Opieka nad kotami(Warszawa i okolice) - inżynier zootechmik

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Nie wrz 26, 2021 9:51 Opieka nad kotami(Warszawa i okolice) - inżynier zootechmik

Dzień dobry
Oferuję profesjonalną opieką nad kotami (Warszawa i okolice).
Planujesz urlop,wypadł Ci wyjazd służbowy,martwisz się co zrobisz ze swoim Pupilem w weekend lub w Święta?
To już nie musisz się martwić,bo wtedy z pomocą przychodzę właśnie JA !
Jestem z wykształcenia inżynierem zootechnikiem i od 15 lat mam ogromną przyjemność łączyć życie zawodowe z pasją do zwierząt.
Przez mój dom przewinęło się mnóstwo kotów - w pewnym momencie przestałam liczyć Ile odkarmiłam kociąt przy pomocy strzykawki,ile oswoiłam,gdy były znalezione na ulicy oraz ile razy stanowiłam dom tymczasowy dla kotów - we współpracy ze Schroniskiem na Paluchu i Fundacją pod Psim Aniołem.
Koty przylgnęły do mnie,a ja do nich i jakoś nam wychodzi ta kocio - ludzka symbioza

Prywatnie:mama dwójki chłopców (jedem chce zostać weterynarzem,gdy dorośnie i bardzo dobrze,bo przyda mi się "taki człowiek" w zespole ".
Jestem również dumną Właścicielką malutkiej domowej hodowli kotów brytyjskich o wdzięcznej nazwie:IDY MARCOWE*PL (mam profil na Fb).

Jak działam:
-teren całej Warszawy (czasami również okolice)
- pierwsza wizyta jest traktowana jako zapoznawcza (nie wiąże się z żadnymi opłatami):a ma za zadanie poznanie mnie przez Właściciela oraz poznanie kociej artystokracji
- zawsze stosuję się do wytycznych Właściciela:co do sposobu karmienia,używania danego żwirku,co kotek lubi a czego nie.Podążam za charakterem mojego Podopiecznego Gdy trzeba:pogłaszczę,gdy wolimy się oboje obserwować z daleka:to też będzie ok
- podlewam kwiatki jak trzeba
- zostawiam porządek po każdej wizycie : wychodzę z założenia,że zawsze jest przyjemniej wrócić z wakacji czy służbowego wyjazdu,nie potykając się o kocie miseczki czy multum rozsypanego żwirku
- nie jestem Mistrzynią z zakresu fotografii Ale zawsze wysyłam Właścicielom zdjęcia lub filmiki jak ma się ich Pupil
- dbam o dezynfekcję:zarówno dla własnego bezpieczeństwa jak i kocich podopiecznych:więc płyny do dezynfekcji wchodzą w ruch,rękawiczki jednorazowe również.
- podaję również leki i dbam o bezpieczeństwo:jak zachodzi taka potrzeba,to zawożę zwierzątko do weterynarza (zawsze proszę o pozostawienie dokumentacji medycznej) oraz na życzenie mogę zadbać o futerko czy pazurki

Wizyta trwa około 60 minut.
Z racji również sprzedażowego doświadczenia w branży zoologicznej - służę również wiedzą odnośnie zakupu produktów dla kota.Interesuję się kocim behawiorem,więc również mogę pomóc w tym zakresie

To do kociego spotkania !
Pracuję w Święta,weekendy,o różnych porach dnia.
Potrzebujesz profesjonalnej opieki do kotka?
To dzwoń Zawsze postaram się stanąć na wysokości zadania
Cennik:jest ustalany indywidualnie.Zależy od różnych czynników:
- jaka dzielnica
- ile wizyt dziennie
- czy kotek wymaga specjalistycznej opieki co do podawania leków
--jak długi ma być okres sprawowania opieki.
Facebook:Opieka nad kotami "Dostac kota".

Dostackota

 
Posty: 1
Od: Nie wrz 26, 2021 9:39

Post » Nie wrz 26, 2021 17:46 Re: Opieka nad kotami(Warszawa i okolice) - inżynier zootech

:!: :!: :!:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon cze 27, 2022 8:56 Re: Opieka nad kotami(Warszawa i okolice) - inżynier zootech

Czy założycielka wątku zagląda na forum? Nie mam Fb, a chciałabym się skontaktować.

uga

 
Posty: 787
Od: Śro kwi 22, 2015 9:26

Post » Pon cze 27, 2022 15:38 Re: Opieka nad kotami(Warszawa i okolice) - inżynier zootech

tutaj masz numer telefonu z profilu FB hodowli tej Pani : 793 092 998

ita79

Avatar użytkownika
 
Posty: 509
Od: Sob lut 05, 2022 2:08
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post » Pon cze 27, 2022 17:34 Re: Opieka nad kotami(Warszawa i okolice) - inżynier zootech

Dziękuję!

uga

 
Posty: 787
Od: Śro kwi 22, 2015 9:26




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości