Grodzisk Maz - Super piętrowe łóżko dla 2-5 kotów

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Pon lip 31, 2023 11:03 Grodzisk Maz - Super piętrowe łóżko dla 2-5 kotów

Sprzedam super łóżko piętrowe z drabinką dla 2-4-6 kotów - w zależności od wielkości zwierza i tego czy lubią spać razem np :) Łóżko zrobione przeze mnie osobiście z drewna, mega solidne, stabilne i estetycznie wykończone. Drabinka z solidnych desek, ciężka i stabilna. Przy ustawieniu z boku łóżka można dodatkowo przywiązać ją do nogi łóżka jeśli mamy np. ciężkie koty które lubią poskakać/powariować na takich schodkach :)

Łóżko ma około 6 miesięcy, jest w świetnym stanie - w zasadzie jak nowe - spokojnie pasuje nawet do ładnej sypialni jakby ktoś potrzebował np. pozbyć się nadmiaru kotów z własnego łóżka ;) U nas się sprawdzało super, niestety nie pasuje nam do innego pokoju gdzie się przenosimy ze spaniem więc powstanie nowe o innych wymiarach.

Wykonane z bardzo dobrych materiałów, materace z nowej gąbki tapicerskiej atestowanej o twardości T20 - idealna na legowiska, gr. 7cm. Dwie nowe cienkie kołdry + 2x poszewki z Ikei 150x200cm. Kołdry złożone na pół dają mega komfort i możliwość stworzenia fajnych, przytulnych "niecek" do dla kota :) Wszystko jest praktycznie jak nowe, żadnych plam, zacieków itd.
Takie warunki powodują, że koty chętnie przenoszą się z "ludzkiego" łóżka na swoje ;)

Koszt wykonania tego łóżka wraz z wyposażeniem przekroczył znacznie 1000 zł, same gąbki na wymiar na materace to koszt 210 zł.

Łóżko jest mega stabilne, spore i ciężkie dosyć. Nie rozkręca się, dlatego TYLKO ODBIÓR OSOBISTY POD WCHODZI W GRĘ. NIE WYSYŁAM (pod Grodziskiem Mazowieckim - 35km od Warszawy). Musi być auto większe niż zwykłe kombi raczej.

Wymiary dokładne podane są na jednym ze zdjęć.
Podstawowe:
Długość 120cm
Szerokość 79cm
Wysokość 109cm

Link do ogłoszenia na OLX https://www.olx.pl/d/oferta/super-duze- ... ro_listing

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

strix2

 
Posty: 1
Od: Pon lip 31, 2023 10:54

Post » Wto sie 08, 2023 10:01 Re: Grodzisk Maz - Super piętrowe łóżko dla 2-5 kotów

Łóżeczko extra :D
U mnie pewnie byłoby hitem.
Szkoda, że nie da się wysłać :placz:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7994
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości