Ogłoszenia "Wezmę kota"

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon lis 05, 2018 10:05 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Fatka pisze:Poszukiwany dorosły kot o miłym charakterze do mieszkania w bloku(kot będzie niewychodzący i będzie jedynakiem, bez innych kotów czy psa). Miło by było, aby był spokojny a nie odrzutowiec ;)
Ręczę za ten domek. Rzeszów i okolice - państwo nie są zmotoryzowani więc szukamy w miarę blisko.
W miejscowym przytulisku raczej materiał na koty wychodzące, w schronisku w Rzeszowie jeszcze nie byli.

Mam w Krośnie kilka kotków. W tym jedną koteczkę, która ciągle od reszty obrywa.
Siedzi zastraszona na szafce, boi się schodzić nawet do kuwetki. Jest malutka mimo wieku ok. 4 latka.
Bardzo potrzebuje swojego domu na wyłączność, bez innych zwierząt, których się raczej boi.
Jest wysterylizowana.
Niestety jej szansę na dom przekreśla potwierdzona PCRem białaczka.
I mimo, że koteczka nie ma żadnych objawów, jest zdrowa i nigdy na nic nie chorowała, jest nosicielem i musi być jedynaczką.
Tutaj jej zdjęcia
https://www.fotosik.pl/u/jasdor/album/2503232
Obrazek

jasdor

Od: Sob wrz 19, 2009 11:51

Post » Pon lis 05, 2018 16:19 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

jasdor, niestety białaczkowiec odpada - kot w założeniu jedynakiem ma być, ale 2 x w roku przyjeżdża ich córka z kotem właśnie.
Stefan i Burełko.

Fatka

Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Pon lis 05, 2018 20:08 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Szkoda. Mam jeszcze maluszka nie-białaczkowego, ok. półrocznego
Picolo . Odrobaczony, zaszczepiony, kuwetkowy, bardzo proludzki.
Został sam w pokoju, jego rodzeństwo się rozeszło do nowych domów.
Obrazek

jasdor

Post » Pon lis 05, 2018 21:15 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Fatka pisze:jasdor, niestety białaczkowiec odpada - kot w założeniu jedynakiem ma być, ale 2 x w roku przyjeżdża ich córka z kotem właśnie.

a na długo przyjeżdża? Nie można jej zaszczepić przeciw białaczce? Będą jeść z jednej miseczki? nie można ich rozdzielać? (pewnie to ostatnie najtrudniejsze)..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
Tato (*) 2 LATA... i 24 tygodnie..

Marzenia11

Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lis 05, 2018 22:35 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Na 2- 3 tygodnie. W 2 pokojowym mieszkaniu, w którym mieszka wtedy za dużo ludzi ścisła izolacja byłaby trudna. Pokażę Picolo.
Stefan i Burełko.

Fatka

Post » Pon lis 05, 2018 23:08 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Dziękuję :) Jak sie spodoba to dowieziemy

jasdor

Post » Śro lis 07, 2018 8:40 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Fatka pisze:Poszukiwany dorosły kot o miłym charakterze do mieszkania w bloku(kot będzie niewychodzący i będzie jedynakiem, bez innych kotów czy psa). Miło by było, aby był spokojny a nie odrzutowiec ;)
Ręczę za ten domek. Rzeszów i okolice - państwo nie są zmotoryzowani więc szukamy w miarę blisko.
W miejscowym przytulisku raczej materiał na koty wychodzące, w schronisku w Rzeszowie jeszcze nie byli.

Parę dni temu dojrzałam, ale chciałam dać pierwszeństwo krosniakom bialaczkowym..jak nie może być bialaczkowy, to taką kocie pokażę.. oszacowana na wiosnę / lato zeszłego roku. Jest szybka, zwinna, sprytna, nie wykorzystuje tego co prawda do wspinaczki po zaslonach, ale nie lubi być zamknięta (pokoj / klatka) kiedy słyszy że człowiek jest gdzieś w pobliżu, to kombinuje żeby się do człowieka dostać. Pakuje się na kolana, barunkuje, mruczy, towarzyska względem innych kotów. Co nietypowe - okazuje wdzięczność liżąc rękę jak pies. Jest bardzo wdzięcznym kotkiem, szybko się odnajduje w nowym miejscu, taki słodziak - przylepa. Do domu bez małych dzieci. Można poznać osobiście w Rzeszowie. (Na zdjęciach wychodzi kwaśna mina - w rzeczywistości taka nie jest). Może i kiedyś dawno z jakiegoś mieszańca - te białe włoski na czarnych łatkach nieco dłuższe. Można nosić na rękach, jeśli ktoś lubi..
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Odpchlona, odrobaczona, wysterylizowana, wolna od świerzba, brak jednego kła (ząbek najprawdopodobniej zatrzymany - nie doprowadziło to do infekcji na dworze, więc postanowiłam nie dłubać przy nim), jeszcze przed szczepieniem; może zostać zaczipowana; testy panleuopenia, bialaczka, hiv - ujemne; jeszcze drobinka - niespełna 2,8 kg, ale z pewnością jej przybędzie.. Kuweta - bezbłędnie.

Aga.ta

Od: Pt lip 20, 2018 23:39

Post » Nie lis 11, 2018 0:33 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Witam, mam 6-letniego Nikusia do adopcji, jest bardzo spokojny, jego głównym zajęciem jest spanie lub domaganie się głasków. U weterynarza jest spokojny. Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony. Jestem co prawda z Wrocławia, ale jakiś transport byłby do ogarnięcia.
Ogłoszenie z dodatkowymi info i fotkami: https://www.olx.pl/oferta/spokojny-kot-nakolannikowy-niko-szuka-kochajacego-domu-CID103-IDxk7z5.html
Pozdrawiam!
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
* * * * * SZKRABY Z ULICY * * * * * * * * ZAPRASZAM NA BAZAREK * * * * * * * KOTY I INNE NA OLX * * * *

Asia4

Od: Sob paź 21, 2017 18:08

Post » Nie lis 11, 2018 13:33 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Dziękuję Wam bardzo, kotki zaprezentowałam pomogłam kupic wprawkę, dałam zabezpieczenia na okna uchylne bo kiedyś kupiłam za dużo(okazało się, że tego w salonie lepiej nie otwierać bo zostanę z oknem w rękach :ryk: ) i ... czekamy. W razie czego będę się kontaktować.
Stefan i Burełko.

Fatka

Post » Pt lis 16, 2018 19:31 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Fatka pisze:Dziękuję Wam bardzo, kotki zaprezentowałam pomogłam kupic wprawkę, dałam zabezpieczenia na okna uchylne bo kiedyś kupiłam za dużo(okazało się, że tego w salonie lepiej nie otwierać bo zostanę z oknem w rękach :ryk: ) i ... czekamy. W razie czego będę się kontaktować.

To jeszcze raz Rzeszów :)
Mlodniejacy 7 latek, będzie wyglądał mniej - więcej tak (o puchatość chodzi) Obrazek Obrazek
Obecnie w trakcie leczenia Obrazek
Testy ujemne (białaczka, HIV)
Charakter już widać tu https://uploadfile.pl/pokaz/1553806---ynep.html i tu https://uploadfile.pl/pokaz/1553964---5cdu.html

Aga.ta

Od: Pt lip 20, 2018 23:39

[poprzednia]