Catsitting

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Sob lip 18, 2020 15:29 Catsitting

Dzień Dobry,
Cat sittingiem zajmuję się już jakiś czas. Moje początki to opieka nad kotami znajomych podczas ich wyjazdów. Na tyle mi się to spodobało, że rozpoczęłam taką działalność na szerszą skalę. Zdobyłam też dużo wiedzy o kotach w ostatnim czasie. Jestem w stanie powiedzieć, jeśli coś złego dzieje z kotem, jestem w stanie podać mu leki do gardłowo bądź zrobić zastrzyk podskórny. W razie nagłych wypadków oczywiście pojadę z kotem do weterynarza. Mam bardzo dobrą rękę do zwierząt i przede wszystkim umiem czytać sygnały jakie koty nam przekazują, wiem kiedy przestać głaskać lub właśnie zacząć drapać za uszkiem.

Zapraszam na moją stronę internetową - http://www.zrozumieckota.pl

Lokalizacja - Warszawa

tel 531696472

Pozdrawiam :)
Ostatnio edytowano Nie lip 19, 2020 10:03 przez zrozumieckota.pl, łącznie edytowano 1 raz

zrozumieckota.pl

 
Posty: 2
Od: Śro lip 15, 2020 20:44

Post » Sob lip 18, 2020 16:35 Re: Catsitting

zrozumieckota.pl pisze:Dzień Dobry,
Cat sittingiem zajmuję się już jakiś czas. Moje początki to opieka nad kotami znajomych podczas ich wyjazdów. Na tyle mi się to spodobało, że rozpoczęłam taką działalność na szerszą skalę. Zdobyłam też dużo wiedzy o kotach w ostatnim czasie. Jestem w stanie powiedzieć, jeśli coś złego dzieje z kotem, jestem w stanie podać mu leki do gardłowo bądź zrobić zastrzyk podskórny. W razie nagłych wypadków oczywiście pojadę z kotem do weterynarza. Mam bardzo dobrą rękę do zwierząt i przede wszystkim umiem czytać sygnały jakie koty nam przekazują, wiem kiedy przestać głaskać lub właśnie zacząć drapać za uszkiem.

Zapraszam na moją stronę internetową - http://www.zrozumieckota.pl

tel 531696472

Pozdrawiam :)


masz zarejestrowaną działalność gospodarczą?

na stronie nie ma żadnej informacji w tym zakresie

Ponieważ była juz na miau opisywana bardzo nieprzyjemna sytuacja z kotami pod opieką płatnego catsittera , napisz,proszę, jak masz rozwiązaną odpowiedzialność cywilną , jeśli coś pójdzie nie tak. Czy masz podpisaną jakąś umowę ubezpieczenia w tym zakresie ? I czy odpowiadasz jako firma? I za co bierzesz odpowiedzialność? Jaką umowę zawierasz?to znaczy jakiego typu? - zlecenie?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lip 18, 2020 18:04 Re: Catsitting

A jak wygląda cena w przypadku kilku kotów? Czy możliwy jest podział wizyt np na dwie 30 minutowe zamiast godzinnej?- Chodzi o dom b. blisko Ciebie, dosłownie kilkaset metrów, jeśli dane z zakładki kontakt nie są mylące :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości