Zaopiekuje się kotem/kotami Stare Babice i cześć Warszawy

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Wto cze 07, 2022 21:31 Zaopiekuje się kotem/kotami Stare Babice i cześć Warszawy

Od pewnego czasu chodziła mi po głowie myśl, aby zacząć robić to, co kocham najbardziej – czyli opiekować się zwierzętami. Postanowiłam podjąć wyzwanie i odbyłam profesjonalne szkolenie dla petsitterów. Dzięki niemu zdobyłam szeroką wiedzę na temat opieki nad zwierzętami – nie tylko w zakresie wspólnych spacerów czy zabawy, ale też socjalizacji, podstawowej opieki medycznej, a także zasad karmienia.

A zatem decydując się na skorzystanie z moich usług, możesz mieć pewność, że Twój zwierzak będzie pod naprawdę dobrą opieką – i zatroszczę się o niego kompleksowo.
Zapraszam na moją stronę i do kontaktu http://www.petsitter.com.pl. Z przyjemnościa pomoge z kotkami podczas wakacji. :D

albertkoniakowski

 
Posty: 1
Od: Wto cze 07, 2022 21:26

Post » Pt cze 24, 2022 22:18 Re: Zaopiekuje się kotem/kotami Stare Babice i cześć Warszaw

Zadnych danych co do ubezpieczenia, rejestracji dzialalnosci, szkolen, praktyki, poswiadczenia niekaralnosci?

FuterNiemyty

 
Posty: 3602
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Sob cze 25, 2022 0:11 Re: Zaopiekuje się kotem/kotami Stare Babice i cześć Warszaw

Przyznam, że cennik warszawski zawsze mnie zadziwia - ceny macie jak w Londynie.

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Nie cze 26, 2022 15:27 Re: Zaopiekuje się kotem/kotami Stare Babice i cześć Warszaw

albertkoniakowski pisze:Od pewnego czasu chodziła mi po głowie myśl, aby zacząć robić to, co kocham najbardziej – czyli opiekować się zwierzętami. Postanowiłam podjąć wyzwanie i odbyłam profesjonalne szkolenie dla petsitterów. Dzięki niemu zdobyłam szeroką wiedzę na temat opieki nad zwierzętami – nie tylko w zakresie wspólnych spacerów czy zabawy, ale też socjalizacji, podstawowej opieki medycznej, a także zasad karmienia.

A zatem decydując się na skorzystanie z moich usług, możesz mieć pewność, że Twój zwierzak będzie pod naprawdę dobrą opieką – i zatroszczę się o niego kompleksowo.
Zapraszam na moją stronę i do kontaktu http://www.petsitter.com.pl. Z przyjemnościa pomoge z kotkami podczas wakacji. :D


a jakieś konkrety gdzie są napisane?
Bo na stronie nie ma żadnych informacji -ani o Tobie ani o Twojej działalności;

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27162
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości