a jakże :roll: ), natomiast dorosłe ludzie mijali jak powietrze. Jakby kotu po upływie pół roku się gwarancja kończyła. :( Nie wiem, może przydałyby się jakieś ulotki albo plakaty w kociarni i na kwarantannie na temat tego, że adopcja dorosłego kota ma masę zalet?

myamya

Avatar użytkownika
 
Posty: 3085
Od: Czw cze 23, 2011 12:16
Lokalizacja: Wild West

Post » Nie lut 23, 2014 20:59 Re: NEKO - Grupa Pomocy Kotom [Wrocław]

Ulotki pewnie by się przydały. Tylko jeszcze trzeba je przeczytać ze zrozumieniem :(
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie lut 23, 2014 21:32 Re: NEKO - Grupa Pomocy Kotom [Wrocław]

Ja już nie mogę słuchać durnego gadania, jak dzwonią po Stefkę i słyszą, że ma 7 miesięcy i komentują, że stara, że oni chcą max 3 miesięcznego. Dzisiaj już nie wytrzymałam i zaśmiałam się do słuchawki powiedziałam "Powodzenia" i się rozłączyłam. Już nawet nie chce mi się czasami być grzeczną.
Obrazek Obrazek Obrazek

Wrocławskie Koty - polub nas na Facebook

turkawka

 
Posty: 2613
Od: Pon lut 01, 2010 12:43
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 23, 2014 21:37 Re: NEKO - Grupa Pomocy Kotom [Wrocław]

Do nas piszą często o kociaki, bo ogłoszenie stare (muszę je w końcu odświeżyć). Kociaki mają 5 miesięcy obecnie, ale nie mają maluszkowatego wyglądu i takim sposobem ostatnie 3 osoby nawet nie odpisały na mejla zwrotnego. Rozpłynęły się w powietrzu, tak po prostu. Chociaż chętni byli bardzo.
"Etyka szacunku dla życia nakazuje nam wszystkim poszukiwać sposobności, by za tyle zła, wyrządzonego zwierzętom przez ludzi, pospieszyć im z jakąkolwiek pomocą"

"The greatness of a nation and its moral progress can be judged by the way its animals are treated."

Obrazek

tymoloftaleina

 
Posty: 153
Od: Czw maja 30, 2013 23:06

Post » Pon lut 24, 2014 20:37 Re: NEKO - Grupa Pomocy Kotom [Wrocław]

Witam
miałam dzisiaj telefon w sprawie adopcji kotków , Pan szuka do adopcji rodzeństwa w wieku do 1 roku ( fajnie jeśli jeden z nich byłby bury ) jeśli ktoś jest zainteresowany to przekażę kontakt .

puchatka

 
Posty: 33
Od: Nie lut 24, 2013 11:24

Post » Pon lut 24, 2014 20:44 Re: NEKO - Grupa Pomocy Kotom [Wrocław]

puchatka pisze:Witam
miałam dzisiaj telefon w sprawie adopcji kotków , Pan szuka do adopcji rodzeństwa w wieku do 1 roku ( fajnie jeśli jeden z nich byłby bury ) jeśli ktoś jest zainteresowany to przekażę kontakt .

u ulvhedinn we Wrocku są Nergal i Grześ, młode chłopaczki do adopcji w pakiecie (oba czarnuszki z tego co wiem).

_ogonek_

 
Posty: 3138
Od: Pon cze 07, 2010 8:17
Lokalizacja: Bielawa/Uciechów

Post » Pon lut 24, 2014 21:00 Re: NEKO - Grupa Pomocy Kotom [Wrocław]

_leśna_

 
Posty: 991
Od: Wto sie 19, 2008 15:43
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lut 24, 2014 21:09 Re: NEKO - Grupa Pomocy Kotom [Wrocław]

_leśna_ pisze:http://www.dla-ciebie.eu/node/3031

:]


Ja go nie zauważyłam.
to mix norweski leśny?

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Pon lut 24, 2014 21:20 Re: NEKO - Grupa Pomocy Kotom [Wrocław]

Wydaje mi się że on jest trochę większy od norweskiego ale kurde cholera wie
strasznie mi się ten kot podoba

_leśna_

 
Posty: 991
Od: Wto sie 19, 2008 15:43
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 25, 2014 0:21 Re: NEKO - Grupa Pomocy Kotom [Wrocław]

_leśna_ pisze:http://www.dla-ciebie.eu/node/3031

:]



:1luvu: :mrgreen:

Fredziolina

Avatar użytkownika
 
Posty: 11915
Od: Śro kwi 13, 2005 19:24

Post » Wto lut 25, 2014 7:33 Re: NEKO - Grupa Pomocy Kotom [Wrocław]

puchatka pisze:Witam
miałam dzisiaj telefon w sprawie adopcji kotków , Pan szuka do adopcji rodzeństwa w wieku do 1 roku ( fajnie jeśli jeden z nich byłby bury ) jeśli ktoś jest zainteresowany to przekażę kontakt .


U mnie jest bura 7 miesieczna Stefka, ktora moze isc w pakiecie z drugim kotem.
Obrazek Obrazek Obrazek

Wrocławskie Koty - polub nas na Facebook

turkawka

 
Posty: 2613
Od: Pon lut 01, 2010 12:43
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 25, 2014 13:13 Re: NEKO - Grupa Pomocy Kotom [Wrocław]

Gdybyśmy czasem nie odpisywały za długo to przepraszamy, ale Edyta jest w trakcie przeprowadzki , a ja ostatnio zabiegana jak nie koty do weta to ja do lekarza.

U mnie trochę nie za wesoło bo Ira boi się Gizma dalej. Czekam na osiatkowanie balkonu żeby mógł sobie wychodzić może wtedy się trochę kocie stosunki poprawią bo na razie ich nawet razem nie puszczam :roll:

Z innymi kotami się dogaduje - zwłaszcza z małą Manią :wink: Ale wydaje mi się, że najlepiej by mu było w domu bez kotów. Wtedy mógłby sobie spokojnie leżeć z ludziem na łóżku - bardzo to lubi, a u mnie trochę tłoczno :wink:
Obrazek

JaEwka

 
Posty: 8795
Od: Wto gru 11, 2007 11:37
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Post » Wto lut 25, 2014 13:16 Re: NEKO - Grupa Pomocy Kotom [Wrocław]

No to Lodzia za długo dupki Olu u was nie grzała :wink: Super, że już jest na swoim - oby jej się wiodło :ok: :ok: :ok:
Obrazek

JaEwka

 
Posty: 8795
Od: Wto gru 11, 2007 11:37
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Post » Wto lut 25, 2014 15:11 Re: NEKO - Grupa Pomocy Kotom [Wrocław]

viewtopic.php?f=1&t=156806&hilit=figaro&start=420

WROCŁAW
Prosimy o pomoc - transport dla połamanej kici z ul. Więckowskiego na klinki - to niedaleko a dla kotki to sprawa życia.

kto może pomóc ?

Roxy0311 pisze:Pilnie poszukujemy osoby z dobrym sercem i odrobiną wolnego czasu aby pomógł w transporcie kotki w piątek 28.02, która znajduje się u dobrej osoby we Wrocławiu na ul. Więckowskiego na konsultację na Kliniki Uniwersyteckie (plac Grunwaldzki).
Jest to kotka po wypadku, udało jej się dotrzeć na konsultację aż z Krakowa, to jej ostatnia szansa i ostatnia deska ratunku. Prosze pomożcie, zwrot kosztów za paliwo. Osoba z forum pomoze na miejscu umówić konsultację. Dla kotki z tego watku. viewtopic.php?f=1&t=156806&start=420

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Doris2, Gosiagosia, kicalka, Majestic-12 [Bot], Marmotka, skaz, wicherek i 225 gości