Kot bez przedniej łapy

Porady praktyczne, jak żyć z pieluchowcem i nie oszaleć, jak dobrać pieluchę, jak urządzić dom, jak odsikać i wiele więcej, jeśli tylko zechcecie zapytać.

Moderatorzy: czarno-czarni, Moderatorzy

Post » Czw paź 27, 2022 15:53 Kot bez przedniej łapy

Witam,mam nadzieję że to jest dobry dział.
Jakiś czas temu adoptowałem kota który w wyniku wypadku miał amputowaną przednią łape.
Jak się opiekować takim kotem,tzn najbardziej interesuje mnie to jak dbać o jego stawy żeby nie były przeciążone?
Szukałem w internecie informacji, pytałem również weterynarza ale dostałem tylko informacje że nie należy dopuścić do przytycia.Jesli ktoś z forum jest opiekunem kota na trzech łapach, proszę żeby napisał o swoich doświadczeniach związanych z opieką nad takim kotem.

GamiFan

 
Posty: 2
Od: Czw paź 27, 2022 15:41

Post » Wto lis 01, 2022 10:25 Re: Kot bez przedniej łapy

GamiFan pisze:Witam,mam nadzieję że to jest dobry dział.
Jakiś czas temu adoptowałem kota który w wyniku wypadku miał amputowaną przednią łape.
Jak się opiekować takim kotem,tzn najbardziej interesuje mnie to jak dbać o jego stawy żeby nie były przeciążone?
Szukałem w internecie informacji, pytałem również weterynarza ale dostałem tylko informacje że nie należy dopuścić do przytycia.Jesli ktoś z forum jest opiekunem kota na trzech łapach, proszę żeby napisał o swoich doświadczeniach związanych z opieką nad takim kotem.

Miałam i mam koty bez łapki. Nie potrzeba specjalnych zabiegów w opiece nad nim. Zachowują się jak "normalne" koty. Jedzą, piją, wydalają, skaczą po drapakach i meblach. Choć na te ostatnie sposobem się wdrapują. czyli "stopniami". Jeśli zabieg amputacji był prawidłowo przeprowadzony, kota nic nie boli to nie ma potrzeby wariować. O nie przytycie trzeba dbać u kazdego kota.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro lis 09, 2022 18:08 Re: Kot bez przedniej łapy

Ok,dzięki za odpowiedź:)

GamiFan

 
Posty: 2
Od: Czw paź 27, 2022 15:41




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości