Żartko BARF dla kota Bydgoszcz - SZUKAM

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Nie sie 02, 2020 17:11 Żartko BARF dla kota Bydgoszcz - SZUKAM

Obrazek

Nie muszą być słoiczki oczywiście :)
Jeśli ktoś robi dla swojego kotka takie żartko, to chętnie zakupię dla swojego kotka.
Uprzejmie proszę o kontakt na pw - cena za żartko oczywiście do uzgodnienia z kocim kucharzem :)

Przepraszam, że zapytanie dałam w tym dziale, ale nie mam pojęcia w jakim go umieścić :)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Sob sie 15, 2020 22:21 Re: Żartko BARF dla kota Bydgoszcz - SZUKAM

Szukałaś na fejsie w baefnych grupach?
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9372
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie sie 23, 2020 14:40 Re: Żartko BARF dla kota Bydgoszcz - SZUKAM

Tak. Napisali mi, że takie żartko dla każdego kotka się przygotowuje indywidualnie i nie mam co liczyć na to, że takie dla mojego kotka ktoś mi odstąpi
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie sie 23, 2020 14:58 Re: Żartko BARF dla kota Bydgoszcz - SZUKAM

Yyyy.... ja zawsze chętnie się dzielę podstawową mieszanką, żeby inni mogli sprawdzić czy koty będą chciały jeść
Dziwne
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9372
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto sie 25, 2020 9:56 Re: Żartko BARF dla kota Bydgoszcz - SZUKAM

witaj, za daleko mamy do siebie ale po pierwsze sprawdź czy kot/koty w ogóle lubią mięsko surowe i żółtka jaj, większość suplementów do barfa jest neutralna smakowo, drożdże suszone są zazwyczaj akceptowane, wg mnie najtrudniejsza do akceptacji jest hemoglobina suszona, można ją kupić za parę złotych na allegro i wypróbować czy koty zaakceptują posypkę z hemoglobiny, trudny jest też olej omega 3 (jeżeli śmierdzi rybskiem-kupuję lunderland i jest neutralny zapachowo). Moje koty np. nie lubią świeżo zrobionego barfa, wolą jak się przegryzie i dobrze przemrozi:). Ważna jest też konsystencja, jeżeli koty nie lubią gryźć musisz przemielić, jeżeli nie lubią zupy nie możesz dać za dużo wody. Zapraszam na priv jeżeli mogę jeszcze w czymś pomóc (bezpłatnie). Pozdrawiam. Kaśka z Ustronia

owieczkus

Avatar użytkownika
 
Posty: 32
Od: Nie lis 01, 2009 15:34

Post » Czw gru 30, 2021 23:05 Re: Żartko BARF dla kota Bydgoszcz - SZUKAM

Podbiję.
Bestol - czy udało Ci się znaleźć kogoś, kto podzieliłby się odrobiną mieszanki? :)

Albo czy ktoś zna sklep, w którym można dostać dobrej jakości mieszankę BARFa w małej porcji?
Koty mięso uwielbiają. Jajka tolerują. Chciałabym spróbować z Barfem, mogę nauczyć się mieszać, mogę wyliczać... ale nie chcę zaopatrzyć się w półroczny zapas suplementów, a koty stwierdzą, że barfa nie :wink:

Yocia

 
Posty: 1597
Od: Sob sie 01, 2009 10:48




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości