Drapaki - renowacja, szukam

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Pon maja 24, 2021 12:39 Drapaki - renowacja, szukam

Hi

Miałam jeden model kilka lat temu, jego konstrukcja, elementy itp. sprawdzał się u nas znakomicie. Stał na niskiej szafce i sięgał po sam sufit.
Niestety zwyczajnie się zniszczył - chodzi głównie o słupki sizalowe. Potem szukałam solidniejszego drapaka, który miałby podobne budki, legowiska itp, no i pasował wysokością.
Znalazłam coś podobnego, ale przy moich kotach posłużyło to niecały rok i problem znów tem sam: sznurek na słupkach jest przerwany i drapak nadaje się do wywalenia/naprawienia.

Stąd pytania: czy polecacie jakąś firmę która podejmuje się renowacji drapaków? A może jakiś producent robi solidne drapaki na zamówienie (chciałabym by odnowił drapak bądź zrobił taki sam, ale z solidniejszych, bardziej trwałych materiałów).

Jakie drapaki polecacie (190cm+) ?

diron

 
Posty: 7
Od: Wto mar 04, 2014 20:05

Post » Pon maja 24, 2021 14:19 Re: Drapaki - renowacja, szukam

NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Nie sie 01, 2021 20:35 Re: Drapaki - renowacja, szukam

Jeżeli drapak jest rozkręcany a słupki w miarę typowe i znasz średnicę gwintów to są dostępne np. na Allegro zapasowe słupki/rolki o rożnych długościach.

Asienienienka

 
Posty: 35
Od: Wto cze 09, 2009 20:48
Lokalizacja: Bydgoszcz




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości