Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 28, 2013 19:28 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

:) wyślę na priv na FB :)

Animus

 
Posty: 1653
Od: Nie wrz 30, 2012 18:12
Lokalizacja: Mazury

Post » Śro sie 28, 2013 23:48 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

_ogonek_ pisze:A ja wam powiem, że po psich doświadczeniach odzew widzę tylko z alegratki, tablicy, gumtree, moruska i olx.... Nic więcej :roll:

Ja też. Z tą różnicą, że OLX odpuściłam, bo zero odzewu.
Wolę powtarzać ogłoszenia na 5 portalach, niż mnożyć na 100 nie wiadomo po co :?
Tym bardziej, że i tak poza województwo kotów nie adoptuję.

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 30, 2013 20:41 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

OKI pisze:
_ogonek_ pisze:A ja wam powiem, że po psich doświadczeniach odzew widzę tylko z alegratki, tablicy, gumtree, moruska i olx.... Nic więcej :roll:

Ja też. Z tą różnicą, że OLX odpuściłam, bo zero odzewu.
Wolę powtarzać ogłoszenia na 5 portalach, niż mnożyć na 100 nie wiadomo po co :?
Tym bardziej, że i tak poza województwo kotów nie adoptuję.

a ja tam coś mam... raz na jakiś czas, ale mam :]
dupa jest z tymi ogłoszeniami, adopcjami i takie tam...

_ogonek_

 
Posty: 3138
Od: Pon cze 07, 2010 8:17
Lokalizacja: Bielawa/Uciechów

Post » Śro lis 06, 2013 20:01 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Dziewczyny mam problem. Robię ogłoszenia, wszystko łądnie pięknie. Kiedy mija tydzień dwa i nie ma odzewu to usuwam sobie je i dodaje na nowo. Dziś zarówno gumi jak i tablica usuwają mi nowe ogłoszenia, bo niedawno usunęłam podobne i to łamanie regulaminu :/ Minął prawie cały dzień i ciągle to samo :twisted:

Depka

 
Posty: 567
Od: Czw cze 21, 2007 17:24


Post » Czw lis 07, 2013 20:41 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Depka pisze:Dziewczyny mam problem. Robię ogłoszenia, wszystko łądnie pięknie. Kiedy mija tydzień dwa i nie ma odzewu to usuwam sobie je i dodaje na nowo. Dziś zarówno gumi jak i tablica usuwają mi nowe ogłoszenia, bo niedawno usunęłam podobne i to łamanie regulaminu :/ Minął prawie cały dzień i ciągle to samo :twisted:

Bo oba te portale kasują duplikaty, może dlatego nie chcą Ci przepuścić?
Mi usunęli ostatmio moje autorskie ogłoszenie o zajebistym psie, szukającym domu, no to było nie fair :mrgreen:

_ogonek_

 
Posty: 3138
Od: Pon cze 07, 2010 8:17
Lokalizacja: Bielawa/Uciechów

Post » Pt lis 08, 2013 22:10 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Dałam nowe foty, nowe ogłoszenie i co??? Usunęli mi je, bo niby nie podałam wieku zwierzaków z formularza :evil: Ponoć można ogłaszać koty od 8tyg. Moje są tyle, ale pierwszy raz mam taką sytuację. Gumi robi się okropnie czepialskie :?

Depka

 
Posty: 567
Od: Czw cze 21, 2007 17:24

Post » Nie lis 10, 2013 19:23 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Depka pisze:Dałam nowe foty, nowe ogłoszenie i co??? Usunęli mi je, bo niby nie podałam wieku zwierzaków z formularza :evil: Ponoć można ogłaszać koty od 8tyg. Moje są tyle, ale pierwszy raz mam taką sytuację. Gumi robi się okropnie czepialskie :?

Jestem w szoku 8O Nigdy nie podaję wieku zwierzaka, nie ma problemow :/ Kasują mi duble, a także nie puszczają głoszeń z zawartymi w tekście słowami, takimi jak "pieszczoch", "miziak", "przytulanie" i coś chyba jeszcze...

_ogonek_

 
Posty: 3138
Od: Pon cze 07, 2010 8:17
Lokalizacja: Bielawa/Uciechów

Post » Czw lis 21, 2013 10:44 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

ode mnie gumtree wymaga podania daty urodzenia kota i kasuje ogłoszenia, jeśli koty nie maja 12 tygodni

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon sie 18, 2014 15:29 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Czy ogłoszenia na olx.pl da się w jakiś sposób odświeżyć? Po jakimś czasie toną w takiej ilości ogłoszeń i chciałabym by znów pojawiły się na pierwszych stronach. Chciałam je usunąć i dodać na nowo, ale odrzucili taką próbę. Edytowałam ogłoszenia zmieniając lokalizację, ale to nie przyniosło efektu w postaci przesunięcia się ogłoszenia wyżej. Da się w ogóle?

Yocia

 
Posty: 1598
Od: Sob sie 01, 2009 10:48

Post » Pon sie 18, 2014 17:41 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Nie ma sensu,po dwóch tygodniach można odświeżyć,ale wcale nie toną,one są widoczne wszystkie dla danej lokalizacji.Koty w Płocku zajmują tylko jedną stronę.

jolab

 
Posty: 1824
Od: Pon sie 06, 2007 15:53
Lokalizacja: Płock

Post » Pon sie 18, 2014 18:14 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Moje psiaki ogłaszane w czwartek (4 dni temu) są na 27 i 28 stronie dla Warszawy :(
Za kilka dni będą jeszcze dalej, a nie wiem, czy ktokolwiek w ogóle na takie strony zagląda.... Będę obserwować ilość odwiedzin w panelu (póki co w 4 dni od 13 do 26 zaglądających).
Dziękuję bardzo za odpowiedź, poczekam aż miną te 2 tygodnie :)

Yocia

 
Posty: 1598
Od: Sob sie 01, 2009 10:48

Post » Pon sie 18, 2014 23:03 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Najprostszym sposobem jest edycja takiego ogłoszenia ;) ale musisz coś zmienić (jedno zdjęcia, kawałek tekstu). Wtedy takie ogłoszenie znowu musi zostać zaakceptowane i pojawia się na pierwszej stronie :)
Obrazek

Artyna

Avatar użytkownika
 
Posty: 503
Od: Śro kwi 09, 2014 19:10
Lokalizacja: Łódź/Sieradz

Post » Wto sie 19, 2014 8:19 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Yocia pisze:Moje psiaki ogłaszane w czwartek (4 dni temu) są na 27 i 28 stronie dla Warszawy :(
Za kilka dni będą jeszcze dalej, a nie wiem, czy ktokolwiek w ogóle na takie strony zagląda.... Będę obserwować ilość odwiedzin w panelu (póki co w 4 dni od 13 do 26 zaglądających).
Dziękuję bardzo za odpowiedź, poczekam aż miną te 2 tygodnie :)

no tak,pieski w Warszawie zajmują 88 stron.

jolab

 
Posty: 1824
Od: Pon sie 06, 2007 15:53
Lokalizacja: Płock

Post » Wto sie 19, 2014 8:21 Re: Ogłoszenia - jak robić, gdzie umieszczać, za co płacić?

Za to psy w Płocku tylko dwie strony.

jolab

 
Posty: 1824
Od: Pon sie 06, 2007 15:53
Lokalizacja: Płock

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, włóczka i 202 gości