Sklep Cyber Kot - Kuwety samoczyszczące

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Sob kwi 29, 2023 13:04 Sklep Cyber Kot - Kuwety samoczyszczące

Mam na imię Marcin i jestem właścicielem firmy Cyber Kot, która specjalizuje się w sprzedaży innowacyjnych produktów dla naszych futrzanych przyjaciół. Naszym flagowym produktem są kuwety samoczyszczące Petree, które znacznie ułatwiają codzienną pielęgnację i utrzymanie czystości w domu.

W sprzedaży mamy obecnie 2 modele.
1. Kula, cena 1800 zł z wysyłką i całym zestawem.
Obrazek
2. Minion, cena 1859 zł z wysyłką i całym zestawem.
Obrazek


W Cyber Kocie nie tylko sprzedajemy produkty, ale także jestem autoryzowanym serwisantem, który daje gwarancję na zakupione u mnie produkty. Możecie więc być pewni, że zawsze możecie liczyć na moje wsparcie i fachowe doradztwo.

Mam dla Was świetną wiadomość! Dla forumowiczów Miau.pl oraz hodowców chciałbym zaproponować specjalną ofertę - atrakcyjne rabaty na moje produkty! Wystarczy, że odwiedzicie moją stronę internetową, a na pewno znajdziecie coś dla siebie i swojego futrzaka.

Przed zamówieniem skontaktuj się, napisz, że jesteś z forum, a na pewno cena będzie jeszcze lepsza!

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego sklepu i życzymy udanych zakupów! ️

Pozdrawiam,
Marcin, właściciel Cyber Kot
Właściciel sklepu Cyber Kot.

Samoczyszczące kuwety i inne akcesoria.

Dla forumowiczów rabat.

www.cyberkot.pl

CyberKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 7
Od: Pon kwi 17, 2023 11:33

Post » Nie kwi 30, 2023 9:46 Re: Sklep Cyber Kot - Kuwety samoczyszczące

Napisz cos więcej o tych kuwetach; jak to działa, kto to produkuje, z czego jest zbudowane, jak często trzeba opróżniać zbiornik na nieczystości/wymieniać filtry
gdzie to jest produkowane?
ile wazy?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie kwi 30, 2023 10:43 Re: Sklep Cyber Kot - Kuwety samoczyszczące

Patmol pisze:Napisz cos więcej o tych kuwetach; jak to działa, kto to produkuje, z czego jest zbudowane, jak często trzeba opróżniać zbiornik na nieczystości/wymieniać filtry
gdzie to jest produkowane?
ile wazy?


1. Działanie obu modeli w skrócie.
Kot wchodzi do kuwety > załatwia się > wychodzi > kuweta zaczyna się czyścić > podczas obrotu, zbrylone części nie przechodzą przez sita i wpadają do osobnego pojemnika ( w którym jest zamontowany worek na odchody) > niezbrylone części przelatują przez sita i wracają do bębna

Krótki film nagrany u mnie w domu

www.cyberkot.pl/Dzialanie

Oczywiście w przypadku interakcji kota, kuweta się zatrzymuje.

Dodatkowo, jeśli połączymy kuwetę z aplikacją to otrzymamy powiadomienie o pełnym pojemniku. Aplikacja zbiera również dane z wizyt tzn. możemy sprawdzić ile razy średnio w ciągu dnia nasz kot korzysta z kuwety. Anomalia w postaci bardzo małej ilości lub bardzo dużej mogą nam sugerować, że coś się dzieje z naszym kociakiem.

2. Produkt jest chiński. Ja jestem importerem, daję gwarancję prowadzę serwis i wsparcie dotyczące produktu.
3. Głównie tworzywa, całość jest certyfikowana i spełnia wymogi EU.
Budowę możemy rozłożyć na kilka części ( wspólne dla obu modeli):
1. Pokrywa górna
2. Bęben, w którym znajduje się żwirek
3. Pojemnik na nieczystości
4. Baza/Podstawa z całą elektroniką

4. Częstotliwość zmiany worka jest bardzo indywidualna zależy między innymi od: kota, diety, rasy, ilości kotów itp. W moim przypadku ( przy 2 kotach Sfinksach, można zobaczyć fotki w dziale zdjęć) wygląda to tak. Przy 1 kocie wymiana worka raz na 3-4 dni, przy 2 kotach raz na 2-3 dni.
5. Filtry według producenta działają 6 miesięcy, według mnie 4 miesiące. Przy czym u mnie w kuwecie w ogóle tych filtrów nie montowałem. Można w to miejsce też zamontować filtr węglowy np. dociąć nożyczkami na wymiar.

Obie kuwety ważą ok. 11 kg bez żwirku.

Jest kilka różnic pomiędzy modelami ale w zasadzie mają robić to samo i obie spełniają swoje zadanie.

Jak doradzam wybór modelu to radzę iść według priorytetu: 1. wielkość kota ( model 1 jest większy), 2. wygląd kuwety, 3. miejsce w domu, 4. pojemnik z tyłu lub z przodu ( co definiuje jak wysoko jest wejście do kuwety), 5. żwirek jakiego używamy ( model 2 może obsłużyć większą ilość typów żwirku, ponieważ ma większe sita)

W razie pytań, chętnie doprecyzuję.
Właściciel sklepu Cyber Kot.

Samoczyszczące kuwety i inne akcesoria.

Dla forumowiczów rabat.

www.cyberkot.pl

CyberKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 7
Od: Pon kwi 17, 2023 11:33

Post » Nie kwi 30, 2023 15:02 Re: Sklep Cyber Kot - Kuwety samoczyszczące

Ona jest cały czas podłączona do kontaktu?
czy się ją ładuje?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie kwi 30, 2023 16:46 Re: Sklep Cyber Kot - Kuwety samoczyszczące

Jest podłączona cały czas do pradu. Chociaż zużycie jest na tyle małe, że pewnie dałoby radę zasilić z powerbanka
Właściciel sklepu Cyber Kot.

Samoczyszczące kuwety i inne akcesoria.

Dla forumowiczów rabat.

www.cyberkot.pl

CyberKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 7
Od: Pon kwi 17, 2023 11:33




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości