Ormus Sklep Gorzów

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Sob cze 27, 2020 7:44 Ormus Sklep Gorzów

Polecam suplementy dla kotów (zwierzat) ormus stosuja ludzie jak I zwierzeta, ormus zawiera minerały I pierwiastki. Ormus zawiera żelazo ,wapn,magnez,miedz,fluorki itp... Ormus sprawi że sierść, włosie bedzie w pieknej kondycji jak I pupil fizycznie.Ormus działa niesamowicie skutecznie, suplementujemy zwierze wszystkimi niezbednymi minerałami potrzebnymi do funkcjonowania. Ormus jest w postaci monoatomowej, to.znaczy że wchlania się calkowicie w komorki. Ormus to najlepszy suplement jaki można dac zwierzeciu czy czlowiekowi do zdrowego życia. Warto poczytac o dzialaniu I bardzo wydajnym ormusie. Ormus jest w butelkach 1 litr dzienna dawka to 3 krople dwa razy dziennie, taka butelka 1 litrowa starczy na rok czasu. Ormus zagwarantuje panstwu jakość http://sklep-ormus.pl Polecamy Serdecznie !

Magdalena105

 
Posty: 1
Od: Sob cze 27, 2020 7:28Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość