Behwiorysta Kotów i Serwali

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Nie lut 13, 2022 11:27 Behwiorysta Kotów i Serwali

Jestem Behawiorystą kotów domowych, jak również behawiorystą egzotycznych Serwali.
Zapraszam do mojej strony gdzie umieszczam artykuły o kotach, czy serwalu.

https://paula-behawiorysta.pl/
https://paula-behawiorysta.pl/kilka-slow-o-serwalu/
https://www.facebook.com/behawiorystaszczecin

Zapraszam do Konsultacji Behawioralnych dla kotów oraz do nabycia Poradnika "Serwal w domu".

pauladzik

 
Posty: 4
Od: Nie lut 13, 2022 11:21

Post » Nie lut 13, 2022 21:50 Re: Behwiorysta Kotów i Serwali

Tak z ciekawości... z iloma konkretnie serwalami (oraz Savannah) miałaś do czynienia?

Mamy okazjonalne konflikty na linii Savannah - syberyczyk, wynikające głównie ze specyfiki ras. Największy problem jest z kotką F4 :roll: .

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Pon lut 14, 2022 9:12 Re: Behwiorysta Kotów i Serwali

Z wieloma Serwalami, przeprowadzałam nie jedną konsultacje z nowymi nabywcami. Sama wprowadzałam swoją samicę serwala do kota bengalskiego- Bangale też są specyficzne.
Jeśli chodzi o mieszkankę- Savannah również miałam możliwość pracy z nimi.

pauladzik

 
Posty: 4
Od: Nie lut 13, 2022 11:21

Post » Wto lut 15, 2022 12:38 Re: Behwiorysta Kotów i Serwali

Akurat Savannah/serwale dużo bardziej pasują do bengali niż do syberyjczyków...
Dlatego zapytam dokładnie - czy masz pomysł jak połączyć dorosłe, niekastrowany Savannah (kotki, hodowla partnera) z dorosłymi, niekastrowanymi syberyjczykami (kotki i kocur, moja hodowla)?

Terror szedł tak duży, że po roku zdecydowaliśmy się żyć na dwa mieszkania. W międzyczasie obie hodowle się trochę rozrosły.

Dopytuję, bo przy Sierze (głównej sprawczyni terroru, najstarsza Savannah) już parę osób nie dało rady - jest bardzo specyficzna :roll: . Kocha wyłącznie swojego Ukochanego, córki od biedy akceptuje, mnie... akceptuje, bo nie ma wyjścia (chociaż zazdrość o JEJ chłopaka aż z pyska bije).

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Pon mar 07, 2022 13:52 Re: Behwiorysta Kotów i Serwali

Napiszcie do mnie maila- nie widzę tych wiadomości. Wtedy na spokojnie przeanalizujemy zachowania, a w szczególności Savannah.

Savannah ze względu na ich dzikość mogą być dość specyficzne i trudne jak serwale. Szczególnie gdy mówimy o pierwszych generacjach. Może być tak, że będzie jej trudno budować relacje z innymi rasami.. w szczególności gdy ona jest nie sterylizowana/kastrowana( daje znać o sobie natura).

Napiszcie i wtedy omówimy szczegóły, jest tutaj kwestia też ilości miejsca dla kotów itd.

pauladzik

 
Posty: 4
Od: Nie lut 13, 2022 11:21




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości